I Dalić kivan na sudiju: Mali smo, Hrvatsku ne priznaju i ne poštuju

m

milo123

pre 6 dana

mene ovo neodoljivo podseca na navijace partizana, kojima nije jasno kako bude lupam 5 minuta nadoknade, a ukradu 2 min na izbodjenje auta.
Z

Zajedno

pre 5 dana

Kakve sada veze imaju navijaci Partizana sa EP ?

pre 6 dana

Da, imali ste srece da niste ranije primili gol... Sta je sve promasio Bastoni...

pre 6 dana

Ha ha, a starina modri 2 minuta izlazi iz igre, , neće vam svaki put proći te bosanske finte.
J

JeNeaH

pre 6 dana

Mali ste ljudi. Dobili ste šta ste zaslužili.
Z

Zvezda 91

pre 6 dana

Jel bile sporne silne precke penali i nadoknada vremena predhodnih 10 godina i vise.
n

niko ne kapira

pre 6 dana

poenta je dal bi produzili 8 min da su zabari vodili 1-0? Mislim da Srbija I Hrvatska nemaju tretman kao druge zemlje i tu je upravu .Naklonjene sudije prema zabarima spancima francuzima nemcima uvek bilo
V

Vrba

pre 6 dana

Nema to veze sa Srbijom, ne mesaj Srbiju gde joj nije mesto...
J

JA I TI

pre 6 dana

Mi nikada necemo igrati kao Hrvatska,pa oni i kada su vodili ,igrali su visoki presing i konstantno pritiskali,napadali,pa i zadnjih deset minuta.To ce za nas biti misaona imenica.To sto nisu uspeli,nisu,ali su odigrali fudbalski,pa sta bude.
M

MrNo

pre 6 dana

Nije baš da ste igrali sa istih 11 celu utakmicu, ubacili ste 5 svežih fudbalera ,to je pola tima. I sa ofanzivnim igračima , branili gol . Možda nije do 8min', možda je i do trenera . Žabari su zaslužili i gol i bod.
S

Stoo

pre 6 dana

Problem sudijska nadoknada protiv Italije a nije problem nadoknada protiv Albanije.Primas sve te golove čak ni penal ne iskoristiš.Izgleda da neko ipak nije zasluzio otići dalje.
D

Dalibor CZ

pre 6 dana

Citam ove izjave Hrvata i tako neodoljivo podsjećaju na izjave jednog našeg kosarkaskog trenera.
g

gost1234

pre 6 dana

njima smeta 8 minuta nadoknade, njemu smeta 8-0 metlanje od Zvezde))))))))))))))))))))))))
P

Pudla

pre 6 dana

Misliš na nekog predsednika jednog košarkaškog kluba kome niko ne može da zabrani kako će da se zove?? 😉
k

kojotski

pre 6 dana

Pa u Kataru ste s jednom pobedom protiv hokejaša stigli do polufinala. Ako su Italijani šampioni u provlačenju, vi ste gotovo sigurno vice-šampioni. Više sreće nego pameti.
н

нс бој

pre 6 dana

У ствари њих је Албанија избацила,реалан је Х са Италијом,пуна капа.Ал добро са браћом братски поделили мржњу према Србима и бодове,сад могу и аутобус до куће да поделе,јефтиније је.
I

Istok

pre 6 dana

Hvala Bogu, mali ste i uvek ćete to i ostati
8

8 minuta nadoknade

pre 6 dana

A jel pomenuo Dalić 8 minuta nadoknade?
M

Moj Daliću

pre 6 dana

Sem kad pjevate ubij Srbina, onda vam kroz prste gledaju jer svi naprasno izgube sluh

pre 6 dana

Ae bre ne lupaj. Dali ste taj odbijanac i narednih pola sata ste izbijali iz 16, ni da krenete po drugi i stigla kazna. A produzetak je bio jer su sve svi pomalo izlezavali, plus faulovi, plus penal, plus var analiza itd. x je bio nekako najrealniji rezultat.
S

Samo Dinamo

pre 6 dana

Pričaš gluposti to sve što si nabrojao nije ni 4 minute, a Var analizu je htio sam sudac jer se nije mogao pomiriti s time da će morati svirati penal Talijancima
O

Opaaa

pre 6 dana

Pa i HR je imala 8 min da postigne drugi gol i reši, što više imali ste par prilika da bar pokušate šutem iz daljine, ali ne vi ste u svakoj situaciji čuvali posed i vraćali loptu od njihovog do vašeg 16-erca i za to je kriv sudija, on vam branio da šutirate, jel???
m

mileeeeeeeee

pre 6 dana

Da je kod nas ovakva situacija, i da Piksi ovo odvali "susjedi" bi pisali "kmee svi su protiv Srba". A sada kada njima nesto ide na stetu treba ceo svet da reaguje :)
R

Realnooo

pre 6 dana

Smijesno nam je i proviciramo jer su to hrvati ali nije vidjelo 8 minuta nadoknade da se ovo desi srbiji plakali bi isto kao hrvati
a

ajde...

pre 6 dana

Kada bi merili sve prekide zamene i stenjanje na utakmici i 10 minuta je bilo malo.