
Ruka spasa, ruka greha, pa opet spasa: VAR radi za Zvezdu (VIDEO)
Vreme čitanja: 1min | uto. 19.08.25. | 22:28
Pafos je dao po gol na početku oba poluvremena, Duarte vratio domaćina u igru
Izgleda da je stručni štab Crvene zvezde zatajio u psihološkoj pripremi dvomeča sa Pafosom. Prvi gol je ekipa Vladana Milojevića primila u 37. sekundi, a drugi čim je počelo drugo poluvreme, u sedmom minutu nastavka.
Ako je prvi posledica udarca sa distance (strelac Korea), za drugi precizan hitac kiparskog tima zaslužan je Pepe, kao realizator jedanaesterca koji je skrivio Timi Maks Elšinik igranjem rukom.
Izabrane vesti
Taman kad se činilo da su crveno-beli ušli u nedozvoljen minus od dva gola pojavio se spas u vidu Koree. Momak koji je postigao prvi gol na meču odgovoran je što je Zvezda dobila šansu da sa 11 metara smanji zaostatak. U tome je uspela, jer je VAR intervencija pokazala sudiju Alehandru Ernandesu Ernandesu da je upravo Korea dirao loptu rukom posle kornera i tako omogućio Brunu Duarteu da izvede penal. Brazilac to nije učinio najsrećnije, ali je posle odbrane golmana gostiju natrčao na loptu i glavm je poslao u mrežu.
Da je tokom utorka veče VAR bio naklonjen Crvenoj zvezdi videlo se i u situaciji iz prvog poluvremena, pri rezultatu 1:0, kad je Korea još jednom savladao Mateusa, ali su sudije procenile da je posle udarca glavom lopta kačila ruku fudbalera Pafosa i domaćin je preživeo delikatnu situaciju.

Komentari / Podeli vest
tagovi
Obaveštavaj me
