Rudar Prijedor nije član prve lige BiH (Premier Liga BiH), nego je član Prve lige RS. Prošle godine je ispao iz Premier Lige BiH.

CRAZY NORTH

to je ta čuvena škola i najjača fabrika talenata posle ajaksa! neka deca igraju ligu šampiona a neka igraju samo...zemunelo footbal factory🤣
S

Smislov

Na tvoju žalost i jeste druga škola u Evropi. To što ti misliš da momci sa 18 godina trebaju da pobijede tim sa mnogo iskusnijim i fizički jačim igračima, taman bili član druge lige BIH, to je čisto ne znanje. Gledao sam utakmicu. U prvom poluvremenu je bilo 1-1, kada su igrali bolji i fizički jači omladinci. Do raspada je došlo u drugom poluvremenu, koje su započeli drugih 11 igrača, još mlađi i fizički slabiji. Oni nisu mogli ništa uraditi.
d

dobbbroooo

da je komvinovan tim i klinci,da su poslali najjaci tim bez sudija pukli bi jos lakse
B

Bok

Koji kombinovan tim, sve sama djeca, niko poznat ni blizu prvog tima. Rudar je tek dobio prednost, nakon što je na poluvremenu ušlo novih 11, još mlađi i fizički slabijih igrača. Da je Partizan doveo bar 6 rezervi, Rudar nebi korner izveo, kamoli gol dao. Gledao pa znam.
G

GRRS

Republika Srpska voli Partizan!!!
G

Gost6911

Bolje bi bilo da ste pohvalili kadeta Rudara Marka Sebeza nego Gocu koji ima 300 godina
B

Bane15

To je ta skola fudbala
K

Kvazi

E moji novinari... Koji je rezultat bio. Kako da znamo ko za koga igra, boga vam...
D

DžoniRS

Pa ako sam dobro izbrojao, bilo je 5:0 za Rudar, ali kako da napišu da je Partizan, pa i njegov kombinovani tim, izgubio 5:0 od Rudara iz Prijedora?