Komentari na vest

Radnik još jednom pogodio: Tremule stigao kao slobodan, sada se priča o pola miliona

k

kafana_sastanak

pre 2 meseca

Kako su mu Caka, Gašić i Aca zabranili da se spominje ime čoveka koji ga je doveo u Radnik jer je napustio klub hahahahahahahahahaha hvala Sandro za sjajnu sezonu u našem klubu
W

Who are you90

pre 2 meseca

Mora da ga je Jaksic doveo 😂😂😂😂 Ovde izgleda sve njegovi botovi😂

vladabeci@gmail.com

pre 2 meseca

on je patriota ostaće u Surdulici
B

BOTa i Dijamanti

pre 2 meseca

Dosta bre više sa ovim botovskim komentarima!!!!
K

Koliko vidimo

pre 2 meseca

Placa menadžer , placa

Alek

pre 2 meseca

Za nasu ligu je solidan stoper
j

jokicvv.

pre 2 meseca

Solidan stoper za ovu nasu farmersku ligu.

Valent

pre 2 meseca

Solidan stoper,nije lose imati ga u timu,za malu cenu dosta toga donosi,za nasu ligu odlican.
h

h. o. r. i. 91

pre 2 meseca

Nije los igrac...
N

Nini3112

pre 2 meseca

Solidan stoper,nije lose imati ga u timu,za malu cenu dosta toga donosi,za nasu ligu odlican.
z

zbiljicuu11

pre 2 meseca

mora u vojvodinu!!

Stefan Zafirovic

pre 2 meseca

Dobar je igrac, ne treba da se opusta tako lako.
C

Cofi998

pre 2 meseca

Sta znam, ne treba odmah u zvedu
N

Natalii29

pre 2 meseca

Jooš jedan uspešan transfer-potez Radnika...
F

Fanste933

pre 2 meseca

Sandro Tremule se pokazao kao veliko pojačanje za FK Radnik Surdulica – stigao je bez obeštećenja, a sada privlači interesovanje klubova i mogao bi da donese značajnu zaradu (oko 500.000 €). Ukratko: još jedan uspešan transfer-potez Radnika.

Noon 1

pre 2 meseca

To je rizik al zna i da se pogodi
R

Raša P

pre 2 meseca

Dobar igrač! Prilično je pomogao uspehu Radnika.
P

Pola?

pre 2 meseca

Waoooooo pola miliona haos
S

Shomy93

pre 2 meseca

Pa za klub veličine Radnika , dobar novac , šta kenjas? Ni Zvezda nije Siti pa da lovi transfere 40milki plus .

stevanovicjr

pre 2 meseca

Vidimo se na marakani klasik
S

Smejurija

pre 2 meseca

Samo budala ovu kiksaru može da plati pola miliona. Neće ga u realnosti niko ni platiti toliko, ovo je klasičan kupljen tekst u cilju dizanja cene.
н

нс бој

pre 2 meseca

Одличан посао је направио Радник.Сада им треба да наставе овако што је тежи део посла.Да би постали битан клуб треба им континуитет оваквог пословања.Тако је Војводина успела да се издигне,па ће следеће сезоне имати 17 милиона еура буџет,захваљујући одличној трансфер политици последњих 4-5 година.Који год клуб има добре трансфере нема проблема са функционисањем и резултатима,а сви ови што испадају су у проблемима са излазним трансферима.Када је Напредак продао играча за милион,два..
n

nikolabe

pre 2 meseca

Ajmo Mijatoviću, pokaži se...
g

gagec123

pre 2 meseca

Dobre pare ce da uzme.

Marko Ostojic

pre 2 meseca

Ovo kao da se prodaje Luis Figo!

Proficap

pre 2 meseca

Evo ga u Zvezdi
a

acapopov

pre 2 meseca

Da neće i ovaj u Zvezdu, pošto Marin i Mita pogode jednog od 50.

Urke97

pre 2 meseca

Dobar poso rade skauti
D

Darko866

pre 2 meseca

To je rizik ali zna i da se pogodi

Uskekruske

pre 2 meseca

Solidan igrac...

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Lepe pare ce se uzmu

Goja Ivanovic

pre 2 meseca

Solidan igrac…….
B

Blaki

pre 2 meseca

Da neće i ovaj u Zvezdu, pošto Marin i Mita pogode jednog od 50.

Georg C

pre 2 meseca

Ni siromasniji klubni vise da placa igrace???!!!

Nikola Veljković

pre 2 meseca

Ne znam kakav je igrač, ali deluje kao dobar momak

ivanovicg09@gmail.com

pre 2 meseca

Odose lucani dole

Александар Ристић

pre 2 meseca

iskreno vrlo dobar igrac!

miticdragan7@gmail.com

pre 2 meseca

Radnik za primer Vojvodini, Radničkom iz Niša, Čukaričkom, kako treba klub da funcioniše. Očigledno imaju dobru skaut službu, nalaze konstantno dobre igrače

SLR

pre 2 meseca

igra radnik, sila juzne srbije.
R

Rajko Ninković Tb

pre 2 meseca

Svaka čast Radniku na svemu sto su uradili ove sezone, odlican posao sportskog sektora.

Dalibor Arifovic

pre 2 meseca

Kao nagradu, 26-godišnji štoper dobio je produžetak ugovora, ali i pored toga veliko je pitanje da li će naredne sezone i dalje igrati za Radnik. Zainteresovanih da ga otkupe već ima

nemanja gasevic

pre 2 meseca

Pružili su mi šansu iako šest meseci nisam igrao. Novi ugovor je bio logičan potez

VW87

pre 2 meseca

Odlican igrac.Vredi mnogo vise od ulozenog,sretno!

FiumenBG

pre 2 meseca

radniku se isplatio posao sa skautima, zanimljiva prica.. mogli bi o tome jedan tekst
m

milija_96

pre 2 meseca

mogao bi kad bi neki ljudi hteli da progovore ali kako cujem polovinom juna cemo saznati neke stvari

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Pružili su mi šansu iako šest meseci nisam igrao. Novi ugovor je bio logičan potez da im vratim za to", ističe reprezentativac Madagaskara

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Rade ljudi dobar posao. Svaka cast

Ivan Andrejic

pre 2 meseca

Vidi se da sportski sektor radi dobar posao

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

paklene igrače gledao sam ga u više navrata i ima brzinu ima skok
T

Tata Martino

pre 2 meseca

Šteta što se u Surdulici baš slabo navija za Radnik! Stadion je uglavnom prazan, a atmosfera prava pozorišna! Dolazi maksimum 400-500 gledalaca! Kada je Radnik igrao treću ligu, bilo je mnogo više publike, i atmosfera je bila dobra! Ne znam šta je razlog što u Super ligi ima manje navijača nego u Srpskoj ligi Istok!

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Manje nego i u Srpskoj ligi Vojvodina. Veternik na svakoj utakmici kod kuće ima bar 700, 800 ljudi a kad je neki derbi bude i 1500 a na pola stadiona u Superligi nema više od 200 ljudi.

Nemanja Simic

pre 2 meseca

Dodji u Partizan 😂

Идемо даље

pre 2 meseca

Sandro Tremule ode za lepe novce.

Goran Ivanovic

pre 2 meseca

Solidan igrac za nase uslove