(©Starsport)

Mozzart Bet Prva liga Srbije: Gostima samo dva gola, Inđija ponovo pobeđuje

Vreme čitanja: 2min | sub. 28.10.23. | 19:24

Mladost GAT i dalje bez trijumfa

Mršavo kolo za goste u Mozzart Bet Prvoj ligi Srbije. Danas je odigrano šest utakmica 13. runde prvenstva, a ekipe koje su igrale na strani postigle su svega dva gola! Opet, to im je bilo dovoljno da zbirno osvoje tri boda.

Na pobedničku stazu vratila se Inđija, koja je na svom terenu bila bolja od Radničkog iz Sremske Mitrovice – 2:0. Miran tok imala je utakmica na stadionu kraj pruge, prvo je Desančić iz penala u 45. minutu doneo prednost zeleno-belima, a gostima je svaku nadu da mogu makar do boda ugasio Milošev u 56. minutu.

Jedinstvo je napravilo preokret na Ubu protiv Radničkog s Novom Beograda – 2:1.

Time su Ubljani nastavili pozitivnu seriju, jer u poslednja četiri kola imaju dve pobede i dva remija i posle OFK Beograda i Dubočice su u najboljoj formi u ligi.

Mladost GAT je i dalje jedini klub u prvenstvu koji nema pobedu. Novosađani su ugostili danas Tekstilac, ali nisu mogli dalje od remija bez golova – 0:0.

Navijači su se ubili od dosade i na mečevima u Smederevu, gde je na papiru trebalo da se igra derbi kola, kao i u Šapcu, gde je Grafičar odoleo Mačvi (0:0).