Komentari na vest

Saša Ilić: Potrebna su nam još četiri pojačanja, moramo da poradimo na odbrani

Z

Zoranaleksic

pre oko 5 sati

Bar 11 pojačanja.

Dragan Stojanovic

pre oko 23 sata

Levi bek(i desni ako ode Roganovic)stoper i zadnji vezni.
I

Ivan8888888888

pre 1 dan

Valjda ce konacno podici malo klub iz mrtvih
M

MIXACU12

pre 1 dan

Videcemo sta ce doneti nova sezona,podrska za Saleta...

Aleksandar Dimitrijevic

pre 1 dan

Ajmo sale,ova sezona je naša,samo da se rasčisti još par uljeza..

GrgaCvarak

pre 2 dana

Ilic kao da nije nista naucio od predhodnika. Sad je samo pitanje vremena kad ce se i on proglasiti izdajnikom zato sto se usudio da kaze nesto kulturno o nekome iz Zvezde.
@

@cvarak

pre oko 19 sati

Strasno zaista. Secam se kad su i tebe napadali sto si pisao komentare pod imenom “ciganin iz solitera”. Sta to kome smeta? Neka pise ko kako voli.

GrgaCvarak

pre oko 5 sati

Zna se vrlo dobro ko su pravi cigani iz solitera, to jest jedan te isti jadnik pod sto imena. Pozdrav, drugar. Neumoran si iako si odustao od strategije sa imenima. Nisi vise ni "grobari" 5 solitera ni Surla (mada ti je surla svaki dan sve veca i veca, sto je i prirodno od tolikog laganja) ni Kosta ni G5s, Petronijevic... i tako dalje i tako dalje, sad se samo krijes iza @. Jako kreativno, 2+.

Aleksandra Martać

pre 2 dana

Stari je Saša Ilić znalac, videćemo kako će se pokazati kao trener biće sve kako treba
d

dadagaga

pre 2 dana

Doveli neke tamo igrace ,to treba ukombinovati pa tek onda druge igrace

90Jelena

pre 2 dana

trebalo bi da se pojacaju na tim mestima
m

mousemircale

pre 2 dana

moraju oni da porade na svakoj poziciji
S

Staniša Žugić

pre 2 dana

Kad ce u laktasima proslava Top 20 mesta u Evroligi, zatim NULA trofeja u KK ove sezone
G

GostTT

pre 2 dana

Čekamo tvoju mamu da dodje. Kada stigne onda kreće žurka. Svi je jedva čekamo.
K

Kost.

pre 1 dan

Veli onaj kome kk ne postoji. Ali i kad to pokusa,opet je ugasi nikad slabiji Partizan. A FK sa 50 miliona uloga sampion u ligi kumova koje slavite. Da mozes da razmislis,shvatio bi,koliko si losije prosao,tako srecan..i glup.

Slobodan Milojkovic

pre 2 dana

Jedan od retkih Partizanovaca koje gotivim, daj Boze da uspe da napravi nesto od ovog i ovakvog Partizana.
J

Jokkss00

pre 2 dana

ma on je dobar lik valjda ce okej da ispadne
P

Pavle13072014

pre 2 dana

Volim vase Saleta od .. .

Mirko Zlatanović

pre 2 dana

dobar lik viecemo sta ce naprabiti

Igor Musulin

pre 2 dana

Једини циљ Партизана и Воше, па и Жеље, мора бити опстанак у Европи. То је једини исправан пут.

Goran Jovic

pre 2 dana

Мислим да је потребно мало више од 4 појачања
N

Nejbi

pre 2 dana

Nema se para.Neka pozajmica I i nista vise ,razigravanje tudjih fudbalera,tuzno al tako je.
A

Alo decko

pre 2 dana

Nije razigravanje tudjih fudbalera ako imas opciju otkupa. Ne znam da li su ok pojacanja ali ako se vec nema para ovo je jedini nacin da probamo da se pojacamo.

