Komentari na vest

Mančester Siti kupio Deturbea i izjednačio rekord Lige 2

V

Vldblk9a

pre oko 2 sata

I onda ce ga prodati za 60m opet timu koji drzi sizi grupa, i tako u krug, pumpa se profit, a onda se ljudi loze na siti i celzi, i pljuju Arsenal, Mu, Liverpool... 2 fudbalska zla koji krse sva pravila.
a

apokalipsa

pre oko 2 sata

Pa kad ljudi nekontaju nit se informisu..Sity grupa ima gomilu timova i duboke veze sa nekim klubovima

Бранко Шијак ⚪🔴⚪🇦🇷

pre 27 minuta

Свака част на коментару. Људи пљују клубове са душом као што су Ливерпул, Арсенал и Јинајтед а величају клубове који су до 21 века били просечни као што су Челзи и Сити.
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

.. Samo se gadjate parama za klince koji neće da sazrele bar još 5 godina

Matija Milutinovic

pre oko 2 sata

Gde ovog iskopase hahah
r

realnost

pre oko 2 sata

pa vidis da pise u troi😂😂
k

kikica1971

pre oko 2 sata

Ovaj decko nece odigrati jedan jedini minut za city
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Odigraće 10 min za siti i biti prodat za 40 miliona.

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 3 sata

Овакве ствари треба забранити. Купују само да га други не би узео. Дечко никада неће заиграти за Сити

Valentina Kolar

pre oko 3 sata

Čak 3 gola na 46 utakmica i prodat za 25 miliona Koga bre vi zajebavate
S

Saturn

pre oko 2 sata

Liga 2 je fizicki preteska , ovaj klinac nije samo da daje golove i asistira , staje na loptu , pismen je tehnicki bas jek na lopti slicno kao Bernardao Silva , siri igru ucestvuje u gradnji
S

Subjektivni komentator

pre oko 3 sata

Kako su prije 2 godine Savinha kupili od Troe, kada čovjek već 3 godine igra u Cityu, i prije toga sezonu-dvije u Granadi? Sportski pozdrav!

Enzo bg

pre 30 minuta

Au brate ti nisi nista ubo