Komentari na vest

LUDI TIKET (-), utorak, 256.071 dinara: Bez materijalne štete u Subotici

Kostur

pre 16 dana

Steta bas dobar tiket

Mersija Mujezinovic

pre 16 dana

Steta kad samo jedna obori a sve dodju
p

petrovicgoran22

pre 16 dana

u bre čoveče kakva šteta

Milica03

pre 16 dana

au kakva steta.

Ikebana

pre 16 dana

I ja mislio da ce biti na mlade USA 21 golova
h

h. o. r. i. 91

pre 16 dana

Bio bi fenomenalno dobitak,baš steta
a

anamar09

pre 16 dana

Bas steta, lep tiket na golove

Damir Jovic

pre 16 dana

Štata,baš lepo odigrano.

Dzeladija

pre 16 dana

steta bas,bio bi lep dobitak,al barem otisao sa nulom il je skrco na slot koji ne daje nista RTP 0
G

Gabelj

pre 16 dana

Steta, lep dobitak

nebeknesa2018@gmail.com

pre 16 dana

A steta zbog jedne a kada se gleda mozda bila najrealnija a u stvari kontra

90Jelena

pre 16 dana

Steta sto nije dosao tiket

stevica jovanovic

pre 16 dana

Steta sto nije dosao

vacke86@gmail.com

pre 16 dana

Nije imao sreće, da je prvi gol pao do desetog minuta tiket bi bio dobitan.

Jelena Lazic

pre 16 dana

Brate al kad ljudi ovako prvo sastave tiket koji ih obogati a toliko je nebulozan... drugo kad ljudi koji ne shvataju sistem igranja ovakvih tiketa. Od skoro je mocart uvek naplati promasaj,ali ovo kad ti padne za jednu teknu,i to najmanju kvotu!!!!!! Da ubijes ili onog ko je dojavio tiket ili sebe... nemas trece

almamladenovic@gmail.com

pre 16 dana

Kakva šteta,bio bi odličan dobitak
E

Edo555

pre 16 dana

Trebaju nam agresivni igraci koji grizu u svakom duelu na ivici faula,tako se igra svuda u evropi,kad vidimo u ovoj nasoj ligi kako igraju kao na livadi ni zara ni borbe,pa cak i u derbiju nema vise tenzija ostrine zato i nije vise ni zanimljivo

Vukelic David

pre 16 dana

steta i ja sam mislio da ce biti 3 plus igrao sam,nula jedan kraj

cima88

pre 16 dana

Uvek se namesti da padnes za jednu utakmicu

ljubomir vidovic

pre 16 dana

Covek ima para pa moze da stavi 5000 na tiket
8

88dst19

pre 16 dana

Steta,lepo odigrano.
T

Tata Martino

pre 16 dana

Koliko se zapravo u Srbiji dobro živi, i koliko para ima narod! 5000 dinara ladno uložiš na ovakav tiket! Svaka čast! Verovatno je to njemu, kao kad bih ja uložio 50 dinara!

makicaki12345

pre 16 dana

Iz relativno slabe ponude za malo da se izvuce maksimum. Steta za tiket. Mnogo srece ubuduce.

Mozzakomentator

pre 16 dana

auu kakva steta za tiket

Igor Markovič

pre 16 dana

Dobar tiket, šteta za ovaj jedan promašiaj