Komentari na vest

Seltikov trijumf izazvao pomeranja na Zvezdinom putu ka Ligi šampiona

E

Ej

pre oko 1 mesec

Daizen igračina...
E

Evo da se

pre oko 1 mesec

ne opterećuje i ishodom Čuka se već sklonila.Omladinci će braniti boje kluba protiv Partizana.E to je liga,strašna liga pa se posle pitajte zašto sem huligana retko ko zaluta na nekoj utakmici
M

MarkinjoS

pre oko 1 mesec

Polako malo, videćemo kako će do kraja to da izgleda. LASK još nije osvojio, možda kiksnu i tu dođe Šturm. AEK i Omonija svakako najnezgodniji, međutim, ko može da garantuje da će svi nosioci doći do kraja? Leh i Slovan ne deluju kao ekipe koje i da dođu do kraja mogu da se plasiraju u LŠ, naročito ako na žrebu dobiju Omoniju i AEK. Zapravo, niko nije veliki favorit protiv AEKa.
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Šta ti je mentalitet šampiona Harts ih dobije sva 3 puta u toku sezone a izgubi četvrti
M

Markomili

pre oko 1 mesec

Ma lagano ulazi Zvezda u Ligu sampiona

Bojan Ivanovic

pre oko 1 mesec

Bas steta za harts

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

Kao sto sam govorio i proslu sezonu. CZ ne treba da igra LS, ono je mucno za gledat i jadno. Liga evrope,...
p

peca koma

pre oko 1 mesec

sredice sve tetrapak zoki...i za zvezdu a i za partizan grupe po meri za zreb
D

Djordje Milev

pre oko 1 mesec

Lopovi škotski

Dajana09

pre oko 1 mesec

Bravo neka je i izveo
С

Сале2323

pre oko 1 mesec

Не зна се ко је био грђи од ова два тима... Аууу на шта је спао Селтик ове сезоне, катастрофа! Хартс је само захваљујући паду Ренџерса и Келта имао шансу да буде првак, али једноставно, за то ипак треба нешто више. Ако наставе овако, ето њима титула за годину или две. Да и наша лига ускоро има утакмицу у последњем колу, која ће директно о титули да одлучује... Даће Бог надамо се!

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

steta za Harts ali to ti je kad nisi u škotskoj rendzers i seltik
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

cisto sumjnam da će doci do toga ali sta znas

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Zvezda završava u Ligi Evrope bez ikakve dileme
h

hellokcs2

pre oko 1 mesec

I tako treba za Harts

Danilo Janjic

pre oko 1 mesec

neverovatno...harts moze odma u drugu ligu posle ovog
P

Požega

pre oko 1 mesec

Šta ti je mentalitet šampiona, Harts ih dobije sva 3 puta u toku sezone a izgubi četvrti kad je najvažnije
T

Tln

pre oko 1 mesec

Kao sto sam govorio i proslu sezonu. CZ ne treba da igra LS, ono je mucno za gledat i jadno. Liga evrope, uz malo srece tu se moze i do polufinala.
P

PD

pre oko 1 mesec

Terza ti li si? Ništa manje nego polufinale!

BaneBane

pre oko 1 mesec

Ocekivano je bilo da pobede kuci i osvoje titulu
D

DDS900

pre oko 1 mesec

Steta za Harts, lepa prica je to mogla biti,ali i sudije su pomogle Seltiku u proslom kolu.
G

Gost " "

pre oko 1 mesec

Ako može neki tekst koliko je penala svirano za Seltik u zadnjih 10 kola i koliko su utakmice produzivane u proseku ?
N

Nee

pre oko 1 mesec

može, mleko pa u krevet sinovče

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Poslednjih 9 kola samo ovi iz poslednja 2 kola.
N

NR

pre oko 1 mesec

Gore kradu nego zvezda lebe mekani.
P

Pozdravi brt

pre oko 1 mesec

pumu i bajra pantiće

cima88

pre oko 1 mesec

Polako ima vremena za to
s

sta ima zvezda

pre oko 1 mesec

traziti u ligi sampiona? nista . liga konferencije i uz malo srece prolece u Evropi.
@

@

pre oko 1 mesec

kako ne kapiras da je lik bot?
d

dekirambo

pre oko 1 mesec

Ma razbice ih Zvezda sve redom, bez obzira na protivnika i kalkulacije, ko bi mogao a ko ne da joj bude protivnik.

perazdera6

pre oko 1 mesec

Mislim da je ceo svet bio uz hearts ali ne moze se protiv lopovluka

Cao cao

pre oko 1 mesec

Koga briga za Harts... Ko da je neko navijao za Obilic kad je uzeo titulu
N

NR

pre oko 1 mesec

Svetlanka i Zeljan
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

videćemo ko.ce.bolji bitii 🙂

Skorpion77777

pre oko 1 mesec

polako sa tim kvalifikacijama... prvo da bodrimo FSS na Sveckom Prvenstvu sastav....Dzajic..Kokez..Terzic i Ekipa
П

Па...

pre oko 1 mesec

...заборавио си Бјеку, Толета, Расима, Мијата 😂😂😂
U

Užice

pre oko 1 mesec

Molim vas udelite freebet ovim pacijentima samo da odmorimo oči i mozak od njihovih komentara
B

Beograd29.

pre oko 1 mesec

Nepodnosljivo je vise gledati gomilu glupih komentara. Tacno vidis ko je tu zbog cega... Tuga...
K

