""
""

Krokodili nisu propustili zicer, Roberto Karlos poklekao u 90. minutu

Vreme čitanja: 2min | pon. 23.12.13. | 21:21

Bursa nanela Erčijeu i četvrti uzastopni poraz u šampionatu, Ahisar u finišu do tri boda protiv Sivasa

I peti meč zaredom Bursa je ostala neporažena. Popularni Krokodili su nastavili trend dobrih igrača, iskoristili zicer protiv davljenika Erčijea i rutinski slavili 3:1. Bursa je rešila stvar već u prvih 20 minuta meča kada su Kiraz i Aziz matirali Jorgaćevića i bilo je jasno da se gostima iz Kajzerija smeši još jedan poraz. Ibričić je samo na kratko uspeo da vrati Erčije u igru, ali je iskusni Slovak Šestak na početku drugog poluvremena otklonio sve dileme oko pitanja pobednika.

Domaćin je slavio i u okršaju Ahisara i Sivasa (2:1). Ahisar je još jednom pokazao da je tipično domaćinska ekipa i zabeležio petu pobedu u sedam utakmica odigranih na svom terenu. Ipak, gostujuća ekipa koju sa klupe predvodi legendarni Roberto Karlos je bila ta koja je prva došla u vođstvo. Sivas je poveo preko Esera u 30. minutu , ali je Akjuz izjednačio samo devet minuta kasnije. Kako je meč odmicao rezultat se nije menjao, izgledalo je kao da će se završiti podelom plena, ali je Zengin u 90. minutu pogodio za 2:1 i veliko slavlje domaćih navijača.