Komentari na vest

Lalatović: Moramo petorici da damo po 10.000 evra mesečno i 30 odsto "na ruke", inače smo prvi kandidati za ispadanje

Dejan Kondzulovic

pre oko 1 mesec

Ne moze danas nista bez para , ali Lalat se bori i bez paraa ...

XavieRS

pre oko 1 mesec

'de lako matori...
Y

Y x

pre oko 1 mesec

Yzyygyzyyhhyhyhyybhyhhy
j

jelenal19

pre oko 1 mesec

Nije problem plata, problem je kvalitet igrača.
l

laki100

pre oko 1 mesec

Realno pričao čovek, neko mora da preseče konačno.
j

jelenal19

pre oko 1 mesec

Nije problem plata, problem je kvalitet igrača.
v

vanjaaa03

pre oko 1 mesec

Kad krenu izmene, ekipa potpuno izgubi konce igre.
a

aleksss99

pre oko 1 mesec

Pazar igra dobro, ali klupa totalno katastrofalna.
s

sale01323

pre oko 1 mesec

Čovek rekao istinu, roster im je baš tanak.
d

dacika75

pre oko 1 mesec

Bez ozbiljnih pojačanja nema opstanka naredne sezone.

Ivan Tokai

pre oko 1 mesec

Lalatović opet bez dlake na jeziku, klasik stvarno.

Dragan Milosavljevic

pre oko 1 mesec

Lalat za selektora

Mali nokat Jova Mituljikića

pre oko 1 mesec

Radi covek na tome da pojaca LINIJE.

M Nalog

pre oko 1 mesec

e lalate prevaro...

Emir Rušović

pre oko 1 mesec

Najbolji ste ...
P

PeraV

pre oko 1 mesec

Los karakter, oskudan intelekt, dziberski maniri.To je on.
m

mijat mijat 01

pre oko 1 mesec

od pet igraca po 10k to je 50k za lalu tako je radio u svim klubovima.
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Pa daj brate, ko igra na obecanja
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Hahaha uvek igraci krivi,mrzim takve trenere koji svale krivicu na igraca
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

3 miliona ?!?!? Mora da se šališ! Imaš klub bez navijača i infrastrukture koji prošao golgotu u Evropi i koji je za 2025. prijavio 9,8 miliona evra prihoda i opet džaba! 30% od 10.000 na ruke, ostalo kroz platu i na "dođem ti"? Jok, malo kume, povećaj procenat! P.S. Da li to znači da se trener pojavljuje kao ugovorna strana? Ako igrači imaju NESIGURNIH 10, trener ima SIGURNIH 20, zar ne? Živote poreska prijavo!

gajo krusica

pre oko 1 mesec

Koji klub bez navijaca I infrastructure?

wizard 1987

pre oko 1 mesec

o cemu prica ovaj covek....pa sa takvim igracima i takvim placanjima tih igraca...ti onda ko trener nisi potreban....tada moze da ih trenira i Fikret sam......covece u zemlji Srbiji si....radi sa ovim sto imas i cao....tu se vidi trener......nasso on pametan dankaze sta bi trebalo da se uradi...ko da klubovi ne bi znali i sami damim on ne kaze....kakav smarac....
U

Ultra azzuro

pre oko 1 mesec

Lale kao i uvek pogađa u glavu. Uslovi za igrače su odlični, Fikret radi dobar posao, ali bez para nema muzike!

Milos Petrovic

pre oko 1 mesec

Tu i leži naš problem, što smo se saživeli sa određenim nakaradnim pojavama, i prihvatamo ih kao normalne. Neku pekaru će zatvoriti ako inspektoru radnica ne izda račun za četvrt bureka, ali opet, neko drugi može javno da govori o hiljadama evra "na ruke". Zvezda i Partizan mogu da duguju koliko hoće za porez, komunalije, plate igračima, ali će nekoj baki u 20 kvadrata stizati opomena za struju i za 500 dinara, ako ne plati na vreme. Bitno da je Lalat zabavan, lačo, čovek iz naroda. Bez dlake na jeziku, svima dobar. Buntovnik, ali nikad reč protiv vlasti. Pun mi je kufer i Srba, i čemu se oni dive.

