Komentari na vest
Zoran Savić odbio Željka i Panatinaikos zbog PAOK-a
S
Srpska liga
pre 3 dana
Nista on nece napraviti ni u Panatinaikosu,ne voli vise niko da se dere na njega.Proslo je to kad je uspevalo.Nabolje bi bilo da ode u penziju i da komentarise utakmice kao Djurovic na Arena TV.
Valentina Kolar
pre 3 dana
Pa neka ide, ko ga drži
zeljko markovic
pre 4 dana
Ma ovu samo natpisii,svi se utrkuju ovih dana samo neka senzacija. Pitanje i dali je otişao i Atinu.I ako potpiše,cela evropa ga traži,samo nama ne valja.Došao u svoj Partizan da završi karijeru,prvu godinu evrolige na korak od final fora.Da su bili zdravi odnosi,uzeo bi sigurno evroligu,možda i 2.Svima je jasno da se sve radilo da ode.Užas kakav smo narod.Ne valja Vidiċ,Ne valja Djokoviċ.Svi pametni,svi sve znaju.Niko strpljenja nema.
Z
Zvone75
pre 4 dana
Ostasmo mi i Bez Zeljka za Naredne 2,3 godine !
V
Veljabatica
pre 4 dana
Ajde Zeljko vrati se nazad
r
rendom
pre 4 dana
e moj druze, onoliko ljudi doslo da ga moli za partizan, decaplakala... a on samo sebe gleda, pljuvao ostoju a on jos gori... samo kad bi to videli i navijaci ne bi pljuvali limara koji je uz pomoc av oziveo ugasen klub
a zeljko, i dalje ga dizite u nebesa i posle 8 derbija kad gabje sferopulos oducio od kosarke... ovo pisem kao strastven navijac partizana..
mozzart-gost
pre 4 dana
Ko da se on tu nešto pita. Željko vraćaj se u Partizan.
A
Ah real state
pre 4 dana
Mnogo ste bre nerealni...
ZovuMeKirbi
pre 4 dana
Vernost iznad svega. 💪
h
hmmmm
pre 3 dana
cija vernost.da li si realan.pa ovaj sto mu neostvaren san da zaigra za zvezdu ,postane sd partizana i prijavi zvezdu euroligi za kampaca.ovaj drugi nakon onolike podrske i u areni i na aerodromu zajebe sve i ode.sta je umislio.hoce li i on kao i mijat da bude sve u klubu.druze tvoj je teren ,a tu se videlo da nemas kontrolu.ne zanosi se da postoji vernost.danas su samo blesavi verni

FiumenBG
pre 4 dana
samo ostoja fali :))))
o
ogiibk
pre 4 dana
Zeljko je najveci
n
neven777
pre 4 dana
aaaaaaaaaaaaa kako da ne smesni su
Lix
pre 4 dana
Bravo za Zorana Savica!
Vladimir
pre 4 dana
Zeljko bi trebalo da donese nove titule panatinaikosu
David Čantrak
pre 4 dana
Obradovic najveci
P
PAOKara
pre 4 dana
Svi nasi igraci iz 90-ih koji su igrali u Paoku imaju poseban odnos prema klubu.Prelevic i Stojakovic su ozenili Grkinje,Stojakovic se vencao u jednoj crkvi u Solunu.Mnogo vece postovanje imaju u Grckoj,nego u Srbiji.Solun je grad koji te uzme pod svoje.

Aleksandar3006
pre 4 dana
Istina ne znam da li ti je poznat ppdatak da je u Solunu živelo 750 000 Srba a da ih više nema tamo? Što kažeš uzeo ih Solun pod svoje i Grci naša velika braća, al od 90-ih...
V
Vukasin Lukic blok 70
pre 4 dana
Verovatno nije dovoljno novca dobio , prodao bi se taj kao sto je Zvezdu prodao i dosao kod nas, takvi su to tipovi ljudi
How Yes No
pre 4 dana
Kako hteo da radi opet sa njim kad mu spakovao otkaz jer mu je ovaj doveo Osetkovskog?
nikola.p
pre 4 dana
Sve je to lepo...samo me razumem Luku Dončića, da finansira košarkaški projekat u Grčkoj... Zar nije lepse da ostaviš trag pre svega u svojoj zemlji...

Aleksandar3006
pre 4 dana
Nije večni grad Atina već Rim :)
f
fontana99
pre 4 dana
Ako je Rim u Grckoj onda sam ja svemirski brod.
M
Mesetar
pre 4 dana
Jos jedan od mnogih velikih igraca koji je brzo nakon karijere uspeo da diskredituje sebe mesetarenjem, talovima, muljanjem.
r
rec je rec
pre 4 dana
Rece Zeljko, ili cu raditi u Partizanu ili se vise necu baviti trenerskim pozivom. Kad tamo al oces.

FiumenBG
pre 4 dana
samo im ostoja fali :)
mlade016@gmail.com
pre 4 dana
Zašto Savić majstore, zašto tačno ti treba?
B
Blaki
pre 4 dana
Pa da ima neko da sarađuje sa Miškom, a da ne razgovaraju.
r
rea
pre 4 dana
@Blaki, Partizan u eri Savića i Obrradovića doslovce nije imao 2 igrača Miškova (i ta dva su bili domaći nebitni igrači), Savić je u više navrata izjavio da je Ražnatović najgori čovek sa kojim je boravio u istom prostoru, a nemalo puta je bio sa Čovićem u kontaktu.
K
Komri
pre 4 dana
ovo je legitimno i dokaz da novac ne moze sve da kupi, cak ni kad je dzak para u pitanju
M
Moguće
pre 4 dana
Molim te da nam proslediš informacije o Savićevoj plati u PAOKu, kao i ponudu koju je imao od Atinjana
J
JU
pre 4 dana
Zoran Savic kao opasna faca u Grckoj🤫
M
Mario Marko Del Tintoreto
pre 4 dana
Zoran Savić je opasna faca u Evropi. Idi u Italiju i Španiju i pričaj o Zoranu Saviću kao sportskom radniku, da ne spominješ njegovu igračku karijeru, samo karijeru sportskog radnika i njegova dostignuća...
Pogledaj kako je igrao u tom PAOKu i koliko je i dole cenjen. To što Čović njega ne može očima da vidi zbog Mačvana i Vojislava Stojanovića je druga tema, Čović je navikao da bude monopolista. I da Čović nije imao te sukobe sa njim koje je imao, on bi sigurno pre bio direktor CZ nego Partizana.
F
Francuz13/84
pre 4 dana
À zasto zbog Macvana i Stojanovica ?








