Komentari na vest

Petrić okupio Orliće i šeretski poručio: Nismo oslabljeni, jer je ovo najbolje što trenutno imamo

XavieRS

pre 1 dan

bez ovih 5/6 igraca sa ovim selektorom tesko da moze sta..u principu ako izgubimo prvu od zabara posle cemo samo juriti rezlutate i bice pogubno..

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 2 dana

Срећно тренеру! Требаће вам баш пуно...
.

..

pre 2 dana

Ugasiti reprezentaciju Srbije dok se ne omoguće uslovi da FSS vode stručni, moralni ljudi koji ne žele na prvom mestu da kradu pare, nego da uspostave sistem koji funkcioniše.
S

Samo jedan covek

pre 2 dana

Samo nek kazu vozacu da ne gasi bus, ekspresno ce oni nazad kuci!
S

SavaBG

pre 3 dana

Nije ono bez neke - Daj Bože da se Srbi slože. Ko se nije ubedio, neće nikada!

mozzart-gost

pre 3 dana

Petrić je baš vickast, Ispada u grupi.

Alek

pre 3 dana

Idmeo sad jako!

Milenko Mladjenovic

pre 3 dana

Kajaće se neki kad napravilo rezultat tamo, setimo se Mundijalita one godine kad smo osvojili, kad Zvezda npr nije htela da pusti Jovića i Ristića, pa se posle pravdali kad smo osvojili.....

Aleksandar Bezbradica

pre 3 dana

Svaki igrač treba da dobije šansu da pokaže šta zna i ume na utakmici

Meda74

pre 3 dana

Šteta imali smo tim za dobar rezultat.
K

Kostakis

pre 3 dana

Brini ti za Hajduk.
L

Lincura2255

pre 3 dana

Bolje da su gledali među migrantskom populacijom da li ima nešto
v

veljkonii

pre 3 dana

bravo za petrica brata
g

goksi63

pre 3 dana

Solidni igraci i dobar trener moze se ocekivati neki dobri rezultati
S

Selektore

pre 3 dana

3 dana da radimo bez lopte?? Kakvu uigranost i timsku ideju da ocekujemo od ovih momaka
R

Radojko12

pre 3 dana

Kostov je i katastrofalnom padu forme, pa tako pada i cena i interes klubova za njega, zato su ga povukli da se ne blamira još više. Setite se njegove igre protiv Zelenortskih ostrva i Meksika, od tad dalje ni jedenevjesti da se neko interesira za njega, na kraju če na žalost biti neki Zenit.

FiumenBG

pre 3 dana

samo srce na teren! srecno momci! samo hrabro i samo jako!!!
D

Desha

pre 3 dana

Je li moguće da je jedan klub jači od saveza i države? A ovamo se pozivaju na srpstvo i državu Srbiju. Toliko o tome. Idemo dalje!

FC RED STAR

pre 3 dana

Teška priča sa nama, generalno

Popokatlpetl

pre 3 dana

Nikad se ne zna,a bolje sto nemaju pritisak

Mozzart Nalog

pre 3 dana

tu nista ne treba ocekivati od njih

Bosque

pre 3 dana

A manekeni cuvaju noge...
J

Just

pre 3 dana

NIJEDAN iz Dijaspore

Petar Kocevic

pre 3 dana

ne ocekujte nista

KuukYY

pre 3 dana

baeltani splavarosi
D

DDS900

pre 3 dana

Nase reprezentacije sastavljaju menadzeri.

Slavko Ćosić

pre 3 dana

Ono što imaš i sa čime raspolažeš . Tako da ništa ne može da nas razočara .

Noki71

pre 3 dana

Los rad saveza,nista pametno nisu uradili.

Sloba

pre 3 dana

nismo mi za to ljudi
J

Jovan190

pre 3 dana

Dokle ce struka u Srbiji da ćuti i savija kicmu?Koliko cete jos umesto kicme imati lastis?Setite se predaka i u tezim situacijama (svi ratovi) su stajali uspravno…a vi? Poklekli ispred neznalica i hohstaplera?Znam da vas ima i strucnih i ljidskih,samo treba da se ispravite …
d

da smo neki nomalan savez

pre 3 dana

doneli bi odluku da se svakom ko odbije poziv za reprezentaciju doživotno zabrani nastup za istu pa makar bio zlatna kopačka i najbolji na svetu. Svi se ti klinci prodaju kroz reprezentaciju i posle se kurvaju, ubacite u ugovore da moraju da vas klubovi puste da igrate za reprezentaciju i ćao. I lažni mesi i mali bugarin su bili u A timu dok su bili na prodaju, a sada kad su prodati više ih nigde nema.
@

@

pre 3 dana

Meni je ovo fascinantno, pre turnira idemo po medalju pa zatim idemo po SPU20 da bi na kraju otisli sa uradimo sta uradimo...Mi smo jednostavno sprdnja...
J

JaCz

pre 3 dana

Gde ti je Luis Zecevic?
A

Aleks-Pariz

pre 3 dana

И ја се питам исто…а био је увек део овог тима, вероватно је повређен…!!!
C

Cmoljo

pre 3 dana

Moguce da ga klub nije pustio.Nije da na njega nesto racunaju, al mozda se kuha neka pozajmnica u Championship ili League one,recimo , pa ne zele da to ugroze pustajuci ga na nebitan turnir.Generalno, njemu bi u ovom trenutku najbolje legla ta neka pozajmnica,jer sa 18, u ovoj modernoj eri u kojoj zivimo, bi trebao da pocne da igra seniorski fudbal.Metiljanje po nekim u21 , u 18 ligama je cisto gubljenje vremena.
T

Trebinje

pre 3 dana

Naravno da nismo. Ovo je najvece pojacanje sto ne igraju fiktivni talenti sa rajka. Jer da igraju opet bi sami sebi davali golove kao protiv zelenortskih i meksika.

Mladen

pre 3 dana

Zato najjaca skola evrope titule nema deceniju
e

evo ih

pre 3 dana

oept sa titulom u ovakvom sistemu i sami znate sve samo se pravite ludi. Makar nasi igraci igraju po evropi za razliku od vasih pored svih vasih titula.