Jovan Kokir

Novi kiks Inđije, Kokir spasio Teleoptik u 90. minutu

Vreme čitanja: 1min | pon. 11.03.19. | 20:30

Trajal bez pobede u uzbudljivom finišu u Zemunelu

Inđija je nastavila sa bledim izdanjima ovog proleća, a novi neuspeh za ekipu koja je u jednom trenutku bila čak i lider drugoligaškog karavana predstavlja remi bez golova protiv beogradskog Sinđelića.

Na stranu solidna pozicija na tabeli gostujućeg tima, ni Orilići nisu bili u formi uoči ovog susreta koji je odigran po hladnom i kišovitom vremenu u srcu Srema. Otuda valjda i vrlo malo izglednih prilka pa su malobrojni gledaoci (oko 300) otišli kući razočarani.

Dominirao je domaćin, Sinđa se na ovom meču odlučila za igru na kontre, ali se mreže oba tima nije zatresla.

Zanimljiv duel viđen je u Zemunelu gde je Teleoptik u završnici uspeo da izbegne poraz protiv kruševačkog Trajala (1:1). Gosti su poveli u prvom poluvremenu preko Uroša Stepanovića u 23. minutu, ali je bod Optičarima sačuvao Partizanov junior Jovan Kokir pogotkom u 90. minutu.