Kumovi Vrbas

pre oko 1 mesec

AEK iz Atine najjaci tim kvalifikacija staze sampiona LS. Bilo bi pravo cudo da Slovan i Leh stignu do cetvrtog kola i da budu zbog njih nenosioci. Realno Samo Seltik, Dinamo Z i AEK prave razliku, ostale ekipe su ravnopravne Slovan, Leh, Viking, LASK Ili Sturm, tako da je sve jedno ko ce biti nosilac ili nenosilac.
N

Nisi razumeo

pre oko 1 mesec

Aek-u je nebitno doke ce da stignu Leh i Lask....Aeku treba da neko od nosioca ne stigne do cetvrte runde da bi se on prebacio u grupu nosioca...Znaci on prati Zvezdu,Dinamo,Seltik ...ceka da neko od njih ne dodje do cetvrte runde

Batina1

pre oko 1 mesec

Velika šteta za Harts.
S

Srpska Atina

pre oko 1 mesec

Bravo Seltik, ovi bi svakako ispali u prvom kolu q od Levadije
P

Predrag 94

pre oko 1 mesec

Najjači su ovi što su navijali za srca, titulu osvaja najbolji a ne onaj koga bi vi želeli i koji bi ispao u 1 kolu q od Dudelanža
P

Penjarol

pre oko 1 mesec

To je dnk šampiona, bravo Seltik
M

Montevideo

pre oko 1 mesec

Zasluženo, sve pobede u plej ofu, 7 pobeda u poslednjih 7 kola, tako to radi veliki šampion i prvak Evrope
Z

ZZ Crew

pre oko 1 mesec

A 46500? Najjaci na Balkanu i od pola Evrope... Pavle Ilic kriv? Pa da nije Zvezde Srbija bi bila u rangu Gibraltara
M

Mihajlo3

pre oko 1 mesec

okrecemo se onome u cemu smo najbolji, kalkulacije :)

Pa dodo sam

pre oko 1 mesec

Realno odlični protivnici za ulazak u LŠ
W

Wetg

pre oko 1 mesec

Kao sto je bio i Pafos ove takmicarske godine . Tako prošli i u sledecoj.

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Gotovo je sigurno da ce neko od nosioca (stvarno tanke ekipe) da ispadne pre zadnjeg kola mozda cak i vise od jednog
D

Dragan 1985

pre oko 1 mesec

Samo je Seltik siguran nosilac, i Viking siguran nenosilac u 4 kolu, sve ostalo su kalkulacije. AEK je samo sigurni ucesnik 4 kola, jos se ne zna ko ce osvojiti titulu u Austriji.

Meda74

pre oko 1 mesec

Treba dovesti dobra pojačanja da bi Zvezda ušla u LŠ.

Dusan Maricic

pre oko 1 mesec

Ova vest je veoma korisna!
B

Beograd29.

pre oko 1 mesec

Vredno radis za free tiket.
@

@

pre oko 1 mesec

ala bi te dobro i..marao
v

vule ilic

pre oko 1 mesec

Ja sam zvezdas ali mi je muka od vasih prorocanstava i predikcija.

Damir Jovic

pre oko 1 mesec

Kako god biće uzbudljiv žreb.
@

@

pre oko 1 mesec

uf i tvoj komentar je veoma uzbudljiv

Željko S.10

pre oko 1 mesec

Gde su partizani, a da, oni igraju konferenciju. Greška.

Stefan Damnjanovic

pre oko 1 mesec

Šteta što je ovako završilo

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Laka pobeda Celtika
3

345

pre oko 1 mesec

Strasno kako su došli do titule. Skoro i da nisam pogledao danas utakmicu posle one kradj i onako dosuđenog penala u 99-om minutu,ruka nije bila sigurno. Al, to je moralo biti tako i time su srozali imidž i svoj i same lige. Što se tiče ovih kvalifikacija preko leta biće veoma teške za Zvezdu. Već u trećem kolu moguće je ispadanje. Pod hitno su potrebna pojačanja jer ovo nije tim za ligu šampiona.

milannba

pre oko 1 mesec

Seltik se izvuko samo tako,mnogo srece je imao

Milan Gajic

pre oko 1 mesec

Uvek postoji sansa lopta je okrugla
@

@

pre oko 1 mesec

od kada je lopta okrugla od kad se dele fri betovi?

Sloba

pre oko 1 mesec

jadan harts zao mi ih je isk
M

Mekgrejdi

pre oko 1 mesec

Seltik je izgubio imidž kluba sa ovom lopovskom titulom za sva vremena.
B

Babajaro

pre oko 1 mesec

Ajde bre nemoj da smarate na 10 razlicitih tema koje nemaju veze sa utakmicom. Lecite frustracije negde drugde. Imao je Harts sansu da odigra nereseno i da uzme titulu dok je Seltiku odgovarala samo pobeda. Uostalom, da ste gledali neku utakmicu Hartsa mozda ne biste ovako pisali jer biste videli koliko je propusta bilo i na njihovim utakmicama. Ok, i meni je zao sto nisu osvojili, ali brate mili smarate danima istim komentarima.
G

Gosttiii

pre oko 1 mesec

Babajaro smaras
d

dzonson1992

pre oko 1 mesec

Slovan ili Leh nece stici do 4. runde, a mozda i oba.
H

HSV

pre oko 1 mesec

dok su u Slovsčkoj i Poljskoj stadioni puni kod nas su sablasno prazni.zapitaj se zbog čega