Nenad Lalatović (Starsport)

Nenad Lalatović: Naivno primljeni golovi

Vreme čitanja: 1min | ned. 29.09.24. | 19:00

Trener Mladosti nezadovoljan onim što je njegova ekipa prikazala u prvih 45 minuta

Pobedničkog seriji Mladosti iz Lučana došao je kraj. Partizan je došao i odneo ceo plen, a trener domaćina Nenad Lalatović je, kao i uvek, imao šta da kaže.

Jako naivno smo primali golove, dopsutili smo da igrač ostane sam na pet metara i da nam zatrse mrežu posle udarca glavom. Partizan je bio bolji, mi smo napadali u drugom poluvremenu, sve smo bacili na to, ali nismo uspeli da postignemo gol. Nismo koristili nešto što je teže promašiti nego dati i onda smo kažnjeni trećim golom Partizana“, rekao je Lalatović pa nastavio.

Da je ostalo 2:1, ko zna šta bi se dešavalo. Nikako ne mogu da budem zadovoljan prvim poluvremenom, ali je drugo bilo bolje i to je model kako bi trebalo da izgledamo u svakoj utakmici. Imamo kvalitet, mogućnost da menjamo formacije“, smatra trener Mladosti.