Sele Fejzic

pre 2 dana

Cestitam Sale sve najbolje !
0

0 trifeja

pre 2 dana

Kad ce u laktasima proslava Top 20 mesta u Evroligi, zatim NULA trofeja u KK ove sezone i 3 mesto u fudbalu na tabeli..kad krece proslava??
c

cakanac

pre 2 dana

Predsednici klubova u jednom momentu Covic i Terzic. Jel treba dalje? Ajde u svoju malu
N

Nulasi

pre 2 dana

Odvojite minut i pomislite sta je sve moglo da se uradi u Srbiji za 56.mil novac bacen na prtizan ove sezone za Nula trofeja i u kosarci i u fudbalu!
A

Alo decko

pre 2 dana

Mogli smo tebi da kupimo hranu, neces moci jos dugo na sendvicima
v

vukasin2015ks

pre 2 dana

ovo do sad su sve anonimna pojacanja,koja su bila rezerve u svojim klubovima,trebaju nam prava pojacanja sa iskustvom i nekom reputacijom u karijeri..
D

Drzavni klub...

pre 2 dana

...Trosi drzavne pare!
D

DubaiFmp

pre 2 dana

Nisu nikog prodali a samo stancuju pojacanja..dokle vise trosenje drzavnih para?

Aleksandar Krezic

pre 2 dana

Драго ми је што је Сале преузео Партизан мислим да је добра кренуо надам се да управа неће стопирати његове идеје.

Radojkovic Milos

pre 2 dana

Pitanje da li će uspeti išta....
m

milos987

pre 2 dana

Dzabe ako su neproverena pojacanja

Uskekruske

pre 2 dana

Samo napred majstore
N

Natalii29

pre 2 dana

najbolje je resiti to sve zajedno
D

Dragojlo

pre 2 dana

40 miliona eura manjka u kasi, niko nije prodat, generalni sponzor raskinuo saradnju, a pojačanja kao na traci. Odakle pare?! Manimo zamajavanje naroda da svi dolaze kao slobodni igrači. Debelo je država odrešila kesu mimo onoga što se zna. Lepo na dresove staviti natpis PORS (Poreski Obveznici Republike Srbije).
1

1970SC

pre 2 dana

Vidi 0 rsd je za sada potrošeno. 4 igrača stigla na pozajmicu sa pravom otkupa u junu 2027 godine. Nego evo da mi neko objasni od komšinica; Terzic izjavio; od prodaje smo + 24 milj, od Uefe 18, sponzori i Gazprom 13-14, tv prava 3, karte/dresovi 4.. Budžet je 75-78 (isto Terza). Posle neverovatno uspešne sezone Zvezda je u minusu nekih 10-14 milj..
T

Teodora77

pre 2 dana

i 10 ti je malo da dovedes.
с

серМудро.

pre 2 dana

Прошле сезоне бебе, ово оно, милиони у најави, деца кидају али им не дају...шта би сад са децом која кидају али им не дају, од ове сезоне заборавили играти фудбал или шта??? Цео тим промењен, а они били најбољи на свету бар по писању моцарта и навијача, па да ли сте ви нормални, што мењате најбоље... Стигао тренер гробар, није звездаш као претходни, најбоље бебе на свету и ето резултата... Ј БТ стигао гробар, а оно цео тим променише... Мора да је по наређењу "зна се кога"... Ајд у здравље, а мало више у памет, ово су сулуде теме... мени кад је нешто добро не мењам, а тек најбоље...
M

MilivojeĆ

pre 2 dana

Niko nikad nije rekao da su ti klinci najbolji na svetu. To nigde nisam pročitao. Svima je bilo drago i još je makar meni drago što igraju klinci a ne neki De Medine, Ovusu, Kalule, Traore itd.. Imate najjači tim ikada najviše novca ikada, najjaču upravu, najboljeg vođu. Uživajte u tome
B

BlaBlaBla...

