Rudar iz Prijedora bolji od Partizanove dece

Vreme čitanja: 1min | uto. 15.11.22. | 21:35

Crno-beli ulepšali veliki jubilej bosanskog ligaša - 4:2

Ulepšao je Partizan veliki jubilej Rudara iz Prijedora, odnosno 90 godina postojanja, a domaći fudbaleri su se svojski potrudili da današnji događaj dugo ostane usećanju ljubiteljima fudbala sa druge strane Drine.

Član Prve Lige Bosne i Hercegovine trijumfovali su protiv kombinovanog tima Partizana(4:2), sačinjenog većinom od igrača iz kadetske i omladinske selekcije.

U takvom odnosu snaga, nadmoćniji su bili domaći, koji su stigli do prednosti u 30. minutu golom Aleksandra Demonjića. Sve dileme oko konačnog ishoda otklonjene su u periodu od 68. do 78. minuta. Redom su pogađali Davor Perić, Nikola Marmat i Vedad Delić, dok je konačan rezultat devet minuta prije kraja sa "kreča" postavio Stefan Vidaković.

Inače, na ovom meču tačku na igračku karijeru stavio je dugogodišnji prvotimac Rudar Prijedora Goran Kotaran, koji je u dresu tima iz grada na Sani odigrao 303 utakmice.