Komentari na vest
Petrić okupio Orliće i šeretski poručio: Nismo oslabljeni, jer je ovo najbolje što trenutno imamo
XavieRS
pre 1 dan
bez ovih 5/6 igraca sa ovim selektorom tesko da moze sta..u principu ako izgubimo prvu od zabara posle cemo samo juriti rezlutate i bice pogubno..
dejan.arsic.88@gmail.com
pre 2 dana
Срећно тренеру! Требаће вам баш пуно...
.
..
pre 2 dana
Ugasiti reprezentaciju Srbije dok se ne omoguće uslovi da FSS vode stručni, moralni ljudi koji ne žele na prvom mestu da kradu pare, nego da uspostave sistem koji funkcioniše.
S
Samo jedan covek
pre 2 dana
Samo nek kazu vozacu da ne gasi bus, ekspresno ce oni nazad kuci!
S
SavaBG
pre 3 dana
Nije ono bez neke - Daj Bože da se Srbi slože. Ko se nije ubedio, neće nikada!
mozzart-gost
pre 3 dana
Petrić je baš vickast, Ispada u grupi.
Alek
pre 3 dana
Idmeo sad jako!
Milenko Mladjenovic
pre 3 dana
Kajaće se neki kad napravilo rezultat tamo, setimo se Mundijalita one godine kad smo osvojili, kad Zvezda npr nije htela da pusti Jovića i Ristića, pa se posle pravdali kad smo osvojili.....
Aleksandar Bezbradica
pre 3 dana
Svaki igrač treba da dobije šansu da pokaže šta zna i ume na utakmici

Meda74
pre 3 dana
Šteta imali smo tim za dobar rezultat.
K
Kostakis
pre 3 dana
Brini ti za Hajduk.
L
Lincura2255
pre 3 dana
Bolje da su gledali među migrantskom populacijom da li ima nešto
v
veljkonii
pre 3 dana
bravo za petrica brata
g
goksi63
pre 3 dana
Solidni igraci i dobar trener moze se ocekivati neki dobri rezultati
S
Selektore
pre 3 dana
3 dana da radimo bez lopte?? Kakvu uigranost i timsku ideju da ocekujemo od ovih momaka
R
Radojko12
pre 3 dana
Kostov je i katastrofalnom padu forme, pa tako pada i cena i interes klubova za njega, zato su ga povukli da se ne blamira još više. Setite se njegove igre protiv Zelenortskih ostrva i Meksika, od tad dalje ni jedenevjesti da se neko interesira za njega, na kraju če na žalost biti neki Zenit.

FiumenBG
pre 3 dana
samo srce na teren! srecno momci! samo hrabro i samo jako!!!
D
Desha
pre 3 dana
Je li moguće da je jedan klub jači od saveza i države? A ovamo se pozivaju na srpstvo i državu Srbiju. Toliko o tome. Idemo dalje!
FC RED STAR
pre 3 dana
Teška priča sa nama, generalno
Popokatlpetl
pre 3 dana
Nikad se ne zna,a bolje sto nemaju pritisak
Mozzart Nalog
pre 3 dana
tu nista ne treba ocekivati od njih
Bosque
pre 3 dana
A manekeni cuvaju noge...
J
Just
pre 3 dana
NIJEDAN iz Dijaspore
Petar Kocevic
pre 3 dana
ne ocekujte nista
KuukYY
pre 3 dana
baeltani splavarosi
D
DDS900
pre 3 dana
Nase reprezentacije sastavljaju menadzeri.
Slavko Ćosić
pre 3 dana
Ono što imaš i sa čime raspolažeš . Tako da ništa ne može da nas razočara .
Noki71
pre 3 dana
Los rad saveza,nista pametno nisu uradili.
Sloba
pre 3 dana
nismo mi za to ljudi
J
Jovan190
pre 3 dana
Dokle ce struka u Srbiji da ćuti i savija kicmu?Koliko cete jos umesto kicme imati lastis?Setite se predaka i u tezim situacijama (svi ratovi) su stajali uspravno…a vi? Poklekli ispred neznalica i hohstaplera?Znam da vas ima i strucnih i ljidskih,samo treba da se ispravite …
d
da smo neki nomalan savez
pre 3 dana
doneli bi odluku da se svakom ko odbije poziv za reprezentaciju doživotno zabrani nastup za istu pa makar bio zlatna kopačka i najbolji na svetu. Svi se ti klinci prodaju kroz reprezentaciju i posle se kurvaju, ubacite u ugovore da moraju da vas klubovi puste da igrate za reprezentaciju i ćao. I lažni mesi i mali bugarin su bili u A timu dok su bili na prodaju, a sada kad su prodati više ih nigde nema.
@
@
pre 3 dana
Meni je ovo fascinantno, pre turnira idemo po medalju pa zatim idemo po SPU20 da bi na kraju otisli sa uradimo sta uradimo...Mi smo jednostavno sprdnja...
J
JaCz
pre 3 dana
Gde ti je Luis Zecevic?
A
Aleks-Pariz
pre 3 dana
И ја се питам исто…а био је увек део овог тима, вероватно је повређен…!!!
C
Cmoljo
pre 3 dana
Moguce da ga klub nije pustio.Nije da na njega nesto racunaju, al mozda se kuha neka pozajmnica u Championship ili League one,recimo , pa ne zele da to ugroze pustajuci ga na nebitan turnir.Generalno, njemu bi u ovom trenutku najbolje legla ta neka pozajmnica,jer sa 18, u ovoj modernoj eri u kojoj zivimo, bi trebao da pocne da igra seniorski fudbal.Metiljanje po nekim u21 , u 18 ligama je cisto gubljenje vremena.
T
Trebinje
pre 3 dana
Naravno da nismo. Ovo je najvece pojacanje sto ne igraju fiktivni talenti sa rajka. Jer da igraju opet bi sami sebi davali golove kao protiv zelenortskih i meksika.

Mladen
pre 3 dana
Zato najjaca skola evrope titule nema deceniju
e
evo ih
pre 3 dana
oept sa titulom u ovakvom sistemu i sami znate sve samo se pravite ludi. Makar nasi igraci igraju po evropi za razliku od vasih pored svih vasih titula.