pre 2 dana

Па писали сте целу полусезону по коментарима и мрежама, нађи на моцарту брдо текстова... Акценат сам ставио искључиво на ваш паралелни универзум, најбољи су, а нико од њих не ваља...па де се договорите, да ли су најбољи, бар добри или баш нико не ваља...кад изгубе бодове овде их кунете, трибине празне, кад сте на њима боље да нисте, уместо борбе за свој клуб ви водите политику, јер кад "њега" смакнете партизан добија шта му следује...веће глупости нигде нема осим у вашим мислима... и сигиран сам да сте се сјебали што сте Мијата пустили, 100% сте сјебали...
s

spitfire

pre 2 dana

bice paetizan opet treci ako se nastavi sa ovom politikom

Aleksandar3006

pre 2 dana

Sale je tu gde i treba da bude samo se bojim da je doveden da kao velika legenda Partizana bude štit ovoj upravi, da se sakriju iza njega. On je trenutno jedini čovek u Partizanu kome Grobari veruju.

Zeljko 11

pre 2 dana

Dace bog da naprave neki tim ove godine, znacice za Srpski fudbal i to mnogo...

micaredstar72@gmail.com

pre 2 dana

a da dovedes jedno 83 pojacanja mozda ali mozda drugo mesto bude sigirno
F

Fanste933

pre 2 dana

ima ih većina ali moraju da potraze

Aleksandar Bezbradica

pre 2 dana

idemo Sale napred oformi tim koji će vladati srpskim fudbalom u narednoj deceniji

Marks88

pre 2 dana

sretno najveci, brz pritiska
T

Trebinje

pre 2 dana

Ajdeeee! Otimaj Sale namestenu titulu!
P

Pavlovicmp

pre 2 dana

Krenuli su na vreme da prave tim, e sad kako će da ispadne...

rising999phoenix@gmail.com

pre 2 dana

Uh koji nivo komentatora je ovo....

Slobodan Ristovic

pre 2 dana

sasa ilic kraljina

Slobodan Ristovic

pre 2 dana

legenda sasa ili
g

grb slo

pre 2 dana

podrska Saletu 22

human

pre 2 dana

Potreban je ceo tim, a ne 4 igrača

Zoran Pavlovic

pre 2 dana

Sale će uvesti partizan u grupnu fazu!

M. K.

pre 2 dana

Sve ce to narod platiti.
G

GostTT

pre 2 dana

Odakle Zvezdi pare u periodu od 2005 do 2015 godine kada 10 godina nije igrala Evropu i nije pravila velike transfere? A svake godine je imala budžet i borila se za titulu i uzimala trofeje. Ko o čemu....
N

Nenad1246

pre 2 dana

Navedi te budžete što smo imali? Igrači Zete i Javora dolazili kao pojačanja,a vama malo, malo pa iz premijer lige iz bundes lige iz ruske lige... Što se tiče trofeja šta da kažem ipak smo mi Zvezda i kad nam je nosilac igre Guma Bogdanović vama gaće i onda same padaju.
K

Kikula

pre 2 dana

Pa zato je i bio dug preko 60 miliona.Da su imali pare ne bi dug bio toliki,i ne bi se zaduzivali.Valjda je toliko ocigledno.A i prodavala je zvezda igrace za ok cifre.Samo 2015 su prodali za 15 miliona
V

Vesna5588

pre 2 dana

Odakle novac za sva ta nova pojacanja, samo cetiri nije puno ali neko mora to da plati.
G

GostTT

pre 2 dana

Odakle Zvezdi pare u periodu od 2005 do 2015 godine kada 10 godina nije igrala Evropu i nije pravila velike transfere? A svake godine je imala budžet i borila se za titulu i uzimala trofeje. Ko o čemu....
B

Baća Espino

pre 2 dana

GostTT@ Ne laži! Boško Janković je prodat u Majorku, Biševac u Lans, Basta i Luković u Udineze, Nenad Kovačević u Lans, Filip Đorđević u Nant, Nenad Tomović u Đenovu, Nenad Milijaš u Vulverhempton, samo je Nikole Žigića u Rasing Santander prodat za 6 miliona evra, Marko Pantelić u Hertu, Mustafa Stojković u Nant, Deki Milovanović u Lans, Marko Grujić za 7 miliona u Liverpul.... Niko ne laže kao navijači Partizana.
G

