Komentari na vest
Petrićeva poruka igračima pred EP: Opustite se, niste rezerve, nego u izlogu
m
miconis1
pre oko 2 sata
Mogli smo do polufinala lagano ali osakacen tim odlukama klubova i povredama
M
Maya888
pre oko 2 sata
Srecno im bilo, ali protiv Italije tesko, za ostale cemo videti...
S
Staniša Žugić
pre oko 2 sata
Evo sad neko mi neko objasni kako je ovaj čovek dosao do toga da bude selektor nase zemlje
P
Perinco
pre oko 2 sata
Isto onako kao i vodeci ljudi u FSS,vodeci ljudi u vecitim i fudbalu i kosarci!Zna se ko postavlja i razresava u zemlji Srbiji!Naravno moras prvo da se,,dokazes"da bi odgovarao!
Alek
pre oko 2 sata
Procice momci grupu bez brige
B
Blaki
pre oko 2 sata
Mnogo sreće vam želim, pa možda nešto i bude.
M
Mile g
pre oko 2 sata
Jos jednom je Srbija imala priliku da najveca kazna za ovaj narod i klub koji je odgovoran za prodaju KIM, nije pustio svoje igrace u reprezentaciju.
J
Jka
pre oko 2 sata
Evo sad neko mi neko objasni kako je ovaj čovek dosao do toga da bude selektor nase zemlje????Koje on trenerske kvalitete ima da radi sa mladima???Naravno dobar je drugar sa ekipom iz Fss i to je jedini njegov "kvalitet".
P
Pitanje
pre oko 2 sata
A sto ne igraju ova petorica? Avdic je povredjen, Milosavljevic isto, a ova trojica?
K
Kуре на специјали
pre oko 2 sata
Зато што су велики Срби, па им је испод части да играју за млађе селекције. Поготово они из крцунове рукотворине. Они признају само играње за А репрезентацију, нарочито у моментима кад треба да се утопе у неки клуб напољу, у којем неће играти.
MisoK
pre oko 3 sata
CANNE
Rano su poceli da glume neke velicine. Fudbalski savez MORA povesti racuna o igracima koji odbijaju pozive da im se to kasnije obije o glavu.






.jpg.webp)