Igor Musulin

pre oko 1 mesec

Рече истину,па ко разуме добар, ко не ЈГ.
B

Blaki

pre oko 1 mesec

Šta kaže na ruke, ma de to ima u Srbiji 😂😂😂..
b

bojanboskovic

pre oko 1 mesec

Nema frke. Sledeće godine sigurno neće biti trener Pazara.
P

Predikat

pre oko 1 mesec

Lalatovic je broj jedan trener u Srbiji.
M

Markocicin

pre oko 1 mesec

Lalat tata spakovane on opasnu ekipu
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

.... E moj Lalatovicu.....

Milos Veljkovic

pre oko 1 mesec

inflacija i u fudbalu

Nemanja Simic

pre oko 1 mesec

Aj dolazi u Partizan da bude šou.

nemanjaacdc

pre oko 1 mesec

Lale uvek bez dlake na jeziku ,zato i gotivim ovog čoveka
L

Laura993

pre oko 1 mesec

Bas je ruzno ponizavanje igraca
A

Adam18

pre oko 1 mesec

Covek je u pravu . Velika razlika u budzetu izmedju klubova .I mnogo je tesko biti konkutentan u takvoj ligi.Bukvalno covek mora da izvede magiju i da od nicega nadje mlade talente koji bi bili konkurentni Zvezdi ,Partizanu i td.

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Lalate majstore uzmi titulu sa Pazarom.kakav opstanak
E

Emili89

pre oko 1 mesec

Ovaj covek jos samo nije vodio Partizan kod nas, mada mislim i da to mu ne bi bio problem.
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

pa neka se potrude sad im prilika
D

Dejan45

pre oko 1 mesec

Već je krenuo da vrši pritisak na upravu, kadrova, određuje visine plata.. ode on za mesec dana i iz pazara, dugo je i izdrzao

proka021

pre oko 1 mesec

pa sve je dobro rekao,oces opstanak plati igrače,danas bez para si u fudbalu velika 0,hoce ljudi premije,ako nema idu dalje a klub kao klub nek se snalazi,i ovako u ligi nam se smenjuju treneri iz kluba u klub na 3 meseca

Sinisa

pre oko 1 mesec

Samo da daje lovu i svi su srecni lalat ipak radi sa mozgom
S

Sport15

pre oko 1 mesec

Uporediti izjave fudbalskog trenera Kokovica i Nenada Lalatovica.I uopste tu nije rec ni o budzetima, ni o rezultatu… A cudi se kako ste u plej ofu? Pa Gacinovic je uzeo 37 bodova iz 22 kola, 39 je trebalo za plej of…Eto kako, ti uzeo ko i uvek na pocetku nesto na sok terapiju, ali kako vreme prolazi sve postaje problematicno kao i uvek… I dalje u celoj prici ne razumem ove sto ga mole da ostane a iskreno navijaju za Pazar, bas bih voleo da se to desi, ja epilog znam.
m

mozzbet7@gmail.com

pre oko 1 mesec

Jos jedan komentar da dobijem xp

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Lalat je ubo suštinu. Mora da se ulaže.
p

pozajmica od sina

pre oko 1 mesec

tako lale pravi pare , da se pretplate igraci on dovuce iste i ugradi se

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

lalate trazi brate novi klub u pazaru novca nema.jedino da preuzmes tsc možda madjari otvore kesu
S

Samo jedan covek

pre oko 1 mesec

Sad ce pre da se ugase kad je Orban zglajznuo...
S

Statler

pre oko 1 mesec

Neće više ni Mađari, gotovo je s tim.

Neksaa

pre oko 1 mesec

Ovaj se za neuspehe uvek pere kroz finansijski deo, kao da nekom klubu ovde cvetaju ruže u tom smislu, pa on jadan ugrožen. Kao da sa Novim Pazarom igra tipa Premier ligu. U koji god klub da dođe, upropasti ga. Sta je Borcu uradio ... Nikakav trener, jak na rečima samo. Delo 0.
P

Pfc

pre oko 1 mesec

Borcu je trebalo 2 godine da se oporavi. Lik doveo 12 igraca, ispao od farana ili u junu...
V

