Komentari na vest

Nema rezanja kod Saše Ilića: Svi su tu osim „Velšana“

ineska

pre oko 5 sati

nada nikad ne umire.
A

Aleksić M.

pre oko 6 sati

Aleksić, Dragović, ...

Petar Kesic

pre oko 6 sati

zanima me jel planiramo mi golmana da dovedemo,ovo sto imamo ne uliva poverenje
R

Rubrika

pre oko 3 sata

Zbog ćelave kiksare smo ispustili Evropu,ide na dusu Blagojevicu jer je Krunic branio odlicno protiv Ukr u gostima.
N

Nije loše ali

pre oko 6 sati

Ko će da bude kreator igre,ko je čovek koji jednim potezom može da reši utakmicu?

Aleksandar Pesic

pre oko 7 sati

Mora pojacanja u odbrani, ako se misli udji u Lk

domi5555

pre oko 7 sati

Radicu samo u Partizanu ili nigde. 0 od coveka! Navijajte za Panatinaikos sada ajmk sasa mrnjao

domi5555

pre oko 7 sati

Radicu samo u Partizanu ili nigde. 0 od coveka! Navijajte za Panatinaikos sada

domi5555

pre oko 7 sati

Radicu samo u Partizanu ili nigde. 0 od coveka! Navijajte za Panatinaikos sada
B

Baća Rspino

pre oko 8 sati

Nema rezanja kod Saše Ilića: Samo Rubinov vinjak.
S

Stsss

pre oko 4 sata

Ono kad formiras misljenje na osnovu interneta... Reci da ne izlazis iz kuce, a da ne kazes da ne izlazis iz kuce.

Steksus123

pre oko 8 sati

Mora još igrači podhitno
b

bad

pre oko 8 sati

odakle novci moji sinovci?

Matija Milutinovic

pre oko 9 sati

Nwma nista od nas opet

Tubic

pre oko 9 sati

Фали вам и Радић капитен омладинаца исто је прикључен првом тиму.Толико о информисаности.
z

zecpripovedac

pre oko 9 sati

Сале срећно, узео си врућ кромпир
R

Realnost

pre oko 9 sati

Nema Kostica i Radica koji moze da igra i levog beka i stopera i oni su u Velsu
A

Alcatraz

pre oko 9 sati

Odbrana je suplja kao svajcarski sir,na tome treba Ilic da radi bez jos bar 2-3 odbrane nema napada.Dzaba napadaci daju 2 ako prime 4 gola
E

Ehhh

pre oko 10 sati

Koga ovo zanima, opet casa da vude kikser u kvalifikacijama

Vlada81pfc

pre oko 10 sati

Dovece ih Sale sve u top formu pred kvalifikacije bice to u redu
P

Pavle13072014

pre oko 10 sati

Idemo Saleeeee...
D

Dejan23

pre oko 10 sati

samo pozitiva svima svimaaa

Dragan Stojanovic

pre oko 10 sati

Samo jako.Napred Partizan.
V

Veljabatica

pre oko 10 sati

ajde Sasa samo jako legendo
T

Tamara238

pre oko 10 sati

puno uspeha gospodinu kapitenu
j

jokabejbe

pre oko 10 sati

sale je legenda partizana i za razliku od mnogih nije tu samo i iskljucivoi zbog para
R

Rubrika

pre oko 3 sata

Niko ne radi iz ljubavi pa ni Sale,a nije ni Dule.Voli se partizan do zadnjeg evra.
J

Jollle

pre oko 10 sati

Totalni raspad , nema nista od Evrope ni ove sezone
k

kalauz 007

pre oko 6 sati

Meni se cini da je kod tebe totalni raspad , cuvaj se .
S

Slava222

pre oko 10 sati

i njemu puno uspeha zelimm

Стефан Васиљевић

pre oko 10 sati

Klub je trebao da bude malo ažurniji u kompletiranju ekipe. Ok, kasni Že, ali bilo je potrebno da prodje što veći deo priprema sa ekipom kako liga počinje za nešto više od dve nedelje, a i kvalifikacije su odmah tu.

MisoK

pre oko 10 sati

CANNE Nisam siguran da sa ovim kadrom mozemo nesto napraviti. Sve je to tanko i puno mladih a neiskusnih.
D

Danilo911

pre oko 11 sati

Koliko smo smesan klub postali, ovo je zalosno... I sto je najgore od svega nama je ovo postalo normalno... Nemamo jednog igrača u timu da pravi razliku, a nekad si imao bar 3-4.
k

kalauz 007

pre oko 6 sati

Nemamo ni jednog krstenog fudbalera , tako se kaze .
P

Preza

pre oko 11 sati

Boze oprosti im i ako rade namerno...sastav partizana za pley aut,za ispadanje iz evrope i za ispadamje iz kupa od mz donje strnjike,na zalost pravih navijaca partizana.....
G

Grobar realista

pre oko 11 sati

Dugovi su ogromni nema se uopste para. Od prodaje mladih igraca i evrope novac je otisao na placanje dnevnice na skupovima. Od skupa za vikend koji je najavljen prvobitno da ce trajati tri dana spao je na jedan. Dovode Afrikanci ,Slovenci i slicni koji veze sa fudbalom nemaju samo da bi se neko doveo i jos malo elita ugradila. Nama predstoji gora sudbina od one sto smo prosli kada nismo igrali evropu 10 godina i nismo imali za sampon.

mozzart-gost

pre oko 11 sati

Sale kapitenu puno uspeha ti želim.
B

Bekovi

pre oko 11 sati

Bekovi potrebni, štoper pošto Simić ide, zadnji vezni Ugrešić verovatno ide.

Milijana Ilic

pre oko 11 sati

Nema Zdjelara jel povredjen ili mu je istekao ugovor?
Z

Zeno

pre oko 9 sati

Na spisku nema Bogdans Kostić zna li neko šta je sa njim.
N

Nedozvoljena pozicija

pre oko 9 sati

Bogdan Kostic je u Velsu na EP sa omladincima…
v

v1ad

pre oko 11 sati

Od svega da kazes da valja jedan golman, tri defanzivca, sedam veznih i dva napadaca. 13 od 26 igraca.
b

batabane

pre oko 11 sati

Pa trebalo je nesto reducirati,nije da nije.Ne cu da imenujem obzirom da se uglavnom radi o mladim igracima.Neka ih ,ali ne verujem u njihove mogucnosti,pa i napredak.
K

Kkkk

pre oko 11 sati

Ovako nema Zdjelara,Poltera ovi su u reprezentaciji do 19 god Simić, Petrović,Makčević,a Jurčević povredjen nema ni ovog Stojkovića Arandjela on ide i Bogdana Kostica i on je u Welsu ide da igra za reprezentaciju do 19 god.
Z

Zeno

pre oko 9 sati

Predlažem Danku Lazović u da stupi u kontakt sa Atalantom i dovede na pozajmicu Vanju Vlahović mislim da bi se dobro uklopio sa ovim igračima

PFC_DR

pre oko 7 sati

Vanji Vlahovicu istice pozajmica 30. juna i vrlo je moguce da i urade nesto oko njegovog dolaska. Prema Transfermarketu postoji interesovanje.

cikadaviddavid@gmail.com

pre oko 11 sati

Videcemo kada krene prvenstvo,treba Saletu dati sansu....

sxomy

pre oko 11 sati

Podrska Sasi, pa malo sreca da nas pogleda pa da udjemo u tu LK