Komentari na vest

Košarkaško najfinije

R

Roginjo

pre 23 dana

Niksi su u svim serijama imali prednost domaćeg terena, bez obzira na 2 metle lakše je kad počnu seriju kući a sad prvi put kreću sa gostovanjem, da vidimo kako će tu da se snađu

Marko Golubovic

pre 24 dana

svaka čast SA . ali njujork osvaja
P

Petar Nedeljkovic

pre 24 dana

videcemo sta xe biti

Ivana Radovanovic

pre 24 dana

Videcemo sta ce da bude

daganma

pre 24 dana

Daj Boze da pobede uopšte

Slobodan Samardzic

pre 24 dana

ovaj ne moze da igra ni aba2
G

Gostiii

pre 24 dana

Daj boze da pobedi NY. Mnogo su mi gotivnija ekipa.

Branislav45

pre 24 dana

Videće se šta će biti na kraju

trilee93

pre 24 dana

Vembi vidi se da igra svim srcem i mnogo mi je drago što je Oklahoma ispala

nba

pre 24 dana

Sada da vidimo sta ce napraviti

Uskekruske

pre 24 dana

Videcemo sta ce biti