Komentari na vest

Ovo je karakter za Ligu šampiona: Artetine izmene i Lakazet srušili Vulvse u poslednjim sekundama (VIDEO)

K

Kritičaer

pre oko 2 godine

Moram priznati da lepo igraju ova deca.Fali im još jedno 2 centralna vezna da sve to povežu i to je to.
F

Fdu

Mislim da je Vlahović pogrešio nažalost... Sa ovakvom sredinom bi se nadavao golova. A ovom Arsenalu samo tip napadača kao Vlahović nedostaje da se vrate na lš nivo. Možda je Juventus i dalje bolja ekipa, ali cim daju 1 gol, eventualno 2 stanu i pokušavaju da ubiju utakmicu. Nije to sredina za napadača.
G

Gost....

Koja liga prvaka za 14 kola kol je ostalo borice se za deseto mjesto
1

14

Raspored do kraja idealan. A već sad im beži četvrti sa 1 bodom, a Arsenal ima 2 utakmice manje. Bravo za Gunners!
G

Gunners

Još 12 kola
J

Jaffa keks

Nisam gledao utakmicu, ali to Lakazete. Dao ga kad trebalo najvise. Jako bitna utakmica. Vulvi da su pobedili...
n

nadrealnooo

Svi su pljuvali Artetu a ja ne vidim trenutno koji bi to trener bolje uklopio i vodio ovako slabasan tim Arsenala!!! Svaka mu cast, ozbiljan uspeh ako bude medju 4 ekipe!!!
M

More..

Da prepravim: "Svi su pljuvali Artetu a ja ne vidim trenutno koji bi to trener bolje transformisao i vodio onako slabasan tim Arsenala kakav je bio pre dve godine!!! Svaka mu cast, ozbiljan uspeh ako bude medju 4 ekipe!!!" Trenutni tim sa 8-10 pojacanja u poslednje dve godine je fizicki mnogo dominantan tim, svi mladi brzi i drze konstantan presing 90 minuta. Odbrana i vezni jaki i malo golova primaju. Sad na leto da dovedu nekog jakog i brzog veznog umesto Dzake i imaju najbolji tim od 2006te. Ja ne znam kako je to slabasan tim.
E

Ealobidibao

Nisu 4. što su oni jaki nego zato što i svi ostali previše neočekivano kiksaju,pa ljudi su pobedili 14 utakmica a 10 nisu ,7 poraza ,tanko
G

Gost300

Mnogo si to dobro objasnio,a sto drugi kiksaju "neocekivano",zato sto su dobri ili sta?
U

Uo

Malo je reci da mi je drago sto je Vulverhempton na kraju izgubio, svaka njima cast na borbenosti, ali ovo prenemaganje, kradja vremena od 15-og minuta, kuknjava kod sudije, bunker od prvog minuta ako treba, ne pripadaju Premijer ligi. Sa druge strane, svaka cast Lakazetu jer je konacno pogodio i to u velikom trenutku, ali je centarfor strahovit problem Arsenala, uz pravog spica ovde ne bi morala da se juri pobeda do poslednje sekunde vec bi ovo zavrsilo 5:1. Kao i prosla utakmica. Ljudi ismevaju Arsenal, bez da prate ili da su pogledali, vise po navici (zasluzili su), ali primecujem da ovaj tim redovno ima 20+ udaraca na gol i sve ozbiljniju terensku dominaciju. U 2022-oj ih niko nije nadigrao. Od Sitija su izgubili 2:1, ali je utakmica u najmanju ruku bila egal. Konstantno rastu kao tim. Na svakoj utakmici stvore 4-5 vrlo izglednih prilika, imaju problem kad se protivnik zatvori jer su niski i treba im stvarno jedan vrhunski i pravi centarfor i ubedjen sam da bi takav uzivao u Arsenalu, ovo je idealna sredina da spic postigne 30 golova. Ali i bez raspucanog igraca eto u stanju su da pobede 3 utakmice za redom, za razliku od Junajteda i Totenhema i to pravi razliku. I fali im centralni vezni umesto Dzake. I kraj price. Jos malo iskustva i samo dva pojacanja i Arsenal ce predstavljati ozbiljan, ozbiljan faktor, a vi ismevajte i dalje.
G

Gost73

Bravo za komentar, u metu
K

Kokodalo

Ljudi su tako ismevali i Liverpul pa je postao imperija. Svakom dodje njegovo vreme. A Lakazet je teska baba bez obzira sto je dao vazan gol veceras i Arsenal place za napadacem. Dzaku ne bih ni komentarisao sve je vec receno.
M

More..

Vec trecu utamicu slusam komentatora sa SK kako prica kako Arsenal ne moze da probije, jer sutiraju iz teskih pozicija, i kao muce se.. A moj utisak je da iz pozicionog napada posle sitija Arsenal pravi najvise polusansi u PL, a medju boljima u Evropi. (Liverpul ide na ukradene lopte posle presinga, a ne toliko na pozicioni napad) Ja ne znam, kako ljudi ne vide da to jeste ono sto Arteta hoce, da se ne muce uopste, cak sta vise mnogo lakse probijaju PL bunkere nego Celsi, Totenhem i ManU. Potpuno podrzavam ovaj komentar da visok spic koji zna na malom prostoru da da gol, bi imao 10tak suteva u gol po mecu (steta za Vlahovica). Heeej, jednom Vulverhemptonu koji je slucajno dao gol iz greske i onda se bunkerisao od 15tog minuta da se stvori 26 suteva ka golu... Brutalan napad, i to sa Dzakom koga treba da zamene sledece sezone.
G

Gandalf.treci

Treba im u napadu neko kao Ibra, Kukaju Il Vlahovic
1

14

Čestitke svima koji slave povratak Arsenala u LŠ!
G

Gost300

Vrlo teska ali odlicna pobjeda,losa utakmica,Arsenal lose igrao,ali brate ovaj Volvs,od 15-te minute kradu vrijeme,zale se cijelu utakmicu,protestuju,strasno dosadna ekipa....