Komentari na vest

Ispovest Hene Kurtagić: O ludom početku, Srbiji, Ramazanu, privatnosti, vrištanju, Maji…

N

Niodrag 1

pre oko 1 mesec

Moram samo još jedan komentar. Pročitavši sve ostale komentare, gotovo većina hana, hana, pa hana . Pa čak da joj je ime i Hana, ono se piše velikim slovom. Inače kako i u samom tekstu piše ona se se zove Hena Kurtagić a ne nikakva Hana. To bi ko iole prati našu žensku odbojku, pogotovu od kako ovo naše dete igra i za reprezentaciju Srbije, prvo morao da zna.
M

Miodrag 1

pre oko 1 mesec

Pošto fudbal uopšte ne pratim pa skoro čitavu deceniju, gledam uglavnom odbojku i košarku u obe konkurencije. POgotovu odbojku, po meni najinteligentniji timski sport, jer nemaš nikakvog sa protivnikom, a da rešiš neku situaciju u većem slučaju imaš vremena sekund dve. Pogotovu gledam žensku odbojku, jer za razlku jod muškaraca, tu se u mnofo slučaja ne završava iz samo 4 potezam servism, prijemom, dizanjem i napadom. I gledajući sve ženske sportove, prosto ne mogu da se odam utisku, da ovo naše dete ima nestvarnu žensku lepotu. Po meni najlepša u ženskom sportu. Pošto je njoj tek 21-na godina, vreme je za dečkiće, a mislim da će svim koji pokušaju da osvoje njeno srce, to će biti toliko teško, kao da odigraš loto kombimnaciju sa jednom kombinacijom a čekaš da ubofeš loto sedmicu. A što se igre tiče po meni ona je i prošle godine u reprezentaciji ostavila najbolji utisak pored Uzelac i Vanje Ivanović. I kako je tada igrala, mišljenja sam da veoma brzo na mestu blokera dobijamo novu Milenu rRašovič.

Slavko61

pre oko 1 mesec

Samo napred, kulturna, vaspitana devojka
M

Miodrag 1

pre oko 1 mesec

Pa nornalno je da je kulturna i vaspitana, kada i u Islamu i u našoj veri, zna se pre svega ko je muško a ko žensko i da nema roditelj jedan i roditelj dva.

Biba978

pre oko 1 mesec

Cuti jer moze mu se .Ako treba dovesce nove igrace.

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Prosto je neverovatno da je samo jedan klub bio uzdrzan u glasanju za postavljenje Sora za predsenika saveza.

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Treba da ide što pre da ne bi ostao upamćen po lošem
G

Gost 29191

pre oko 1 mesec

Ko je taj? Sta vi pisete ovde
S

Salko dinamitas

pre oko 1 mesec

Da nije bilo OK Tent danas bi radila kod tate u Pazaru
M

Miodrag 1

pre oko 1 mesec

Komentar ti je u najmanju ruku degutantan, ako si pročitao pažljivo šta je o sebi rekla.
m

menkopenko

pre oko 1 mesec

Lepotice moja ,cmok cmok cmok
M

Miodrag 1

pre oko 1 mesec

Da bi došlo do toga, moraš da imaš bar deseti deo njene nestvarne božanske lepote.
M

Mali sport

pre oko 1 mesec

Ona je gospodo u Beogradu. Pitam se dal je moguce da pisemo o njoj iz podkasta koji je rađen u inostranstvu a u Srbiji je niko ne pozove da uradi isto sa njom ali i ostalim devojkama Mali sport je odbojka u senci kosarke rukometa fudbala itd i sve to u Srbiji gde 70 posto devojcica trenira odbojku. Nou coment
Z

Zoka Valjevo

pre oko 1 mesec

Nece ih pozvati pitati bilo sta jedino kada dođu sa evropskog ako donesu medalju imace 5 min sve zajedno da nesto kazu o utakmici za medalju i ajd cao Nije odbojkaški sport medijski praćen u ovoj zemlji.Vise se pise o KK Dubaji nego o zenskoj odbojci u Srbiji
s

sabonis09

pre oko 1 mesec

Najjači deo mi je što nije zaboravila odakle je krenula. Takvi sportisti se najviše poštuju!
I

Ivaaaaa6

pre oko 1 mesec

odlicnoooooooos
C

Chichino

pre oko 1 mesec

Kad sportista priča iskreno o veri, životu i pritisku, odmah vidiš koliko odricanja stoji iza svega.
V

VrućaSarma

pre oko 1 mesec

Hena baš deluje kao neko ko je ostao normalan uprkos velikom uspehu. Retko gotivna sportska priča danas 😊
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

prelepa je,nek je sa srecom u daljloj karijeri deluje da je cura na mestu

milosveca@gmail.com

pre oko 1 mesec

kida mala kako je lepa i zgodna
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 mesec

devojka je prelepa, i najbolji je bloker u evropi samo napred
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

Kida mala hana nema sta

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

srecno ti bilo…

Nikola Milicevic

pre oko 1 mesec

hana kurtagic veoma dobar igrac,izuzetan

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Ne izgleda da je visoka ali je najbolji bloker

KAYA

pre oko 1 mesec

Odlican Intervju, neverovatna devojka!

