Engleski idioti! Sve, sve... Ali da Pavloviću daš lošu ocenu?! E, zato ste i dobili oo labrnji na ulici, prepotentni mamlazi!

I Sasa Matic je video da je Filip Mladenovic bio naj bolji. Posle njega Milenkovic i Pavlovic. Ostali ni smrse nit mirisu
Z

Zeleznik

pre 9 dana

Čovek bukvalno ništa značajno nije uradio na meču. Nešto je bio bolji od Sergeja je bio na jučerašnjoj utakmici. Imao je Tadić mnogooo boljih utakmica u reprezentaciji od one sinoć.
B

Bar Kohba

pre 9 dana

Milenkovic odigrao odlicnu utakmicu. Mladenovic treba biti starter. SMS i Vlahovic klupa. Pavlovic stvarno borben, ali mnogo spor, kao da nema snage. Ostali manje vise, Rajkovic kao sto sam i pisao najbolji golman.

pre 9 dana

Opravdajte mu izjavu još malo. Baš briga Engleze za Tadića.

Usput

pre 9 dana

ako fodenu das 4 onda neko od defanzivaca Srbije valjda mora dobiti vecu ocenu...pa nije fodena čuvao Belingam
I

I engleski

pre 9 dana

Novinari i navijači znaju i vide da je Duća Tadić za pola sata uradio više neg većina za 90 m. Samo Pixi ne vidi nit zna
X

X

pre 9 dana

Mi nismo gledali isti mec,Pavlovic i Milenkovic odlicni, Mladenovic odlican, centrirao 5 puta vrhunski, imao sansu da da gol, Englezi panika, reci ce neko igrali koliko im treba, ali da li je bas tako?
N

News

pre 9 dana

Na osnovu cega je bio najbolji? Nista nije uradio za pola sata.
A

APAJDIN

pre 9 dana

Srbija vas unistila od 35'og minuta utakice, odnosno bila je bolji tim, a vi dajete ocene kakve dajete...Grize vas sto ste bili losiji od podcenjene Srbije..Momci su vas nadigrali...Mozda se i sretnemo u zavrsici, izgubicete od te podcenjene Srbije...Steta za prvih 15 minuta i onaj gol...Posed egal, sutevi ka golu u nasu korist, 3 puta ste sutnuli u gol, 2-1 u korerimaza nas, jedan ste izveli za ceo mec, egal u posedu i u tacnim pasovima...samo da nisu bili nadi momci u grcu cak bi mozda i dobili mec...Nisam skoro video vecu paniku kod Engleza i konfuziju od 40-tog minuta i celo drugo poluvreme...U dosta situacija Englezi su smesno izgledali, puno serija je bilo gde nisu presli centst cestito...Srbija je mnoge iznenadila, ako ovako nastave dobice i Slovence i Dance, a mislim da hoce...Porazu se ne radujem niti je to normalno, ali igra raduje...Jedna od najboljih meceva jos od Lisabona i Osla...Ajmo momci, samo hrabro...