
Za sezonu karijere – Pavloviću ugovor života u osvajaču duple krune u Izraelu
Vreme čitanja: 1min | čet. 25.06.26. | 08:24
Iskusni levi bek potpisao ugovor sa Ramat Hašaronom na 2+1 godinu. U klubu ostaju i Mihajlo Radojković i nekadašnji golman Vojvodine Fran Lučin
Iako je ušao u 37. godinu, iskusni levi bek Milan Pavlović odigrao je sezonu karijere u Ramat Hašaronu. Sa ovim timom je osvojio duplu krunu u Izraelu. U šampionatu je postigao 235 golova, uz 23 pogotka u kupu na tri utakmice.
Bio je nekadašnji rukometaš pančevačkog Dinama na pragu da se vrati u Srbiju. Sve je praktično bilo dogovoreno da obuče dres Metaloplastike, koja je napravila tim za povratak u vrh srpskog rukometa, ali dobre igre u Izraelu nisu ostale nezapažene kod čelnika izraelskog šampiona.
Izabrane vesti
Usledila je ponuda koja se ne odbija – u 37. godini je Pavlović potpisao ugovor sa Ramat Hašaronom na 2+1 sezonu, što može da znači da će karijeru završiti u taboru izraelskog šampiona koji je dominirao protekle sezone u ovoj zemlji.
On je u ovom klubu proveo sedam godina, ali se u jesen 2023. godine vratio u srpski rukomet i obukao dres pančevačkog Dinama gde je ostao dve sezone. Proteklog leta je opet stigao u ovaj izraelski klub, bio izuzetno efikasan, često sa dvocifrenim učinkom, i tako postao najzaslužniji za dva trofeja Ramat Hašarona.
Društvo Pavloviću pravili su nekadašnji rukometaš Partizana, desni bek Mihajlo Radojković i hrvatski golman, tri sezone čuvar mreže Vojvodine, Fran Lučin. Sva trojica će i naredne sezone igrati za Ramat Hašaron koga čeka i učešće u međunarodnim takmičenjima od septembra.
*******
Jedan gol menja sve! ⚽Zaokruži 3+ u prvih 10 minuta! ⏱️
*******



.jpg.webp)