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Odličan intervju. Nova zvezda Srpske i svetske odbojke verujem.
M

Mali dodatak

pre oko 1 mesec

Vec je zvezda Hena

Kostur

pre oko 1 mesec

Srecno Athena u daljoj borbi
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Do danas nije naučila nijedan strani jezik. Ali dobro, bitno da je lepa i da uspešno prebacuje loptu preko mreže.

Avalon Bg

pre oko 1 mesec

Ne tupi,zajedljivi,nesrećni čoveče...
G

Gost 111000999

pre oko 1 mesec

Prica engleski i Italijanski ima diplomatski pasoš ima penziju od drzave zivi u Milanu i zvezda je zenske odbojke.Zaradi za godinu kao prosecan gradjanin u Srbiji za ceo radni vek.Reprezentativka Srbije predstavlja zemlju.Sad ti napisi svoj CV da vas uporedimo!
M

Miodrag 1

pre oko 1 mesec

Koji si ti nesretnik od čoveka, kada si mogao da ostaviš ovaj i ovakav komentar. Tvoj najveći uspeh u životu je najverovatnije činjenica da si se uopšte i rodio!!!!!!! Za razliku i od tebe i od mene, bar ljubitelji odbojku koji nju znaju od mlađih selekcija, i tek će u njenoj budućoj sigurno blistavoj karijeri, pisati sa istim ponosom, kao danas o Maji, Tijani....
F

Forza Kalco

pre oko 1 mesec

Henci je nasa princeza, dragulj i zelim joj jos mnogo vise uspeha nego do sada! VIdjao sam je dosta puta kako trenira i igra sa drugarima(pre nego sto je bila poznata i presla u obrenovacki klub) videlo se odmah da uz prave trenere moze daleko da dogura, jer je imala visinu, i bas mi je drago! Zelim ti zlato sa nasom reprezentacijom
M

MileSenjakBG

pre oko 1 mesec

Hene, najljepsa i jedna od najboljih naših odbojkašica i srednjih blokera u svetu. Puno sreće

Mihailp Pelic

pre oko 1 mesec

Savrsena je sportista prve lige samo da se pozabavi napadom i eto je na sveckoj turneji

Ruzica70

pre oko 1 mesec

Srecno u daljoj borbi.
j

jocy9933

pre oko 1 mesec

Srecno ti bilo..
B

Brundo

pre oko 1 mesec

Pišu komentare koliko je lepa.Ispade da je sport takmičenje u lepoti.Mora bolje u napadu da igra.U odbrani je odlična.
2

21 vek Brundo je

pre oko 1 mesec

Pa za devojke je u najbitnije da su lepe koja odbojka to je u drugom planu
B

Brundo

pre oko 1 mesec

I drustvene mreze.Sve je bitnije od sporta.
D

Dzi

pre oko 1 mesec

Srecno Hena. Vi odbojkasice ste zaista ambasadori ove zemlje, bude lepo videti koliko je zdravog respekta medju vama i onako jedna lepa prica kako god okrenes...ti si nas Ponos

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

srecno sa puno uspeha

JOVICASA

pre oko 1 mesec

Srecno u daljoj borbi

Jelena Lukic

pre oko 1 mesec

Samo napred svaka čast
p

petrovicgoran22

pre oko 1 mesec

samo napred! srećno!

ivanara

pre oko 1 mesec

Samoo napredd,guraju te dalje

sile sile

pre oko 1 mesec

Trebalo bi da radture na evropskom
D

Darko M.

pre oko 1 mesec

Samo napred, srecno na dalje!

Sasa Milosevic

pre oko 1 mesec

Prelepa devojka, puno srece na evropskom prvenstvu.
S

Stefy97

pre oko 1 mesec

Prelepa devojka i odlicna igracica

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Dobra igracica...
D

Djordje Kostic

pre oko 1 mesec

prelepa devojka
M

Možda

pre oko 1 mesec

jošnije najbolja odbojkašica na svetu,ali je zato najlepša ........

Zorica Stanojevic

pre oko 1 mesec

Najbolja odbojkasica samo napred

Milica03

pre oko 1 mesec

Samo hrabro devojke
2

23

pre oko 1 mesec

najlepsa odbojkasica
M

Miodrag 1

pre oko 1 mesec

Ne samo odbojkašica, već najlepša sporiskinja koju sam ja video u svom dosadašnjem dugom životu.
D

Džukela klasična

pre oko 1 mesec

Samo hrabro devoike na EP!!!
D

Dusana Loznica

pre oko 1 mesec

Nasa Lavica !Samo napred! Srbija!