Komentari na vest

Željko i PAO iz ugla grčkih novinara: Najveća zvezda se vratila kući, neke veze nikada ne blede

M

Maya888

pre oko 1 sat

Komentari podeljeni, ili ljubav ili mrznja...
s

sms

pre oko 2 sata

Podseća me malo na ženu koja kod svake nove udaje nađe čoveka svoga života i beskrajnu sreću, nekako beskrajniju od one prethodne. Zezam se malo ali ne mnogo..Smatram da je trebao i morao da ostane do kraja sezone pa da kaže - ljudi dao sam sve od sebe, nije uspelo itd.

vacke86@gmail.com

pre oko 5 sati

Ne mogu ni da zamislim kakav je osećaj kod njihovih navijača kada im se vratio trener koji im je doneo pet titula Evrolige.
b

bad

pre oko 4 sata

zamisli sad navijače čijem klubu se obećao i zapalio!
V

Vini Pu

pre oko 5 sati

Kaze penzija ako nije u Partizanu, para vrti gde burgija nece

Vlada81pfc

pre oko 6 sati

Zasto bi bledele kada im je doneo evropske titule i ostavio neizbrisiv trag
S

Sima Arauho

pre oko 6 sati

Kad mi ne umemo da cenimo svoje nek nam Grci pokažu kako se ceni i poštuje najveći trener Evrope.
D

DosijeX

pre oko 5 sati

Tacno tako posle ogromnih ugovora i velikih pojačanja, zaslužio je i pjesmicu..
M

Marko2333

pre oko 6 sati

ajmo Zeljkoooo idemooooo

mozzart-gost

pre oko 7 sati

Željko se vratio na staze uspeha.

Dr.Sasha Pavlovic

pre oko 7 sati

Ne znam zašto se diže u nebesa,izdao je Partizan
D

Dostojan

pre oko 7 sati

Izminirali ga u klub, primorali da ode i sada je on izdao Partizan. A nije Partizan izdao Ostoja koji je doputio sebi da otera legendu kakav je Obradović. Nije izdao Ostoja jer sklapa tip koji nije dostojan Evrolige, šalje ekipu na Bliski istok dok traju ratni sukobi itd.
S

Sima Arauho

pre oko 6 sati

Idi gledaj FMP.
A

Ahahahaahaha

pre oko 5 sati

🤣🤣🤣🤣🤣Izdao Partizan ,ma ne moj pa sta nam naprica🥳🥳🥳🥳,dosao crvnedac da nam objasnjava sta je Zeljko,ajde bre pali mali na mali Kalemdan ili de vec tamo u Zeleznik.

Uskekruske

pre oko 7 sati

Svaka čast majstore
J

Janaćko

pre oko 8 sati

Pitanje za navijače Partizana: hoćete li skandirati Obradoviću, samo aplaudirati ili zviždati?
J

Jaja

pre oko 7 sati

Lično mogu samo da aplaudiram. Skandiranje i zviždanje ne dolaze u obzir.
S

S druge strane

pre oko 7 sati

Zašto bi to tebe interesovalo? Gledaj svoj klub.
j

jovandimitrovic

pre oko 8 sati

jedan je Željko Obradović

Malilija031

pre oko 8 sati

Prevelik je pritisak na zocu sada i najmanja greska ce biti kriticna
H

Hvb

pre oko 8 sati

Nek se izjasni doticni sta ce gledati kao rezultat ove godine eurolugu ili ligu Grcke.
g

gaga1973

pre oko 9 sati

naravno da je najveca zvezda..ko bi bio drugi
Л

Легенда предграђа

pre oko 9 sati

Кажу да ће први асистент да му буде Радоњић. Ипак је био у Панатенаикосу преко 3 месеца па да га уведе у посао.
П

Па...

pre oko 8 sati

...могуће, ипак га је Радоњић школовао и у Партизану и у Фенеру 😂😂😂 Против Радоњића му ни Богдановић није помогао 😂😂😂

Aleksandar Krezic

pre oko 9 sati

Видећемо како ће Жељко водити екупу очекивања су велика да ли ће издржати притисак?
П