GostTT

pre 2 dana

@Baća Espino Evo da ti odgovorim, tebi stubu istine i pravde. Svi ti transferi koje si pobrojao zajedno nisu 60 miliona evra. Zar ti misliš da se svi mi kopčamo na leđa pa da verujemo da je Zvezda živela 10 godina od 60 ili 70 miliona evra kroz transfere? Pa to je 6 ili 7 miliona godišnje. A gde su plate, održavanje, dovodjenje igrača? Ti misliš da smo mi šuplji na vrhu glave? Koliko po tebi treba još miliona da sipa država u Zvezdu i koliko god još treba titula da vam se namesti da bi vam to ublažilo vaš bol od onih 6 uzastopnih titula Partizana? Da li treba da se mi ugasimo i nestanemo i da se reprezentacija Srbije nazove Zvezdina reprezentacija sa Zvezdinim grbom da bi vi napokon bili zadovoljni?
S

Savke86

pre 2 dana

GostTT@ Itekako su preko 60 mil, uzmi pa računaj uz razne još tipa Lekiće u Osasunu ili Spajić i Ninkov u Tuluz itd. Ukupna zarada kluba u toj deceniji ili periodu od svih transfera iznosila je oko 88 miliona evra. A od transfera u lige petice od 2005 do 2015 je bila 40,85 miliona.
B

Baća Espino

pre 2 dana

GostTT@ Crvena zvezda: Kroz stabilno igranje u grupnim fazama Lige šampiona i Lige Evrope, klub je u protekloj deceniji (do kraja 2025. godine) akumulirao ukupno 163 miliona evra čistog prihoda od UEFA takmičenja. Partizan: Zbog ranih ispadanja u letnjim kvalifikacijama i izostanka iz grupnih faza elitnih takmičenja, Partizanov ukupni desetogodišnji UEFA priliv jedva prelazi oko 35 do 40 miliona evra. To znači da je u ovom četvorogodišnjem ciklusu Zvezda od UEFA nagrada prihodovala skoro četiri puta više novca od Partizana. O transferima da ne pričamo.
N

Nenad1246

pre 2 dana

Niste vi šuplji na vrh glave negu u prkno.
G

GostTT

pre 2 dana

@Baća Espino. Objasni ti nama odakle vam novac u periodu od 2005 do 2015 godine, kada punih deset godina niste igrali Evropu niti ste pravili velike transfere? A imali ste svake godine budžet i dogodili igrače. To ti nama objasni. Odakle lova?

Aleksandar Virijevic

pre 2 dana

Dobar posao radi Saša Ilić.
!

!!!

pre 2 dana

Koliko Jos državnih miliona treba ovom projektu
j

jedno

pre 2 dana

7 do 8 puta manje nego crveno belom projektu.
I

IstineRadi

pre 2 dana

Citiram Saleta.Crvena zvezda u poslednjih nekoliko godina je dominantna, trudimo se da se primaknemo. Ipak dobri Sasko bice cela decenija i vise godina. Molim Mozzart da na svaka tri meseca i manje zbog istine i razvoja dece i omladine da objavljuje statistiku medjusobnih utakmica u Jugoslaviji pa i Srbiji ova dva tima kao i sampionata i kupova uzetih. O titulama prvaka Evrope i Sveta necemo kao i o finalu KUPA UEFA i dva polufinala Kupa Sampiona. Ponavljam sto cesce. Inace Sale je ok lik.
G

GostTT

pre 2 dana

Evo dobro legendo vi ste apsolutni šampioni u svemu. Šampioni Svemira! Evo priznajemo vam. I šta ćemo sad? Ne navijamo mi niti generacije koje dolaze za Partizan zbog nekih trofeja. Evo vama sve. Ionako ste navijači rezultata a ne kluba. Bari pominjete od kada znam za sebe. Mislim da mi treba na svakoj objavi o KK Zvezda da pišemo komentare kako smo osvojili EL što vi nikada niste. Da vam to nabijamo na nos dok ste živi. Na svakoj objavi vezanoj za košarku.
@

