Komentari na vest

Rezzime dana (petak): Ono kada ispoštuju i Ameri i Irci

Mirun

pre 3 dana

Cesi me ubili kako su X odigrali
V

Veljabatica

pre 3 dana

nije lose proslo mada sam igrao gg3+ amere
S

Stojankamasina

pre 3 dana

nije kao ovih ostalih dana, nemoguce za ubosti
T

Tamara238

pre 3 dana

pa moze se reci da je ocekivano danas

90Jelena

pre 3 dana

i kork i patrik iz iksa dosli
k

kikica1971

pre 3 dana

Irci GG amerikanci 1 ocekivano danas
m

mixica

pre 3 dana

Amerikanci bili jedinica dana kod iraca dosta golova bilo sto je veliko iznenadjenje