Komentari na vest

Za sezonu karijere – Pavloviću ugovor života u osvajaču duple krune u Izraelu

R

Raška

pre 28 minuta

igrao nekad u Raški prvu ligu, dobar momak... svaka čast za sve što je uradio!
P

Posmatrač ali stručni

pre oko 1 sat

Svaka čast....bitno da Dinamu nisi bio dobar.Ali to je Dinamo na čelu sa "bezmozgovićima" . Samo napred Mićo !
F

Futrola

pre oko 1 sat

Naravno da im nije bio dobar kad su tamo jaća i velja najveci tandem bezmozgovica
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

.. Svaka cast.... Samo napred...