Komentari na vest

Atamane, kako očekuješ da igrači ginu za tebe kad ih stalno prozivaš?

M

Maree20000

pre oko 1 mesec

Previsoko misljenje ima o sebi
p

pikolo24

pre oko 1 mesec

Precenio je sebe, mora malo da se spusti na zemlju

Alma81

pre oko 1 mesec

Svima otkaz,to je resenje
S

SvrakaShearer

pre oko 1 mesec

Ataman je za mene najbilji trener u poslednjh 5-6 godina. Ove godine veliki peh sa povredama, Lesor pa Slukas sad kad je najbitniji. Sudije su isto jako bile protiv Panate, a kad se gazda bunio još gore su načepili. Naunn van forme posebno kad ga sudije ne zastite

Kaki

pre oko 1 mesec

Ataman ako ne ode iz pao ove sezone ja ne znam bas ima dobru ekipu a nista nije uradio.

Marija Avramovic

pre oko 1 mesec

ima istine u ovome...lose jako lose
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Hibridna ekipa...nacickana vrhunskim igracima bez hemije..
Z

Zxnn

pre oko 1 mesec

Hemiju treba da napravi trener, to mi je posao a ovaj to ocigledno ne moze
S

Spasovski92

pre oko 1 mesec

U pravu su ,mnogo se on uzdigao
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Dobar trener realno

Zeljko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Prso lik ko i onaj njegov predsednik, ne znaju gde udaraju...

Ivana Radovanovic

pre oko 1 mesec

Baš vala,sramotaa

Bojan Ivanovic

pre oko 1 mesec

Retko iritantan covek

Milijana Ilic

pre oko 1 mesec

Vona bi Zeljko Obradovic
S

Stefistef1

pre oko 1 mesec

Ima istine u ovome, i Štimac je pričao za njega slično
r

rea

pre oko 1 mesec

Komentari o Atamanu kao da je trener početnik koji pravi neke greškice koje će ga koštati karijere, a realnost je ta da je čovek najveći evropski trener svih vremena nakon Obradovića i Mesine.
M

MNM

pre oko 1 mesec

Ma deee :))nema šanse
@

@ssss

pre oko 1 mesec

Obradović,Mesina.Nikolić,Pešić,Ivković,Maljković,Novosel,Žeravica,Gomeljski…..i bar još desetak,pa onda možda on ali samo zbog tri EL.
V

Veljko sa krfa

pre oko 1 mesec

Grčka gazeta piše da od sledeče sezone obradovič preuzima panatinaikos.ugovor na tri godine+1.
D

Dekija92

pre oko 1 mesec

Ataman je 3x uzimao Evroligu

Batina1

pre oko 1 mesec

Nema sumnje da je dobar trener ali kao pojava je odvratan. I naravno da ne smeš tako javno da pljuješ igrače, pobogu pa oni igraju za tebe.

Elzana Zana

pre oko 1 mesec

sramota stvarno.. Otkaz svima

Dajana09

pre oko 1 mesec

Ma otkaz najbolji

Dajana09

pre oko 1 mesec

Cuj ako neko očekuje da ginax gine

Boban Rakic

pre oko 1 mesec

Svima redom otkaz🤣🤣
c

cicak_uf

pre oko 1 mesec

otkaz svima koliko ih ima
m

mr.mrki90

pre oko 1 mesec

meni deluje jezivo ovaj covek...kao da oce da te zajebe u svakom trenutku...

Furtula

pre oko 1 mesec

Znao sam da ce valensija okrenuti kada oni ne umeju 0:2 da iskoriste ako i treba da se menja sve u klubu

urosh

pre oko 1 mesec

Панатинаикос је ове сезоне дебело промашио у селекцији играча, што се показало на крају сезоне.

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

svaka reč mu je na mestu i svaka mu čast što se neko javio da stane na strani igrača
i

ivana9997

pre oko 1 mesec

Isti kao obradovic. Svi su im krivi ne umeju da podnesu poraz

aura 222

pre oko 1 mesec

sunovrat ponašanja u svakom smislu biće još i gore izgleda
V

VARVARA

pre oko 1 mesec

Ataman je oduvek bio i ostao pre svega drzak i bezobrazan čovek što se vidi u skoro svakoj izjavi ( pre desetak godina pa nadalje ).

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

Dobar trener samo nekad pretera...

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Dobar trener samo nekad pretera
T

Top Gun

pre oko 1 mesec

Preteruje se bzv. Ataman je 3x uzimao Evroligu nije baš da ne zna. Ispade da je budala a nije.
m

maloKoncentracije

pre oko 1 mesec

Nije budala, nego je bahat i nevaspitan.