Komentari na vest
LUDI TIKET (-), sreda, 150.163 dinara: Leskovačka katastrofa
n p
pre 34 minute
Steta sto ono nije proslo
N
Nebojsa Tasic
pre oko 13 sati
e ovo je bas velika steta
90Jelena
pre oko 13 sati
steta sto je promasio bio bi odlican dobitak
Asd1
pre oko 17 sati
Steta bas steta....
Damir Jovic
pre oko 18 sati
Tragedija,tako blizu a tako daleko...šteta da nije prošlo...
h
h. o. r. i. 91
pre oko 19 sati
Fenomenalan tiket,baš steta
a
anamar09
pre oko 20 sati
Za malo, steta...
SLR
pre oko 21 sati
steta bas steta....
Dzeladija
pre oko 21 sati
zamalo,sad neka skrca sav povrat na slot koli je namesten na rtp 0
horjakmilos91@gmail.com
pre oko 22 sata
Bas šteta,odličan tiket
A
AMG45
pre oko 23 sata
Velika steta, odlican tiket.
k
kikica1971
pre oko 24 sata
Jedan gol za ogroman dobitak bas velika steta
m
mm17
pre oko 24 sata
Kakva steta, odlican tiket.
dusann55555
pre oko 24 sata
Bas greota bilo je jako blizu ali bice valjda neki drugi put
u
uefamafia
pre 1 dan
Kakva šteta, još je išlo iz iksa
V
Vladava
pre 1 dan
ehhhhh steta bas lep tiket
C
Ceba23
pre 1 dan
auuu, dobar tiket ali steta
A
Anica23
pre 1 dan
uvek fali ta jedna bre
S
Slava222
pre 1 dan
au, bilo je blizu basss
Radojkovic Milos
pre 1 dan
Bas ce ga utesi tih 500...
Billy333
pre 1 dan
Kakva šteta, kakav čovek ima osećaj za poštovanje
Goran Jovic
pre 1 dan
Kakva steta, svaka cast za ostale pogodjene
Mozzakomentator
pre 1 dan
auuu bas steta za tiket
Dramaturg89
pre 1 dan
Tako blizu a tako daleko. Jbg, proci ce sledeci put.
N
Nikola2
pre 1 dan
Ambiciozno, ali dobro, ko pokusava on nekad mozda i dobije
K
Komri
pre 1 dan
Juce lik na polimarketu stavio 20k dolara da Panama dobija Hrvatsku. Mislis kakav ludak a onda vidis da je od pocetka godine dobar 800k.