@GostTT

pre 2 dana

Ne navijate vi za Partizan zbog trofeja, nego zato sto mrzite Zvezdu
U

Uncledrew

pre 2 dana

Potrebno vam je 16igraca i drugi ljud u klub i jedno 40miliona da stanete na noge
-

- DA LI JE POZNATO? -

pre 2 dana

A kad će ta pojačanja koja donose ekstra kvalitet stići, s obzirom da je prošlo 14 dana od prozivke, a PFC iza sebe ima najsramniju polusezonu u klupskoj istoriji?

Sijanda Ksulu

pre 2 dana

Ceo tim treba menjati

nba

pre 2 dana

bice to ludo i nezbaoravno iskustvo ali za nesto vise trebace mnogo znanja i srece
b

batabane

pre 2 dana

Ne razumem zasto za pocetak ne vratite Ivana Vasiljevica iz Spanije.Znam da to nije najbolji potez,ali znam i da nije los potez,a i da je sigurno njjeftiniji.Stvarno je zimus na one dve pripremne utakmice decko pokazao da vredi,i po meni bolji od Milica a pogotovu od Milovanovica i Djurdjevica.Cak mislim i da je klasa za njih.Ali taj l.bek je kljucan nedostatak.Tu stvarno treba dobar igrac.Ako ne nadju nista,ja bih isprobao i Zubairua,pa Seka,koji bi iz drugog plana ,gde bi imao vise prostora,naprosto gazio protivnika.

JEJICA

pre 2 dana

Sale bi bio pojačanje kada bi igrao
s

samo

pre 2 dana

On je bio prosecan i sa 20 godina.
b

bbgarko

pre 2 dana

Pa proradite ne znam sta cekate napravite dobru ekipu

FC RED STAR

pre 2 dana

Sale,teška je priča...Veruj mi
O

Opp

pre 2 dana

Zamolio bih nekog novinara, ako ima ijedan profesionalac među njima, da na konferenciji upita Ilića i Lazovića, po kom kriterijumu se u klub dovodi rezervni napadač Volfsbergera, pritom stranac koji je imao lošu prethodnu sezonu. Eto, nisam pametan, ko nam je njega predstavio i uvalio kao pojačanje?!

PFC_DR

pre 2 dana

Sale je skroz realan i prica ono sto i svi mi vidimo. Ako prodamo nekog, a jedino su za sad interesantni Ugresic i Vukotic, onda nam stvarno trebaju 4 igraca. 2 na sredini da ih zamene plus levi i centralni bek. I naravno opet na nasim vestima gomila skupljaca perja. Ja ne razumem tu njihovu patolosku potrebu da izbacuju svoje frustracije ovde. Ja na primer ne citam vesti o njihovim klubovima a tek ne ostavljam komentare. A oni vise ovde...strasno kakvi kompleksi.
s

samo

pre 2 dana

Nije to frustracija,nego vas zezaju,a imaju i zasto.

Zoran Jeremic

pre 2 dana

Zameni ceo tim,imas uzora u KK
X

XXL

pre 2 dana

Kaze Sale da klub generalno teži najboljem a posle toga klub velicine Partizana ima ambicije pitanje koliko su realne. Mislim da ne treba nista očekivati da je to najbolje, realno takva je situacija da je Zvezda nedostižna i treba da prodje dosta vremena da bi moglo da se joj se parira. Znaci u narednom periodu borba za drugo mesto sa Vojvodinom ako država bude davala pare a davaće dok je kod na vlasti ova garnitura.

Sterlings Braunfels

pre 2 dana

Odlično zapažanje salete dovedena 4 ofanzivna igrača ako se pojača odbrana adekvatno nebi trebalo da bude problema plasirati se u Ligu konferencija Partizan je nosioc do kraja.

