Komentari na vest

LUDI TIKET (-), nedelja, 808.111 dinara: Pad na austrijskoj trećoj, a nadao se pari većoj

Aleksandra Martać

pre 11 dana

Dobar tiket šteta što nije prošao svakako bravo care

Predo8

pre 11 dana

Auu jedan gol, šteta
R

Rajkav

pre 11 dana

Da je ovo prošlo bilo bi veselo
S

Slavasla

pre 11 dana

Ovo je stvarno šteta ljudi

Popokatlpetl

pre 11 dana

Kako ih je lepo izabrao ,steta za ovu jednu

Milica03

pre 11 dana

auuu koja steta,dobar tiket
a

anamar09

pre 11 dana

Extra tiket, steta...

nebeknesa2018@gmail.com

pre 11 dana

ovo bas treba pogoditi i steta za ovu jednu zbog coveka i dobitka

HamzatCimaev

pre 11 dana

Steta, uvek tako malo fali za veci dobitak...

Dzeladija

pre 11 dana

zamalo covek da se opari,barem je dobio povrat,neka ga sad skrca na slot sto ne daje nista RTP 0
8

88dst19

pre 11 dana

Odličan tiket,baš je malo falilo.bravo.

Kostur

pre 11 dana

Dobar tiket steta sto uvek jedna obori
h

h. o. r. i. 91

pre 11 dana

Kakva šteta,odličan tiket

vladabeci@gmail.com

pre 11 dana

Trebali ste još za smanjite kvote

almamladenovic@gmail.com

pre 11 dana

Odličan tiket,baš steta što nije prosao

Damir Jovic

pre 11 dana

Lep tiket,prava šteta što nije došlo...

90Jelena

pre 11 dana

bas steta da padne na jednom paru trebalo je da Rajhenau da gol u drugom poluvremenu

stevica jovanovic

pre 11 dana

bas steta sto Rajhenau nije dao gol u drugom poluvremenu

Danilo Pavlovic

pre 11 dana

Bas steta za tiket

ivaijeja@gmail.com

pre 11 dana

Šteta,dobro odigrano