Nakić i Pokuševski pokazali kako da se zarade minuti u Evroligi

V

Veoma

pre oko 3 sata

Pohvale obojici bili su odlicni,i napad i odbrana.trebaju se boriti u aba ligi i oni to vec rade.dobri u napadu meke ruke,jaka odbrana dobit ce sansu i u evropi pravamlada pojacsnja,plus domaci igraci.pozitiva skroz.i da lakica napomenem birbrn fo kraja,buce jos bolji igrac.
A

Aqa

pre oko 4 sata

Jedan je Dule Vujošević, covek je gurnuo u vatru Bogija sa 17-18 u prvi tim i trenutno je jedan od boljih bekova na planeti!!!
B

BicuSlobodan

pre oko 5 sati

Evo baš ćemo da vidimo koliko će da igraju.
D

DDF

Nakic ako bude nastavio da radi,upija moze od njega da bude vazan igrac za Partizan Pokusevski prvo mora da radi na fizickoj snazi,posle toga da krene da radi,radi i radi,sta je juce odigrao i promasivao to je potpuni amaterizam
M

Milos967

E neka si im rekao, a oni sve sede kod kuce i igraju igrice....
T

Teretana.

pre oko 7 sati

I Poku, i Nakic a posebno Balša da krkaju i da ne izlaze iz teretane mesec dana!! Moraju masu/mišiće da nagruvaju. Tanko izgledaju
Д

Деда

Кириленко је био мршав,Новицки је био мршав,Гасол исто тако,а Никола Јокић дебео па су и играју у НБА и то са успехом. Није кошарка само снага има нешто и у мозгу.
Z

Zeko

Momcima treba davati prilike da igraju iz utakmice u utakmicu a na njima je da slušaju trenera i vredno rade i daju na svakom treningu i utakmici pa će iz toga izaći njihov napredak
m

mile grobar

Pokuševski je truba treba mu dati otkaz
i

igor978

pre oko 6 sati

Za Pokua se slažem, očigledno mu nedostaje masa ali nije neophodna za krilo ako unapredi druge elemente (brzinu, odluke, šut)..Nakić i Balša su fizički već formirani igrači, mogu biti dominantni na svojim pozocijama bez ikakve dodatne mase ali treba im poverenje i minuti (iskustvo)…Nakić ima inteligenciju ali i upornost i potrebnu drskost, dok Balši nedostaje drakosti i iskustva, ima skok, masu i brzinu a sve ostalo se može nadograditi radom…
G

Grobarkooolo

Baš će ih oprobati.
j

jasno

Bogoljub Marković i Filip Jović, igraju u bukvalnom smislu onoliko koliko mogu minuta da izdrže. I pobeđuju. Njihov vršnjak i kolega iz reprezentacije Bošnjaković glumi čunj na treningu Partizana.
M

Milan Nbg

Ali zato njihov vrsnjak Kostic ne izlazi iz igre u dresu Zvezde ni u Evroligi ni u ABA lifi
7

7

milan nbg Kostić igra u Dinamiku
E

Evo banke

Lupetanju nema kraja,Mitar igra za juniore i cim se zavrse kvalifikacije prikljucice se ekipi,kao i Aleksa Dimitrijevic.
h

heroj

eto što ima ona izreka, " kazaće vam vreme sve" Srbi izuzev Marinkovića u El neće imati bukvalno nikaku ulogu. Možda Pokuševski odigra prosečno4,5 minuta i to je to