Komentari na vest

Petrićeva poruka igračima pred EP: Opustite se, niste rezerve, nego u izlogu

m

miconis1

pre oko 2 sata

Mogli smo do polufinala lagano ali osakacen tim odlukama klubova i povredama
M

Maya888

pre oko 2 sata

Srecno im bilo, ali protiv Italije tesko, za ostale cemo videti...
S

Staniša Žugić

pre oko 2 sata

Evo sad neko mi neko objasni kako je ovaj čovek dosao do toga da bude selektor nase zemlje
P

Perinco

pre oko 2 sata

Isto onako kao i vodeci ljudi u FSS,vodeci ljudi u vecitim i fudbalu i kosarci!Zna se ko postavlja i razresava u zemlji Srbiji!Naravno moras prvo da se,,dokazes"da bi odgovarao!

Alek

pre oko 2 sata

Procice momci grupu bez brige
B

Blaki

pre oko 2 sata

Mnogo sreće vam želim, pa možda nešto i bude.
M

Mile g

pre oko 2 sata

Jos jednom je Srbija imala priliku da najveca kazna za ovaj narod i klub koji je odgovoran za prodaju KIM, nije pustio svoje igrace u reprezentaciju.
J

Jka

pre oko 2 sata

Evo sad neko mi neko objasni kako je ovaj čovek dosao do toga da bude selektor nase zemlje????Koje on trenerske kvalitete ima da radi sa mladima???Naravno dobar je drugar sa ekipom iz Fss i to je jedini njegov "kvalitet".
P

Pitanje

pre oko 2 sata

A sto ne igraju ova petorica? Avdic je povredjen, Milosavljevic isto, a ova trojica?
K

Kуре на специјали

pre oko 2 sata

Зато што су велики Срби, па им је испод части да играју за млађе селекције. Поготово они из крцунове рукотворине. Они признају само играње за А репрезентацију, нарочито у моментима кад треба да се утопе у неки клуб напољу, у којем неће играти.

MisoK

pre oko 3 sata

CANNE Rano su poceli da glume neke velicine. Fudbalski savez MORA povesti racuna o igracima koji odbijaju pozive da im se to kasnije obije o glavu.