Komentari na vest
Ne Kina, ni Saudijska Arabija i Amerika: Stadion u obliku bubnja za 135.000 gledalaca
A
Alo ili Informer…
pre 5 meseci
…a mozda i Telegraf? Ne, ipak, ovo je zaista MozzartSport.
Cudan neki naslov i uvod…..
N
Ne daj boze
pre 5 meseci
Da odje pocne da gori.
z
zlatno doba ekonomskog tigra
pre 5 meseci
Ima li Srbija u Subotici, Novom Sadu, Kragujevcu i Nišu moderne evropske stadione, koji ispunjavaju sve uslove za mečeve Lige šampiona i A reprezentacije?
X
XY
pre 5 meseci
Pa nije bas 100e. Saradjujemo sa Vijetnamcima, 650e je minimalac gorivo (krv biznisa) 80 din. Jeste da rade 10-12h, al standard im je veci nego kod nas, svakako nas prestizu...
ш
шуми
pre 5 meseci
потпуно је нормслно да је вијетнам развијенији од нас ,па ем огромни приходи од туризма ,велика држава са много вредних младих људи.У Србији се све ради три пута спорије него на истоку.Ми са стандардом можемо да се меримо само са ретким афричким државама
S
Stadijumko
pre 5 meseci
Dzaba im, mozda ce Vijetnam imati najveci, naimpresivniji i najmoderniji stadion na svetu ali nikada nece imati skuplji stadion od Srbije..
K
Kaži
pre 5 meseci
Koliko košta ovaj naš. Prosvetli nas.
A
Alexx
pre 5 meseci
Dok narod radi za 100 evra mesečno.
T
Triton
pre 5 meseci
Nije tacno prosjecna plata se krece oko350/400e, al su cijene smjesne u odnosu na nas .Pivo mozes naci 0.2/0.5e ,ulicna hrana za 1e ,u malim lokalnim restoranima mozes jesti za par evra itd smjestaj ubhotelima je bas povoljan tipa hotel 4* 17e za dvoje sa doruckom ,a hosteli po par evra noc za jedno
C
CBR11
pre 5 meseci
Jeftinije od ovog naseg u Surčinu verovatno...
N
Naravno
pre 5 meseci
Duplo.
M
Mikac678
pre 5 meseci
Sad pogledah, zamisli, ovaj naš prema ovome ispada sića, pošto će ceo projekat koji će biti a gradi se nekakav olimpijski grad i sve će koštati ukupno 27 milijardi funti, za sam stadion ne piše cena.
T
Ti
pre 5 meseci
Nemaš pojma koliko košta hleb,
T
Ti
pre 5 meseci
Nemaš pojma koliko hleb košta, a pišeš ovde o stadionu. Ajde nama kaži koliko to košta ovaj naš stadion. Ja neznam i baš me zanima, a kažeš duplo skuplji od ovog. Da čujemo.



.jpg.webp)




