
Mozzart specijal: Vlahović daje gol, a Samardžić asistira – kvota 12
Vreme čitanja: 2min | sub. 07.06.25. | 16:39
Ima još zanimljivih i primamljivih kombinacija
Tek je početak kvalifikacija, ali reprezentacija Srbije večerašnjim trijumfom protiv Albanije praktično može da napravi ključni korak ka baražu za Mundijal u Americi i Meksiku, a potom pojuri čudo i nada se da će biti ispred Engleza u grupi. I da se ne pravimo diplomate: susret u Tirani imaće treću dimenziju. I zbog onog drona na stadionu u Humskoj i zbog istorijskih odnosa dva naroda.
Izabrane vesti
Kada god su na talonu velike evropske utakmice, kladionica Mozzart pripremila je specijal. Sigurno smo da verujete u pozitivan ishod u Tirani, i da će većina vas igrati dvojku koja u ovom trenutku iznosi 2,35.
Ali moći ćete da proverite znanje i osećaj u slučaju da se oprobate u Mozzart specijalu. Ima vrlo zanimljivih mogućnosti.
VLAHOVIĆ DAJE GOL, A SAMARDŽIĆ UPISUJE ASISTENCIJU - KVOTA 12
Očekuje se da selektor Dragan Stojković Piksi krne vrlo ofanzivno, sa već dokazanim napadačim tandemom Dušan Vlahović – Aleksandar Mitrović. Primera radi kvota da će as Juventusa dati gol, a da će Lazar Samardžić upisati asistenciju (nebitno kome i u kom minutu), iznosi 12. Vrlo primamljivo, ako se zna da je Samardžić u poslednje vreme počeo da isporučuje ono što cela nacija očekuje.
OBA TIMA DAJU GOL I IMAJU VIŠE OD POD 3,5 KORNERA NA MEČU - KVOTA 4
Zanimljiva je i sledeća kombinacija: Srbija pobeđuje, a da će Aleksandar Mitrović imati više od 1,5 šuteva u okvir gola na meču. Pomenuta kombinacija plaća se kvotom 3,50.
NIKOLA MILENKOVIĆ DAJE GOL I DOBIJA ŽUTI KARTON NA MEČU - KVOTA 32
Isto tako ako verujete u jako intenzivan i borben meč, imate šta da izaberete. Na primer da će oba tima dati gol i imati više od po 2,5 kartona na meču. Kvota na ovu igru iznosi 5,00.
Sve kvote Mozzart Specijala možete da vidite i OVDE.