Komentari na vest

LUDI TIKET (-), sreda, 150.163 dinara: Leskovačka katastrofa

n p

pre 34 minute

Steta sto ono nije proslo
N

Nebojsa Tasic

pre oko 13 sati

e ovo je bas velika steta

90Jelena

pre oko 13 sati

steta sto je promasio bio bi odlican dobitak

Asd1

pre oko 17 sati

Steta bas steta....

Damir Jovic

pre oko 18 sati

Tragedija,tako blizu a tako daleko...šteta da nije prošlo...
h

h. o. r. i. 91

pre oko 19 sati

Fenomenalan tiket,baš steta
a

anamar09

pre oko 20 sati

Za malo, steta...

SLR

pre oko 21 sati

steta bas steta....

Dzeladija

pre oko 21 sati

zamalo,sad neka skrca sav povrat na slot koli je namesten na rtp 0

horjakmilos91@gmail.com

pre oko 22 sata

Bas šteta,odličan tiket
A

AMG45

pre oko 23 sata

Velika steta, odlican tiket.
k

kikica1971

pre oko 24 sata

Jedan gol za ogroman dobitak bas velika steta
m

mm17

pre oko 24 sata

Kakva steta, odlican tiket.

dusann55555

pre oko 24 sata

Bas greota bilo je jako blizu ali bice valjda neki drugi put
u

uefamafia

pre 1 dan

Kakva šteta, još je išlo iz iksa
V

Vladava

pre 1 dan

ehhhhh steta bas lep tiket
C

Ceba23

pre 1 dan

auuu, dobar tiket ali steta
A

Anica23

pre 1 dan

uvek fali ta jedna bre
S

Slava222

pre 1 dan

au, bilo je blizu basss

Radojkovic Milos

pre 1 dan

Bas ce ga utesi tih 500...

Billy333

pre 1 dan

Kakva šteta, kakav čovek ima osećaj za poštovanje

Goran Jovic

pre 1 dan

Kakva steta, svaka cast za ostale pogodjene

Mozzakomentator

pre 1 dan

auuu bas steta za tiket

Dramaturg89

pre 1 dan

Tako blizu a tako daleko. Jbg, proci ce sledeci put.
N

Nikola2

pre 1 dan

Ambiciozno, ali dobro, ko pokusava on nekad mozda i dobije
K

Komri

pre 1 dan

Juce lik na polimarketu stavio 20k dolara da Panama dobija Hrvatsku. Mislis kakav ludak a onda vidis da je od pocetka godine dobar 800k.