Steksus123

pre 2 dana

Verujem u Saleta, verujem u ovaj Partizan. Mislim da cemo biti najbolji, bolji nego 2017te, imam dobar osecaj, uzbudjen sam jako i jedva čekam da krenu utakmice i da uzivam u lepršavoj igri naseg Partizana
J

Jakov1503

pre 2 dana

Ajde Sale pokidaj sve!
m

majster

pre 2 dana

Potrebna su jos dosta pojacanja da bi bili konkurentni
M

Majamaki3

pre 2 dana

Lose stoje finansijski a sad kupovina brdo igraca
M

Majamaki3

pre 2 dana

Odakle im sada toliki novac
M

Majamaki3

pre 2 dana

Napad je najbolja odbrana
B

Boka85

pre 2 dana

Ha ha samo još 4
K

Koga vi lazete

pre 2 dana

I svi ovi strani Igraci igraju za 20.000 evra Maksimalnu platu jel?
M

Milojko Arsenic

pre 2 dana

Studenti sa matematickog fakulteta su vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji, jugoslovensko sportskog drustva partizan jer po apru samo je nogometni klub oteo 40 miliona evra
G

Gost555

pre 2 dana

Sale daj stopera (Maras ili Radovanovic), levog beka (Nastic) pa da ova ekipa zalici na nesto posle duze vremena.
j

jocy9933

pre 2 dana

Bice odlicna ekipa nema sta
P

Peki30

pre 2 dana

Sve se javljaju iz komsiluka komentatori Partizan doveo na pozajmicu i za sicu, smeta im im koji ne kosta ko arnautoviceva godisnja plata koju je isplatio tako sto je na 28 utakmica dao 8 golova. A gasprom im isplatio za 15 god jedno 100 miliona evra i oni se zale? Jad i cemer
V

VasoPG

pre 2 dana

Odbrana a? A ne treba nam igrač poput Ilića, Vukića, Moreire, Leonarda, Natka, Zahida? Treba neko da doda loptu tom balvanu Žeu. Trebaju nam igrači koji imaju tehniku, drže loptu.
B

Brdo

pre 2 dana

Partizan kaže živi od prodaje igrača
9

987

pre 2 dana

Samo jos 4? Nije to tako puno, sta je to, 8 novih igraca, moze drzava to da plati, nije problem.

Avalon Bg

pre 2 dana

Licemeru mali,kad bi zaposlio te dve sive ćelije,video bi koje pare mi dajemo,a koje vi...A to gde ste vi i gde smo mi,omogućio je vaš veliki vođa...
S

SAVET

pre 2 dana

Ukucajte u internet pretraživač: "Mali: Zvezdi 50 miliona više".
9

987

pre 2 dana

Mali u tih 50 miliona racunao bar 25 od Gasproma, to ne daje drzava. Ali uz 40 miliona ove sezone, i 30 prosle sezone koje je dobio Partizan (sto je vise od 50 miliona, a tek vise od realnih 25 za period od 10 godina), da se ne vracam u proslost, sto je izjavio vas glavni finansijer a i vas doskorasnji sportski direktor, koga briga za tacnost informacija, bitno da dolaze novcaniceeeeeee. Pritom, u ove vase pare ne ulaze sponzorstva od Zijina i jos tri ad hok sponzora koji ukupno donose nekuh 8-9 miliona. A za ovog sa vijugama, ukljuci ih brate, imas internet, vidi koliko je Zvezda zaradila od Uefe i od prodaja, pa se javi ponovo da mi se izvinis.
A

Alo decko

pre 2 dana

@987 Izvini sto si pglu
l

linija 465

pre 2 dana

Da li je tačno da je jedan mali iz Teleoptika odbio da potpiše profesionalni ugovor sa Partizanom jer mu navodno Vojvodjna i još neki klub nude više para. Zanima me da li je to zato što su roditelji željni slave pa za neki sitni novac tog malo momka izgube u 3 ligi Italije.?
B

Brdo

pre 2 dana

Možda im treba to više para, a Partizanu nije potreban takav tip igrača ili ne ume da proceni potencijal?
p

prdimiseguzici!

pre 2 dana

To je zbog Mijatovića, on je kriv i sada!

