Komentari na vest

Totenhem i Postekoglu u epizodi - ti možeš sve, al' jedno ne...

Suptilni utovar

pre oko 1 sat

Izvini Postegoglu, ali mi navijači Totenhema (da ima nas u inat dušmanima) smo stvarno umorni. Nije tvoj posao samo da kupuješ igrače, odredjuješ tim i praviš izmene. E da, i imaš POSED LOPTE! Od tih katastar trenera, samo je Gvardiola uspešan, što znači i posed i rezultati i dominacija. Čoveče, ako posle vrhunskog prvog poluvremena i 2:0, treba da igraš sa 6 štopera, uradi to i pobedi. Artetu nije blam da se brani jako nisko sa svih 11 igrača. Totenhem dozvoli sebi da mu zadnja četvorka linijaša ostaje na vetrometini!? Kod sva tri gola 4-5 igrača ostaje iza lopte! Neverovatno! TAKTIKA rodjače. Ako svi znaju na svakoj utakmici da će Tot igrati ultra ofanzivno svih 90 minuta, onda se može postaviti fikus pored aut linije umesto trenera, jer je uvek sve isto...