Komentari na vest
Alimpijević: U ljudskoj prirodi da otpisujemo druge unapred; Bogdan je u SAD, rešava budućnost
H
HERAKLE
pre 3 dana
Realno da nema Jokica tanka ekipa veoma. Niti jedan igrac nije glavni u svom klubu a da ne pricam o tome da nemamo igrace izmedju 24 i 28 godina koji su nosioci igre u klubovima evrolige pa cak ni u klubovima koji su na primer top 16 Evrokupa. Velika rupa jedno 10 godina od generacije Topic itd do ovih od 29, 30 godina. Ne znam kako cemo proci ovaj period narednih 4,5 godina. Jedino da nam Jokic bude tu ako bud emogao i ucini dok se ne izmisli neka nova generacija i ne stas akoja sad ima 19,20 godina. Strasno dokle su nam doveli kosarku. Sta je sa Markovicem?
m
mozzart50
pre 3 dana
Odmeren i pristojan covek, doci ce i rezultati! 🇷🇸
p
plavacc
pre 3 dana
daj boze da bude nas skaloni,ali previse ovo lici na tal i menadzerski izlog
D
Djani85
pre 3 dana
Pravi gospodin, dobar trener i dobar čovek. Samo napred, vodi nas do medalja
M
Marko Živac Gornji Grad
pre 3 dana
Cipi, pokušaj da reprezentaciju vratiš na stare staze slave.
D
Dexter Morgan
pre 3 dana
Ae bre bezi kuci, 0/9 u finalima imas, ti selektor.. Sta cemo sa tobom da osvojimo?
M
Maya888
pre 3 dana
Idemo napred, samo hrabro!
T
Tip bez
pre 4 dana
Trofeja postade selektor
A
Aspera
pre 4 dana
Mislis na Djordjevica?
n
nadrealnoo
pre 3 dana
A Sasa Djordjevic se naosvajao trofeja kao trener, ono bas...Pa nas je vodio jako uspesno. Dajte ljudi coveku podrsku, umeren tim ,korektan, veliki Srbin. Spustite navijacke strasti...
Danijela62
pre 4 dana
steta sto nam bogdan nije na raspolaganju
Vlada81pfc
pre 4 dana
Koga nema bez njega se mora a i ovi momci mogu to da iznesu i bez kapitena
Stefan Nikolic
pre 4 dana
samo jako i hrabro legendo







_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)