Shashank Singh

pre 2 dana

Istina je. čitao sam o tome.
J

Joksa1986

pre 2 dana

Jedan ide u Vošu(lijevi stoper) a jos bolji otisao u Zvezdu(mislim da se lijevo krilo u pitanju, reprezentativac).
I

I? Sta?

pre 2 dana

Iz partizana se isto ide u 3 ligu italije. Neka sa malo vise “srece” zavrsi u Benfiki B ili C, a mozda i u Radnickom iz Kg
I

I????

pre 2 dana

Sto da se dete prodaje ispod cene kad ga necene. A Vosa je trenutno bolja sredina.

dusann55555

pre 2 dana

Jos da vidmo odakle pare za sva ova pojacanja, 3 godine bez evrope i skoro nikog nisu prodali za neke pare
s

soko

pre 2 dana

O kakvim parama govoris od cetir igraca koja su dosla ni jedan cent nisu placeni a sto se tice plata osam igraca je otislo i ovi ce dobiti njihove plate.
b

bad

pre 2 dana

čemu laž,kada se zna da je pozamija halanda iz Austriskog tima koštala 500 000 eura?
F

Flaki

pre 2 dana

Da ne znaš da je bivši fudbaler, ovaj S. Ilić liči na one likove što piju ispred prodavnice.
C

Ceell

pre 2 dana

Državni mezimac ne prodaju nikog ali uvek magicno pronadju pare...
J

Jole 39

pre 2 dana

Ode dizel na 1000
R

RN

pre 2 dana

Gledajte da tim igračima, koje planirate da dovedete, menadžer bude onaj Ristić...da ne kvarite dosadašnju praksu. P.S. Od kada se Mijatović povukao više niko ne pominje Natha i njegovo angažovanje u nekoj ulozi. Natho nije u kumovskim vezama i kao takav ne ispunjava osnovni uslov.
H

Heroess

pre 2 dana

Samo dovodi sve ce to narod da placa
M

Mile led

pre 2 dana

Zato su studenti sa matematickog fakulteta vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji,jugoslovenskog  sportskog drustva partizan, jer po apru samo košarkaški klub je u 2026 godini od kss dobio uplate u vrednosti preko 12 miliona eevravra
P

Pećko Pivo

pre 2 dana

Sa druge strane, studenti medicinskog fakulteta se uveliko bave tobom i tvojom potrebom da na svakoj vesti o Partizanu ostaviš ovaj komentar.
C

Cccctr

pre 2 dana

Jadni penzioneri srbije
E

Ehhh

pre 2 dana

0 prodaja a pojačanja samo dolaze dovode igrace koje moraju da se otkupe milionima a od lige konferencija ne mogu toliko da zarade da kupe sve
K

Kikula

pre 2 dana

Od lige konferencije+sponzori+karte,ne moze da se zaradi za polovinu budzeta partizana.Morali bi na to da prodaju igrace za 10ak miliona,da ne placaju nikakva obestecenja pa bi onda bili na nuli.A oni jos na to moraju sigurno 10ak miliona ove godine da daju za dospeli dug.Znaci ako sve ide idealno i rade kako treba,opet moraju da se snalaze za bar 10ak miliona

Nadja17

pre 2 dana

Ako trener trazi jos cetiri pojacanja, onda je jasno da vidi prostor za napredak u timu
Z

Zeno

pre 2 dana

Partizanu je potrebno da se što duže zadrži u takmičenju kako kvalifikacija tako i grupne faze Konferencijske lige. Prihod ostvaren od rezultata u navedenoj ligi je siguran i na vreme se uplaćuje klubovima, sve ostalo kasni. Zbog toga su potrebna pojačanja, trenutni sastav ne garantuje zadovoljavajuće rezultate

Bojan76

pre 2 dana

Ilic je realno sagledao situaciju i jasno porucio da posao jos nije zavrsen

mozzart-gost

pre 2 dana

Sale priprema tim i napada titulu.