""

Dve majstorije za pad Bolonje u Rimu: Volej El Šaravija i strašna parada Alisona (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 28.10.17. | 22:53

Vučica došla do tri vredna boda pred dolazak Čelsija u Večni grad

Roma nije bila ubedljiva, ali je sigurnim putem stigla do tri boda protiv Bolonje. Rimljani su slavili minimalnim rezultatom, pa spokojni čekaju utakmicu sa Čelsijem, koja je na programu u utorak – 1:0 (1:0).

Bolonja je još jednom pokaza da je opasan tim, ozbiljno je pretila u prvom poluvremenu, dok je u nastavku Vučica rutinski odradila posao. Gosti su samo dva minuta pre pobedosnog gola domaćina imali veliku šansu, ali je tada fenomenalno reagovao čuvar mreže Vučice, Alison Beker, koji je sjajnom parodom izvukao loptu iz gola posle udarca glavom Adama Masine.

Ta intervencija odličnog Brazilca nagrađena je praktično već u sledećem napadu domaćina. Lorenco Pelegrini je fantastično izveo korner, a na drugoj stativi je loptu iz prve uhvatio Stefan el Šaravi. Već tada je bilo jasno da će bodovi ostati u Rimu.

Veliku želju za golom imao je i Edin Džeko, koji je nekoliko puta ozbiljno pretio Anđelu da Kosti, a jedan pogotak mu je i poništen zbog osajda. Vučica se učvrstila na petom mestu sa 24 osvojena boda, pa se sutra nada porazu nekog od konukrenata za prva četiri mesta na tabeli Serije A.