Marin hvali Milojevića: Odlično pripremljen derbi

Ok, a kako ste vi spremili ekipu za LS? Gde su vam bekovi gde vam je zadnji vezni? Igramo dva takmicenja sa ukupno 3 beka? Povredila se dva, ista cemo sad?
s

spiritus movens

pre oko 3 sata

Milojevic isao na neresen rezultat. Medjutim Partizan je toliko slab da smo im u prvom poluvremenu bez neke narocite napadacke igre dali dva gola, i to drugi u trenutku kad je Partizan uspostavio terensku inicijativu. U drugom poluvremenu su se otvorili i mi ih kaznjavali iz kontri i individualnih akcija kao one Elsnikove. Da je bio neki drugi trener koji je vise napadacki orijentisan, sa ovim timom i odnosom snaga bilo bi 7-0 za Zvezdu.
@

@spiritus

...bio je napadacki trener ali ni on nije odgovarao, pa je pljuvan dok nije oteran. ali valjda ima logike da na 3 ili 4-0 rizikujes povredu nekog igraca koji ti treba u ligi sampiona da bi neko mogao da se hvali drugaru iz odeljenja sa 5 ili 6 komada umesto 4, mnogo bitna stavka. da zanemarimo sto je zvezda napadala do kraja i tvoj komentar nema nikakvog smisla.
s

Brate, 8 godina igramo na neresen rezultat na JNA, i verovatno bi i sada da Partizan nije toliko slab. Inace, ako je vec hteo da amortizuje energiju stonije dao sansu Zvezdinoj deci da igraju i kale se nego uvodi Kangu?
v

velika taktika

Jeste, stojis i cekas da partizan sam sebi ad golove. Vrhunska taktika. Caka je sto poslednjih nekoliko sezona bukvalno svi fenomenalno pripremaju utakmice sa Partizanom, a svodi se na to pazi nemoj samo ti nesto da zajebes, a igraci Partizana ce vec naci neki nacin da sami sebe klepe po glavi.
g

gde su sad

Sta je Milojević govorio o Bodeu? gde su oni misevi sto su govorili da je to alibi