Komentari na vest
Treneri ponovo vode glavnu reč
b
bajazitbajazit12
pre oko 6 sati
dobri treneri iskreno, ali nemam neko ocekivanje ni od ove sezone
S
Stojankamasina
pre oko 9 sati
a kad to pa nisu vodili ?
b
bojana23
pre oko 9 sati
nema sta bice ovo dobre utakmice
b
biniccki
pre oko 9 sati
Skup sjajnih trenera, neizvesna sezona.
i
iske.4
pre oko 10 sati
Uvek su i vodili
Branislav Jovanovic
pre oko 10 sati
Bice prosek utakmice 3 sata kad se sve zahukta
djole.
pre oko 10 sati
Košarkaški treneri u Evropi vode glavnu rec i što ti treneri znaju da upropaste utakmicu i to kada ide sve dobro da to ne mogu niti jedni drugi treneri na ovoj zemaljskoj kugli u bilo kojem sportu.
SKIZ
pre oko 10 sati
Власници воде главну реч
Kurcslus
pre oko 11 sati
Dusko Vujosevic nas je napustio, Zeljko nas je izdao tako da je Andrea Trinkijeri ostao jedini gospodin.
i
iveljaaa
pre oko 11 sati
Dzaba, nikad nezasticeniji treneri
m
majster
pre oko 11 sati
Grcka ce sledece sezone da gori, sjajne ekipe i treneri
П
Па...
pre oko 11 sati
...делује да у грчки спорт улази озбиљна лова, не само у кошарку. Познајући Грке, биће ватрено.
r
rea
pre oko 11 sati
Spanulis je trener ranga Mihaila Uvalina, ali sa daleko manje iskustva.
b
bad
pre oko 10 sati
ćuti šta tek reći za ovu babu koja radi iz ljubavi!
ljiljana63636363
pre oko 11 sati
Jos i ako Sakota trenira Aek ove sezone
V
View
pre oko 11 sati
To što je Željko morao da ode nije samo Ostojina bruka... to je bruka izdajničkog UO. Niko njima ne brani da budu uz vlast ali ne i da prave štetu klubu. Najveći sponzor su navijači a oni ako imaju iole morala morali bi da podnesu kolektivnu ostavku. Da li im je sad jasno kakvog trenera i čoveks su oterali zarad anonimusa iz Prislonice.
ivanasud
pre oko 12 sati
Au ala ce da gori u Grckoj ive sezone
J
JaguarBog
pre oko 12 sati
E moja redakcijo, gde vam je Šakota? Bitno da ste dunstera Spanulisa stavili na baner
S
Saša_PFC
pre oko 12 sati
Od svih navedenih jedino je Trinkijeri sa timom kao sto je bio Partizan u tom trenutku napravio mesto bez ozbiljnih igraca.Ostali treneri igraju iskljucivo sa proverenim igracima i nak skupljima u Evropi a to nije bas naj pozitivnije sto moze da se desi u sportu.Setimo se generala Vujosevica koji je dominirao regionom sa Partizanom koji je u tom trenutku bio tim koji je iskljucivo pravio igrace.Obradovic je trener iskljucivo koji igra sa naj skupljim timom koji ke moguc a to nije ista stvar.Imamo primer Koprivice iz Partizana koga bi Vujosevic za dve sezone napravio naj boljim centrom evrope dok je ovako kod Obradovica izgubio 4.sezone i Zeljko ga upropastio.Obradovic ima veliki problem gde ga ego tera da bude veci od Partizana sto je nemoguce i kada je to video verujem da je namerno Patizan doveo na najnize grane.Sreca sto ke Partizan u ovom trenutku finansijski stabilan i klubski veoma dobro organizovan inace bi nas Zoc upropastio.Uvalio nam je za 4.godine sve naj gore sto je moglo da se desi sa jednim timom i otisao iz Partizana pljujuci sve oatale u klubu zbog ocajnih rezultata jedino je sebe stavio na pijadestal kao dobar momak a Partizan poslednji u EL.Zelim mu sve sto je uradio u Partizanu da sada uradi u PAO pa da vidimo koliko ce dugo da potraje...

urosh
pre oko 12 sati
У Грчкој само ПАОК! Баш бих волео да им Тринки свима помрси рачуне.
P
PRAVI LJUDI
pre oko 12 sati
Nadam se da će gospodin Trinkijeri jednoga dana biti selektor Srbije, a gospodin Bodiroga predsednik KSS.
z
zorz74
pre oko 12 sati
Znalo se da treneri podižu ekipu, ali su i odgovorni za poraz
N
Niknik357
pre oko 12 sati
U ovoj poker situaciji, mi neutralni smo za Trinkija 🇮🇹 italiano ciao ragazzi
G
Grof92
pre oko 12 sati
Sve za ljubav sve ko više daaaaa
D
Darkovazena88
pre oko 12 sati
Bice dobrih meceva u grckom prvenstvu

stefanaa14
pre oko 12 sati
ponovo vode glavnu reeec, hmmm
mozzart-gost
pre oko 12 sati
Treneri se logično precenili.








