On je dosta vladao, sad malo neko drugi: Usik se odrekao titula i najavio poslednji ples
"Dragi prijatelji, danas je lep dan da vam saopštim da želim da ostavim sve pojaseve koje trenutno posedujem i učinim ih upražnjenim, kako bi momci koji čekaju svoju priliku mogli da se bore za njih"