Па...

pre oko 9 sati

...Желимир је једини тренер у историји који је истовремено легенда и Звезде и Партизана 😂😂😂
V

Vlada9111

pre oko 10 sati

Vratio se i potrosio 30 miliona na pojacanja

Vaskon

pre oko 10 sati

Nadam se njegovom povratku na vrh!

milos djordjevic

pre oko 10 sati

Zeljko je sve ovo zasluzio toliko titula prvaka evrope trofeji u prvenstvu grcke sta drugo reci
b

bad

pre oko 9 sati

drugo jedino reći,evo sendvaje zaslužio si je,a što se tiče tih spinova moraš to mnogo jače!!
P

Pavlovicmp

pre oko 10 sati

Kod njih su sve naše zvezde velike a ovde ..

Gt

pre oko 8 sati

A sta je napravio ovde dabi bio legenda.
N

Not too bad

pre oko 8 sati

@Gt Ništa specijalno, samo je uzeo titulu prvaka Evrope sa Partizanom i par medalja sa reprezentacijom.

Izbistanin

pre oko 11 sati

Videcemo da li je prošlo njegovo vreme.sad ima sve na raspolaganju.
O

ORLANDO

pre oko 11 sati

Od ljubavi do mržnje pa opet do ljubavi pa...
S

Sve

pre oko 11 sati

..ok, tako je dosao i ovde, a ipak 180 miliona za 5 godina nije bilo dovoljno da se pobedi Studenstki Centae, mozda ce 300 biti dovoljno za Peristeri.
H

Heroess

pre oko 11 sati

Jedva cekam da na konferenciji Kaze "pravi se Prica da Pao ima para"
=

=$=

pre oko 10 sati

Ovde sestrice Olimpijakosa prave priču da PAO jedini ima para.
b

bad

pre oko 8 sati

pa bolje i sestrice sa olimpijakosom,no frendovi i ortaci sa zelenima i modrim momcima!!
N

Natalii29

pre oko 11 sati

Obradović je jedan od retkih

Billy333

pre oko 11 sati

Ma "prošlo je njegovo vreme", ne znam čemu onda sva ova euforija kod navijača... Samo kod nas ovakve ljude sabotiraju i teraju, zato i jesmo tu gde smo. Sada će limarski sistem da jaše
K

Kme

pre oko 11 sati

Sreca da je ranije otišao, svi krovi samo On prav.
P

Prti

pre oko 10 sati

Vreme ce pokazati ali sam misljenja da je njegovo proslo i kako on misli da ovu budalu kontrolise da mu se ne mesa u posao ne znam... Svakako on za 4 godine u Partizanu nije napravio sistem igre iako je imao odresene ruke da kao sto smo videli uzme i promeni sve igrace. Veliki trener ciji je ciklus u Partizanu bio blago receno kriminalan ide tamo gde je najvise napravio sa najvecim budzetom u EL i ako tu ne napravi nista opet ce nekako baciti neku senku, po meni bespotreban rizik jer oni najveci u svim sportovima najteze se mire da kazu na vreme zbogom malo je njih to uspelo da uradi na vreme. Greg Popovic mi je pravi primer trenera koji je promasio momentum za celu deceniju. Ovde mi deluje na slicnu pricu ali videcemo.
@

@Prti

pre oko 10 sati

Greg Popović je zajedno sa San Antoniom prosto prošao kroz ciklus koji je normalan za jednu NBA franšizu - niko nije tamo bio dominantan 30 godina. A ako je Željkov period u Partizanu "blago rečeno kriminalan" jedva čekam da vidim kojim rečima ćete opisati period koji dolazi.
S

Stevaaa

pre oko 11 sati

Malo je ovakvih vesti o Željku mogli bi ste ćešce da piste ako nije problem na svakih sat vremena recimo sta je jeo u Grčkoj od kad se vratio ili neke tako slične zanimljive činjenica svima bi nam značile.
C

Classico

pre oko 11 sati

Pisu veliki tekst u radu Sala Obradovica.