""
""

Inter udario u zid u Bolonji! Ikardi sa kreča sačuvao čast (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | uto. 19.09.17. | 22:40

Bolonja vodila od 32. minuta, a najstroža kazna dosuđena u korist Nerazura biće predmet diskuje narednih dana

Inter je zaustavljen! Posle četiri pobede na početku sezone u Seriji A, Bolonja je prvi tim koji je ostao neporažen u duelu sa Nerazurima. Meč petog kola na stadionu Renato dal Ara završen je remijem 1:1.

Ekipa Lučana Spaletija nije briljirala večeras, morala je da juri rezultat i na kraju je srećnija napustila teren. Pogotovo zbog činjenice da je do izjednačujućeg gola došla posle penala o kojem će biti dosta polemike.

Naime, Adam Mesina se okliznuo na svom petercu i u padu, čini se ipak bez jasne namere, rukom zakačio po nozi Edera koji je pao kao pokošen.

Sudija Marko di Belo nije se dvoumio, a siguran izvođač najstrože kazne bio je kapiten Intera Mauro Ikardi. U finišu utakmice gosti iz Milana su imali veći posed lopte, ali ga nisu iskoristili da naprave preokret.

U prvom poluvremenu Bolonja je bila bolja ekipa, stvorila je više prilika i zasluženo je stigla do vođstva.

Simone Verdi je bio najopasniji igrač u redovima domaće ekipa koja je baš “grizla” na terenu. I u 32. minutu takav stav se isplatio Bolonji, a strelac je bio upravo Verdi. A udarac je bio precizan i jak sa 20-ak metara.