Komentari na vest

Aždaja od igrača

dzeletheking@gmail.com

pre oko 1 mesec

Koja aždaja,pa ono njegovo bacakanje kao Nejmar u fudbalu.teško za gledanje.

meda rashord mar

pre oko 1 mesec

Mvp nazalost steta
B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Veoma dobar igrac, jedan od boljih
p

pikolo24

pre oko 1 mesec

Ma kakva azdaja, jedva da je prosecan

sladjan004

pre oko 1 mesec

azdaja igrac 10+ bacanja po tekmi
n

nije nije

pre oko 1 mesec

jes k*rac........

Vlada81pfc

pre oko 1 mesec

Nba vise nema koristi da proglasava mvp igrace kad se namesta da jokic jos jednom ne dobije priznanje da je najbolji igrac lige
V

Vlada9111

pre oko 1 mesec

Najbolji igrac danasnjice realno
P

Popce

pre oko 1 mesec

Aždaja sa 9 slobodnih bacanja u proseku tokom utakmice

milkica12

pre oko 1 mesec

Jako izuzetan igrac,i dosta jak

Ilijavl24

pre oko 1 mesec

Previše ga guraju sudije, Oklahoma je i bez njega jaka ekipa, tako da nema neki preveliki uticaj na igru

DarthVader

pre oko 1 mesec

On odveo Oklahomu... Oklahoma bez njega je 6% slabiji tim, tamo sve puca od mladosti i talenta. Denver bez Jokića je 50% slabiji, tamo nema igrača za ozbiljan tim, osim stalno povređenog Gordona. Dakle, igrač koji je plej i ima manje ASISTENCIJA po utakmici od jednog CENTRA, manje skokova, manji PIR, manje sve osim broja koševa, a i to je 31 poen po utakmici naspram 27,7 Jokića. dobija MVP nagradu. Da li se to neko zeza ili šta ??? Te NBA nameštaljke odavno su smešne, ali sad idu do apsurda...

Slavko61

pre oko 1 mesec

Dominira čovek prosto
D

Doradora12

pre oko 1 mesec

SGA ispred Embida i to mnogo mnogo

Noob Fulltv

pre oko 1 mesec

uzasan igrac ne zasluzuje nista guraju ga sudije

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Mnogo dobar igrac
b

bolje ćuti

pre oko 1 mesec

druže ti se drogiraš,kao embid što je uzeo tako i ovaj uzima ,malo jača odbrana na njega ,tj da ga lupaju po rukama ,razmišljao bi drugačije
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Ajde ne lupajte ljudi. Ne mozete reci da nije azdaja od igraca
Z

Zzt

pre oko 1 mesec

Ovaj ce da ih dovede do mnogo titula
G

Gost1978

pre oko 1 mesec

Najdosadniji i neatraktivniji mvp ikad

Lix

pre oko 1 mesec

Realno je najbolji i najkonstantniji ...

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Mnogi ga ne vole, ali je strašan igrač.

Brutal92

pre oko 1 mesec

Аждаја слободних бацања
N

Nebojsa Tasic

pre oko 1 mesec

opasan igrac bez njega su prosecni
L

Lebron

pre oko 1 mesec

u 41 godini dominira, to valjda dokazuje da odbrane nisu kao nekad...
O

Okccc

pre oko 1 mesec

Oklahoma je i bez njega opasna ekipa,kakva aždaja 🤣
s

simakosmos

pre oko 1 mesec

Da ,baš je aždaja,neko dune u njegovom pravcu sudije sviraju faul...Prave aždaje su Majkl,Kobi,Ajverson...a ne ovi današnji mekušci koji šutiraju 40 bacanja po utakmici.

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Ovi ce osvajati titule godinama

Nadja17

pre oko 1 mesec

Meni je posebno impresivno koliko retko ima lošu utakmicu i kako praktično svako veče drži isti nivo.

Natasa27

pre oko 1 mesec

Voditi Oklahomu ponovo do vrha Zapada u ovakvoj konkurenciji nije slučajnost nego dokaz ozbiljnog kvaliteta.
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Prejak igrač, da je Jokić imao skor kao OKC uvek bi dobio MVP
M

Martinabrt

pre oko 1 mesec

zasluzio je jokic ali normalno da ne kad je srbin!

atisitaj?

pre oko 1 mesec

da nema slobodnih bacanja ne znam da li bi postojao🤣🤣🤣

Branka KG1960

pre oko 1 mesec

Koliko je liga u krizi, govori upravo činjenica, da je on najbolji na svojoj poziciji, da vodi tim do najboljeg tima konferencije, i najboljeg u regularnom delu sezone. On radi šta najbolje ume, a to što ispred njega nema drugih - boljih, nije on kriv. Ogromna kriza sa bekovima, niskim krilima, igračima na poziciji 3 ( ono što je uvek bilo najjače u NBA ) Verovatno neće sledeće biti, pogotovo ako ne osvoje titulu i ove godine, jer će gledati da drugačiji tip igrača dobije priznanje. Vemba je sledeći projekat.

Boka67

pre oko 1 mesec

Jeste Sej dobar ali Jokić je bolji

stefi4321xd

pre oko 1 mesec

SGA igra ko da je na easy mode-u. 😄

Veljara4

pre oko 1 mesec

Veliki minus su slobodna bacanja
k

kolaniko00

pre oko 1 mesec

ma kakvi jokic je i dalje mvp nek prica ko sta oce
K

Kecman10

pre oko 1 mesec

Koga boli uvo za mvp… uzece i drugu titulu ako Spursi nesto ne skontaju
T

Triton

pre oko 1 mesec

Pola covjek pola slobodno bacanje
N

Nemanja 11

pre oko 1 mesec

Pre ce biti 2/3 slobodno bacanje a ostalo čovek. Onakva bacakanja bez kontakta nisu vidjena do sada u košarci

milannba

pre oko 1 mesec

Azdaja da ima i skokove i asistencije i da kida u odbrani ,ovo je samo malo bolja verzija sutera i to je to

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Mr slobodno bacanje.

malibibi991

pre oko 1 mesec

I onda mi neko kaze da je NBA bolji nego ikad,pa Dzordan bi danas zbrisao sve timove sa 4:0 koga god da mu stavite za saigrače.