Komentari na vest

Ne Kina, ni Saudijska Arabija i Amerika: Stadion u obliku bubnja za 135.000 gledalaca

A

Alo ili Informer…

pre 5 meseci

…a mozda i Telegraf? Ne, ipak, ovo je zaista MozzartSport. Cudan neki naslov i uvod…..
N

Ne daj boze

pre 5 meseci

Da odje pocne da gori.
z

zlatno doba ekonomskog tigra

pre 5 meseci

Ima li Srbija u Subotici, Novom Sadu, Kragujevcu i Nišu moderne evropske stadione, koji ispunjavaju sve uslove za mečeve Lige šampiona i A reprezentacije?
X

XY

pre 5 meseci

Pa nije bas 100e. Saradjujemo sa Vijetnamcima, 650e je minimalac gorivo (krv biznisa) 80 din. Jeste da rade 10-12h, al standard im je veci nego kod nas, svakako nas prestizu...
ш

шуми

pre 5 meseci

потпуно је нормслно да је вијетнам развијенији од нас ,па ем огромни приходи од туризма ,велика држава са много вредних младих људи.У Србији се све ради три пута спорије него на истоку.Ми са стандардом можемо да се меримо само са ретким афричким државама
S

Stadijumko

pre 5 meseci

Dzaba im, mozda ce Vijetnam imati najveci, naimpresivniji i najmoderniji stadion na svetu ali nikada nece imati skuplji stadion od Srbije..
K

Kaži

pre 5 meseci

Koliko košta ovaj naš. Prosvetli nas.
A

Alexx

pre 5 meseci

Dok narod radi za 100 evra mesečno.
T

Triton

pre 5 meseci

Nije tacno prosjecna plata se krece oko350/400e, al su cijene smjesne u odnosu na nas .Pivo mozes naci 0.2/0.5e ,ulicna hrana za 1e ,u malim lokalnim restoranima mozes jesti za par evra itd smjestaj ubhotelima je bas povoljan tipa hotel 4* 17e za dvoje sa doruckom ,a hosteli po par evra noc za jedno
C

CBR11

pre 5 meseci

Jeftinije od ovog naseg u Surčinu verovatno...
N

Naravno

pre 5 meseci

Duplo.
M

Mikac678

pre 5 meseci

Sad pogledah, zamisli, ovaj naš prema ovome ispada sića, pošto će ceo projekat koji će biti a gradi se nekakav olimpijski grad i sve će koštati ukupno 27 milijardi funti, za sam stadion ne piše cena.
T

Ti

pre 5 meseci

Nemaš pojma koliko košta hleb,
T

Ti

pre 5 meseci

Nemaš pojma koliko hleb košta, a pišeš ovde o stadionu. Ajde nama kaži koliko to košta ovaj naš stadion. Ja neznam i baš me zanima, a kažeš duplo skuplji od ovog. Da čujemo.