Komentari na vest

Napoli se bio nameračio da osvoji i Enfild, Liverpul drhtao, pa dao dva slična gola

o

okokok

pre gotovo 2 godine

Nameračio se bez opasnog šuta na gol? Brao
G

Gosti

Ofanzivac iz Gane imao je dovoljno vremena da dobro razmisli šta će, a on se odlučio da matira prekaljenog Remka Pasvera. Megrerora mislite.
V

Visente Del Boske

Drago mi je sto Klop veruje malom Bajceticu i sto mu daje sansu da igra moze od njega da ispadne kako dobar igrac u buducnosti,a i reprezentaciji bi dobro dosao jer igra na poziciji zadnjeg veznog i stopera gde smo vec sada deficirani.
e

esex

Nesto mi se cini da ce cekati poziv spanije.

Ivan Radovanović

Штопери од млађих ( до 28 година ) : Вељковић, Бабић, Машовића, Миленковић, Ераковић, Света Марковић, Веселиновић и Павловић / да не набраја даље / Задњи везни исти случај : Лукић, Максимовић, Грујић, Рачић, Илић, Здјелар, СМС Нема шта, баш смо дефицитарни
V

Voždovac

Po naslovu bi se reklo da je Liverpul dobio 3:2 u 95. minutu. Novinarstvo u Srbiji...
O

Opa Miki

Da se zna da je Zvezda u obe sezone u LŠ imala bolju gol razliku od Rendžersa i Viktorije Plzenj. :D
Z

ZV

Dabome,ono sto je imala jednom cetiri a drugi put tri boda,to je manje bitno.
G

Gost66433

Ja kao simpatizer Napolija mogu da kazem da je Spaleti sam izgubio utakmicu na kraju sa losim izmenama, sa druge strane Van Dajku je progledano kroz prste udaranje rukom Osimena po licu u kaznenom prostoru.
O

Orao

Ja kao simpatizer kladionice, mogu da kazem hvala Redsima.
ž

žikažile

opet nije igrao kvaradona? protiv jačih ekipa je sjajan , liverpul 2 meča = 1 asistencija, milan = ništa, roma =ništa ,tako će biti i u sledećim susretima sa atalantom,interom,i juventusom,skrnavljenje imena maradone
d

dadobob

Kakva ekipa ovaj Liverpool, dobiju City i Napoli, puknu od Foresta i Leedsa. Puno bolje to izgleda s Konateom, ali mislim da se neće pretjerano analizirati ova utakmica. Nunez napravio dar-mar svojim ulaskom i veselim se njegovom povratku poslije Svjetskog kad će nesumnjivo biti gladan golova.

elmagico

polaaako, Napoli nije zatezao ovo dosli da istrce Stvarno mislis da je bila bitna utakmica da bi Napoli imao onakav stav? Nisi ih gledao dovoljno :D
b

batak69

Ima nesto magicno vezano za Enfild
I

I

Kakvo crno drhtanje, do 80-og minuta u top 10 najgorih utakmica u istoriji fudbala. Oba tima došla da se ne oznoje, poštenije bi bilo da su poslali 22 juniora na teren. Tek poslednjih 15-ak minuta Liverpul zapeo pod pritiskom nezadovoljnih navijača koji do tad nisu ništa videli, a platili ulaznicu.
E

E

ko ih tero da kupe ulaznice?
F

Fm

Jesi gledao utakmicu ili pricas utaman? Na sredini terena se grizlo, borba non stop, tako se ni ne moze doci do nekih velikih sansi, a bilo je par dobrih.
I

I

Da, gledao sam utakmicu. Da se grizlo, ne bi pola Enfilda zviždalo, nakon čega Liverpul stvarno kreće da gazi. A Napoli je došao bukvalno da se oznoji.