Komentari na vest
Obradović konačno dobio stub odbrane: Frenk Nilikina, čovek više za ključni deo sezone
M
Mnogooo
pre preko 1 godinu
Si nam falio brate, da te zaobidju povrede do kraja sezone, da se vratis u ritam (kao i Bonga) i nema brige za nas!
R
Redmond
pre preko 1 godinu
Sve, sve, ali grobarski svedoci koji ne vide dalje od zaljubljenosti u Želimira, njegovu lažnu veličinu i njegove odluke i selekciju ekipe, ne dovodeći u pitanje svrhu svega toga (valjda je svrha rezultat, a ne lepa frizura i zakucavanje, gumene medalje, kartonski pehari, 11 mesto u EL). Najveći trener galaksije od dolaska u kkp osvojio 1/14 trofeja sa najvećim budžetima u istoriji košarke na ovim prostorima.
Od povratka Želimira imaju međusobni skor 22:10 u pobedama. U trofejima 9:1. Za Zvezdu.
G
Gospodarautobusa
pre preko 1 godinu
Srkni cedevitu, opusti se.
Osvojices jos ligu Srbije, to je zagarantovano.
G
GrobarKosmet
pre preko 1 godinu
Zeljko je osvojio 1 ABA titulu druzee a vi niste ni jednu vec vam se unapred dodeljivale, karma vas trese u EL i ove sezone ce… ziv bio pa video ako te studenti ne napumpaju zbog gazde
m
merllin_pfc
pre preko 1 godinu
E neka si nam to istresao u lice da svi znamo. Sada ti je mnogo lakse. Bas si onako ispunjen.
V
Vanecious
pre preko 1 godinu
Mali ti goris od kompleksa..Zeljko obradovic je najveci trener u evropi ikada a ti tu spominjes neke kikiriki uspehe vestacki guranog kluba.Zvezda je vestacka u basketu isto kao i ivi studenti na kontramitingu,ćaci itd..Sta ste vi uradili u EL??? NEMATE NI JEDAN f4 ALO!? PARTIZAN SAMPION EVROPE 92’ i 4x final 4 ! Vis te samo jednom uspeli u play off da udjete bre alo!! 😅😅😅😅
K
Krizaaaaa
pre preko 1 godinu
Sleteo je predcednikov sin...bice ponuda 50% od svega samo da preteknem..
N
Nije lako
pre preko 1 godinu
Panterima… Treba ih razumeti… Njihov novi klub igra toliko negledljivu košarku da moraju sada nas da prate… Ništa novo za njih…
A
Ahahhaha
pre preko 1 godinu
Cirkus :))
B
Bole ga uvo
pre preko 1 godinu
3 miliona plata a prespavao pola sezone, laganica za njega
R
RadaLambada
pre preko 1 godinu
Zvanicno ukupni budzet Partizana je veci od zvezdinog za milion.
A ukupni budzet za plate je jedan milion vise za zvezdu...
Sad vidi koga placate i koga ste doveli...
Dozet, covic i drcela vs Obradovic Savic. Mora se priznati da dvojac obradovic Savic zna vise kosarke.
M
Ma 30
pre preko 1 godinu
Milki… imas lose info…
@
@Rada
pre preko 1 godinu
Samo sto je to zvanicni, Ostojin, nastelovan budzet. A svi znamo, zahvaljujuci Zeljku koji je sam to rekao, da vi najvece plate dajete van budzeta. Vi ove godine nemate ispod 50 miliona evra sve ukupno, mozete samo vise. Otpustanje celog tima, plate za novi i ne jeftin tim, placanje poreza, nema teorije da je manje od 50 miliona.
U
Ujka Žitko
pre preko 1 godinu
Uvek je lepo kada ovaj šutira trojke u poslednjim sekundama meča 😂
P
Pedjah
pre preko 1 godinu
Jel Kodi Osvetnik servirao svoju hladnu osvetu,zna li se šta?:)))
Jedino sto je sigurno je da je narod ove zemlje okaksan za 600k za obestecenje plus 1.5 miliona za platu,a osveta se čeka,i čeka,a Kodi vas šiša,i šiša..ahahahaha
K
KMM
pre preko 1 godinu
Pa servirao vam je u kupu,ako nisi obavesten,a polako doci ce i ostalo na red.Osisani ste bili u finalu kupa,a ostacete na kraju bez kose.
D
Daće bog
pre preko 1 godinu
Daće bog da vam Barselona presudi i da vas vrati u top 11
G
Gospodarautobusa
pre preko 1 godinu
Uzmi jednu cedevitu, sa dve pune kasike.
Da bude bogato...brale brale
H
Heroo
pre preko 1 godinu
Tenderi Ostoje vama ne smetaju, opozicionionari lažni vi ste
O
Oj komedije
pre preko 1 godinu
Stub odbrane ahahhahah
G
Goxyy
pre preko 1 godinu
Stubovi su Boltauzer, Javor, Hordov
T
Trebinje
pre preko 1 godinu
Dobice jednog Land Rovera od kuće da se casti





.jpg.webp.webp)


