Anderleht deluje nepobedivo, biće Union u problemu!

Vreme čitanja: 1min | sre. 27.12.23. | 22:45

Serkl Briž lako pao – 2:0

Vreme patnje za Anderleht kao da je prošlo. Mučio se u prethodnom periodu velikan iz Brisela, prolazio kroz veliku organizacionu i sportsku krizu, ali je ove sezone, pod komandom, Brajana Riemera počeo da pokazuje znake života.

Konačna renesansa je i dalje daleko, ali pokazao je Anderleht da je spreman da se umeša u borbu za vrh. Večerašnjim trijumfom nad Serkl Brižom (2:0), ekipa sa Loto Parka produžila je niz nepobedivosti na devet mečeva.

Na stranu to, Anderleht igra sa mnogo autoriteta. Čak je Serkl Briž imao prividnu inicijativu, ali je Anderleht bio inspirisan posle kontri. Prvi gol je pao u uvodu meča. Stralac je bio Drejer posle asistencije Augustinsona.

Serkl Briž je imao nekoliko solidnih prilika. Međutim, svaki napad Anderlehta bio je pola gola. Sve dileme rešene su u Luis Vaskez u 52. minutu.

BELGIJA 1 - 20. KOLO

Genk - Antverpen 3:0 (1:0)