Prezivaš se Balanta, evo ti crveni (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 03.11.20. | 04:31

Remi Čika i Bukaramange uz negodovanje navijača vezano za suđenje - 1:0

Postoji ona čuvena da je najbolje kada je sudija "nevidljiv", kada ne utiče na igru i ne viđamo ga mnogo puta u kadru. E, pa malo je bila drugačija stvar sa Mariom Ererom i utakmicom između Čika u Bukaramange u kolumbijskoj Primera A - Aperturi.

Taj duel završen je rezultatom 1:0, a priličan uticaj na dalji razvoj utakmice dogodio se prvo u 29. minutu, a zatim i nepunih 10 minuta kasnije. Sudija Erera je prvo pokazao direktan crveni karton Majkolu Balanti iz Bukaramange, a potom je ubrzo dao isključujući karton i njegovom prezimenjaku, Geimeru Balanti, fudbaleru Čika.

To znači da su oko sat vremena obe ekipe morale da igraju sa po 10 igrača u polju, a u svemu se bolje snašao Čiko. Pobedonosni gol postigao je Palasios u 59. minutu. Izveo je slobodan udarac, lopta je zakačila živi zid i prevarila golmana.

Navijači nisu bili zadovoljni suđenjem, kao i nivoom fudbala, ali svi oni koji su ovde zaokružili keca sigurno nemaju nikakve primedbe.