""

Panika! Mbape povređen, gadno je izgledalo (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 04.08.17. | 22:28

Monako dva puta gubio, ali na kraju preokrenuo na otvaranju novog šampionata Francuske

Monako je uspešno započeo odbranu trona u Francuskoj! Kneževi su u premijernom meču nove sezone savladali Tuluz, ali daleko od toga da su imali lak posao. Štaviše, namučili su kao retko kada proletos, uspeli da dva puta sustignu prednost vrlo dobrog Tuluza i na kraju totalno preokrenu rezultat - 3:2

Ipak, mnogo više od same utakmice i konačnog ishoda pažnju je privukao momenat sa sredine drugog poluvremena kada je najtalentovaniji napadač današnjice Kilijan Mbape doživeo vrlo nezgodnu povredu. Delovalo je dosta loše, a na licu mladog asa jasno se moglo pročitati da bol nije nimalo naivan. Kada se svemu doda da je u pitanju koleno...

Jasno vam je kakva je panika istog momenta zavladala ne samo u Monaku, već u taborima nekoliko klubova koji se ovog leta bore za potpis francuskog reprezentativca. Mbape je samostalno napustio teren kada je uvideo da ne može da nastavi i odmah mu je na kupi ukazana pomoć.

Ostaje nada da nije ništa ozbiljno.

Monako je inače do tri boda stigao zahvaljujući golu sa skoro pola terena. Slobodan udarac sa oko 40 metara izveo je Žoao Mutinjo, da li je loptu glavom zakačio Glik ostaće dilema - njemu je gol pripisan - ali suština je da je ona završila iza leđa čuvara mreže Tuluza. Bio je to treći pogodak domaćih u 70. minutu. Prethodno, prednost gostiju anulirali su Žemerson i Falkao