Komentari na vest

Zvezda promenila rivala u Austriji: Umesto Slavije – Blau Vajs

M. K.

pre oko 1 sat

Ok su protivnici, mozda je trebalo jos jedna provera na marakani pred pocetak sezone.
K

Komri

pre oko 1 sat

SP jeste najvece sto fudbal ima ali bez klupskog fudbala je stvarno bezveze, ono iscekivanje vikenda, zreba za evrokupove..

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 sat

bolje da se igraju sto jace utakmice
F

Fee

pre oko 2 sata

Ko organizuje gde se ide na pripreme i protiv koga se igra?Ko je ta osoba?Momentalni otkaz!Zvezda ima renome i te utakmice protiv Amštetena i plavo belih je ponižavanje kluba!Niko ne kaže da treba da igramo sa Dortmundom ili Aston Vilom ali je vreme da se promeni destination priprema jer je očigledno da se malo jače ekipe tamo ne pripremaju.To što oni iz kluba pričaju da imaju super uslove je samo neznanje jer ne znaju za bolje.Svaki manji nemački grad ima iste ako ne i bolje uslove od onih gde se mi pripremamo!Dortmund se priprema u Švajcarskoj u Bad Ragazu,prelepo ali ne samo to nego imaju mogućnost da igraju jake kontrolne utakmice.I taj Kipar zimi,smorilo više!Idite u Španiju gde se normalni klubovi pripremaju i izađite iz učmalosti!
A

Aaaa

pre oko 2 sata

..sta mislis da tebi neko da otkaz, za nesto sto uradis pogresno, mada jako je tesko pogresno slagati kutije u magacinu?!

Ranijeri

pre oko 2 sata

Prave pripremne su sa Slovanom i Zenitom da se vide gde stoje

Kanidja99100

pre oko 3 sata

tesko do lige sampiona

Igor Arizanovic

pre oko 3 sata

Nema nista od lige sampiona