Komentari na vest

Treneri ponovo vode glavnu reč

b

bajazitbajazit12

pre oko 6 sati

dobri treneri iskreno, ali nemam neko ocekivanje ni od ove sezone
S

Stojankamasina

pre oko 9 sati

a kad to pa nisu vodili ?
b

bojana23

pre oko 9 sati

nema sta bice ovo dobre utakmice
b

biniccki

pre oko 9 sati

Skup sjajnih trenera, neizvesna sezona.
i

iske.4

pre oko 10 sati

Uvek su i vodili

Branislav Jovanovic

pre oko 10 sati

Bice prosek utakmice 3 sata kad se sve zahukta

djole.

pre oko 10 sati

Košarkaški treneri u Evropi vode glavnu rec i što ti treneri znaju da upropaste utakmicu i to kada ide sve dobro da to ne mogu niti jedni drugi treneri na ovoj zemaljskoj kugli u bilo kojem sportu.

SKIZ

pre oko 10 sati

Власници воде главну реч

Kurcslus

pre oko 11 sati

Dusko Vujosevic nas je napustio, Zeljko nas je izdao tako da je Andrea Trinkijeri ostao jedini gospodin.
i

iveljaaa

pre oko 11 sati

Dzaba, nikad nezasticeniji treneri
m

majster

pre oko 11 sati

Grcka ce sledece sezone da gori, sjajne ekipe i treneri
П

Па...

pre oko 11 sati

...делује да у грчки спорт улази озбиљна лова, не само у кошарку. Познајући Грке, биће ватрено.
r

rea

pre oko 11 sati

Spanulis je trener ranga Mihaila Uvalina, ali sa daleko manje iskustva.
b

bad

pre oko 10 sati

ćuti šta tek reći za ovu babu koja radi iz ljubavi!

ljiljana63636363

pre oko 11 sati

Jos i ako Sakota trenira Aek ove sezone
V

View

pre oko 11 sati

To što je Željko morao da ode nije samo Ostojina bruka... to je bruka izdajničkog UO. Niko njima ne brani da budu uz vlast ali ne i da prave štetu klubu. Najveći sponzor su navijači a oni ako imaju iole morala morali bi da podnesu kolektivnu ostavku. Da li im je sad jasno kakvog trenera i čoveks su oterali zarad anonimusa iz Prislonice.

ivanasud

pre oko 12 sati

Au ala ce da gori u Grckoj ive sezone
J

JaguarBog

pre oko 12 sati

E moja redakcijo, gde vam je Šakota? Bitno da ste dunstera Spanulisa stavili na baner
S

Saša_PFC

pre oko 12 sati

Od svih navedenih jedino je Trinkijeri sa timom kao sto je bio Partizan u tom trenutku napravio mesto bez ozbiljnih igraca.Ostali treneri igraju iskljucivo sa proverenim igracima i nak skupljima u Evropi a to nije bas naj pozitivnije sto moze da se desi u sportu.Setimo se generala Vujosevica koji je dominirao regionom sa Partizanom koji je u tom trenutku bio tim koji je iskljucivo pravio igrace.Obradovic je trener iskljucivo koji igra sa naj skupljim timom koji ke moguc a to nije ista stvar.Imamo primer Koprivice iz Partizana koga bi Vujosevic za dve sezone napravio naj boljim centrom evrope dok je ovako kod Obradovica izgubio 4.sezone i Zeljko ga upropastio.Obradovic ima veliki problem gde ga ego tera da bude veci od Partizana sto je nemoguce i kada je to video verujem da je namerno Patizan doveo na najnize grane.Sreca sto ke Partizan u ovom trenutku finansijski stabilan i klubski veoma dobro organizovan inace bi nas Zoc upropastio.Uvalio nam je za 4.godine sve naj gore sto je moglo da se desi sa jednim timom i otisao iz Partizana pljujuci sve oatale u klubu zbog ocajnih rezultata jedino je sebe stavio na pijadestal kao dobar momak a Partizan poslednji u EL.Zelim mu sve sto je uradio u Partizanu da sada uradi u PAO pa da vidimo koliko ce dugo da potraje...

urosh

pre oko 12 sati

У Грчкој само ПАОК! Баш бих волео да им Тринки свима помрси рачуне.
P

PRAVI LJUDI

pre oko 12 sati

Nadam se da će gospodin Trinkijeri jednoga dana biti selektor Srbije, a gospodin Bodiroga predsednik KSS.
z

zorz74

pre oko 12 sati

Znalo se da treneri podižu ekipu, ali su i odgovorni za poraz
N

Niknik357

pre oko 12 sati

U ovoj poker situaciji, mi neutralni smo za Trinkija 🇮🇹 italiano ciao ragazzi
G

Grof92

pre oko 12 sati

Sve za ljubav sve ko više daaaaa
D

Darkovazena88

pre oko 12 sati

Bice dobrih meceva u grckom prvenstvu

stefanaa14

pre oko 12 sati

ponovo vode glavnu reeec, hmmm

mozzart-gost

pre oko 12 sati

Treneri se logično precenili.