Komentari na vest
Dobar start nove ere Bulsa: Dobili startnog centra za ništa, imaju dva “lottery” pika i 30.000.000
M
Miloslegenda
pre 13 minuta
bravo za Bullse bravo bravo
V
Veljabatica
pre 16 minuta
okej je pojacanje za momke, ali ipak ne
C
Ceba23
pre 26 minuta
trebace da se ceka jos da ovi "Pododju"
J
Jakov23
pre 40 minuta
hahahahaah smesni su skroz
N
Nemanja Lazić
pre oko 1 sat
Dobar posao Bullsa
B
Bale89
pre oko 1 sat
Kakvi sve panjevi igraju ovaj nba,vazno da je afroamerikanac
g
gnrslash
pre oko 1 sat
Fino pojacanje za Cikago, ostaje da se vidi kako ce se uklopiti sa rukijima. Izgleda da ce imati dva visoka igraca bez suta pa je na ostatku tima da to pogadjaju u dobrim procentima. Svakako prva godina rekonstrukcine, bice zanimljivo
Ј
Јосиф
pre oko 1 sat
Тијаго Сплитер? Тренер Булса? Хахаха! Ово ни Карнишовас неби урадио!!
E
Erkinhos
pre oko 2 sata
Trebat ce sezona dvije da se sve poklopi ako se razviju ovi mladi igrači. Ipak se lutalo godinama... jedino da nas sreća pogleda kao San Antonio pa da talenti prorade odmah.... go go Bulls.








