Komentari na vest
PSŽ se pomirio sa Embapeovim odlaskom, kreće po Hviču!
D
Dejan Savićević
pre 10 meseci
Psg, sa i bez Mbapea neće biti isti klub. Smatram da Mbape nema zamenu. Zbog velikog uticaja na sam klub koji takav jedan igrač donosi.
A na prvom mestu je taj što je to fudbaler koji igra sam protiv drugih, a saigrači su tu samo da pomognu.
L
Lažni car
pre 10 meseci
Ovaj PSŽ samo kreće po nekog i nikog da u'vati.
R
Roberto Baggio99
pre 10 meseci
Paris odlaskom Mbapea ce da potone,Dembele staklene nozice jednostavno retko zabijja golove,Ovaj gruzijac vise krilo nije garancija golovima.Psg mora da trazi napadaca .
г
гост
pre 10 meseci
Хвича ми делује као чудо једне сезоне, прошле године убијао, ове је то прилично просечно. . .
P
PSG inside
pre 10 meseci
EmbapeT nek ide, daleko mu lepa kuća! Hviča dobrodošao!
Б
Бијело Поље
pre 10 meseci
Е чуш ПСЖ инсајд хахахахахахахахахаха
V
Visente Del Boske
pre 10 meseci
Vise bi im legao Rafael Leao,bolje njega da su doveli.
N
Neka prvo uzmu naočare
pre 10 meseci
Hviča je moj ljubimac ali ovi imaju Simonsa u Lajpcigu i punu ekipu odličnih napadača koje je ta cijela saga sa Mbapeom ugušila.Ispada da prolaze žedni pored izvora.
U
Ujka Zitko
pre 10 meseci
Napoli ce tesko da pusti Kvicu,posto im Osimen ide na leto.Tako da,tesko da ce Napoli pristati na to oslabljenje.
G
Gost9979
pre 10 meseci
Donnarumma- Mendes Hernandez Marquinhos Hakimi- Zaire Emery Vitinha i jos jedan veznjak- Kvaratskhelia i jos dva u napad Dembele Kolo Muani Ramos su sve prevare , Barcola tu i tamo moze da prodje ali da igra zamenu Kvaratskheliji..
D
Delija NBGD
pre 10 meseci
Bolje im je da kupe nekog veznjaka jer Vitinja ne moze sam sto smo videli pre neku noc. Imaju vec dobar napad, ne znam sta ce im ovaj jos na to dodatno..
T
TAKOO JEEE
pre 10 meseci
Hvica- Mbappe poredjenje...Klasicni cirkus...
A
Antonioo
pre 10 meseci
A vezni red sprdnja... Sredina im treba, bar 2 top vezna im trebaju..
Z
Zaza Paculia
pre 10 meseci
Eto, konacno nesto pametno.