Izgleda da je istina da partizan mora da bude prvi .O ovome je pisano pre par meseci kako je partizanu obecana titula .
H

Haxer

pre 19 dana

Veoma uzbudljiva utakmica. Momci su dali sve od sebe i na kraju zasluzili trofej

pre 19 dana

Gubis na poluvremenu pet razlike, promasis dva sedmerca u poslednjih pet minuta, das gol 30s pre kraja za produzetke, izjednacis pred kraj produzetaka, golman odbrani sedmerac protivniku za pobedu i dobijes na sedmerce, sve to protiv apsolutnog favorita sa ne znam koliko vecim budzetom za trofej posle 11 godina, sa pretezno klincima do 21-22 godine, gde ti tu vidis mitomaniju? To o cemu ti pricas je izmisljeno u Maderi i stanuje kod vas vec 70 godina.