Vuk011

pre oko 1 mesec

Lalat kao da ima procenat u svakom klubu od ograca ako im obezbedi lovu
I

Ićići

pre oko 1 mesec

Da sam sportski inspektor, zbog ove izjave bi mu došao u klub! Ovaj hitno mora da se preispita kakve izjave daje za javnost.
E

Eseks

pre oko 1 mesec

Pretpostavljam da je mislio na 30 posto od ugovora da im se isplati cim dodju u klub..Mada,i meni je zvucalo to 30 posto ispod zita da se ne plati porez

gajo krusica

pre oko 1 mesec

Ne razumes druze, tako funkcionisu stvari I sve je legalno. Ako igrac ima 100k eura godisnje zaradu, unapred mu se daje npr. 30k, a ostatak kroz plate do kraja sezone.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Волели га или не, Лалат је забаван тип и нашем фудбалу. Сећам га се из периода док је играо у Милиционару. 😂
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Ako se zeli siguran opstanak sledece sezone mora da se poveca broj kvalitetnih igraca
D

Dexterijus

pre oko 1 mesec

Nista lose Lalat nije rekao. Ima 10 igraca koji zasluzuju dres NP, a ostali popunjavaju broj I nemaju kvalitet. Ako se zeli siguran opstanak sledece sezone mora da se poveca broj kvalitetnih igraca, a to trazi I povecanje budzeta. Sad kolko para toliko muzike...

Marijan Pelic

pre oko 1 mesec

Bolje sastaviti ti kako treba i uloziti te pare u dobre treninge i dobrre izbore igraca pa onda pazar moze biti bolja ekipa
T

Teslic

pre oko 1 mesec

Pitao bi Lalata,koliki mu je bio budzet u Banjaluci,pa sta napravi,a gledaj sad Borac kako igra kada ga vodi Vinko Marinovic!? Lalat uzima procente na igracima.

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Ne vole ga ljudi zbog jezika,to je istina...ali ovo je sve tacno rekao. Sledeca sezona ce da puca samo,svi ce se pojacati da ne ispadnu. Bas mislim da ce da prsti sve.
m

markoncic

pre oko 1 mesec

Lalatović je detinjast i odjednom postao vazan nakon pobede nad Zvezdom. U suštini, on je prosečan selektor, dobar da se reklamira i sebi da na značaju . Pazar je igrao veoma loše pod njim, a pre svega grubo, što je deo njegove koncepcije u trenutku nemoći. Kakve pare na ruke? O čemu on to? Ispašće iz lige, pa šta?
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Mislim da je dobra odluka da se smanji broj timova u Superligi kao u Švajcarskoj. Veći broj jakih utakmica. Lalat je u pravu

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Lalat bi trebo da ostane U Pazaru i konačno pokaže da je trener za veća dostignuća

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

Lalo skreši malo platu i ete 3 igrača za ostele klub neka se snađe
p

pop_milo

pre oko 1 mesec

Pazar je za ovu sezonu imao budžet od 1,9M, Radnik iz Surdulice 1,4M a Železničar 2,6M. I Svi su u play off-u. Napredak iz Kruševca je ispao iz lige sa 3,6M a Spartak iz Subotice sa 5,5M. Lalat ovom izjavom gura Pazar u istom smeru...
D

Dukicar

pre oko 1 mesec

Lalat teško smara bas
A

Andrija667

pre oko 1 mesec

Zato smo tu gde jesmo, evo on uvek hoće da sastavi tim od iskusnih igrača sa dobrim platama, to je smrt srpskog fudbala, panađite, napravite mlade kao Pančevo npr!

Stefan Zupanjac

pre oko 1 mesec

dakle tvrdim lalat je najjaci kakva glava
L

Leao

pre oko 1 mesec

Pa bice od hadzimujevica bar 2m ali je bitno ko ce da uzme te pare. Inace za ovu situaciju smo sami krivi. Najveci klub u regionu, unesto da crpimo najkvalitetniju decu iz sandzaka( raske oblasti) mitrovice sve do kragujevca jer veceg kluba nema mi se zadovoljavamo mrvicama i zato nikada necemo ici napred nazalost
j

jojeeeee

pre oko 1 mesec

Upravu mu nudi saradnju a on sam sebe tera iz Pazara,kao da hoce da ode......smanji dozivljaj sa novcem

Kristina Janjic

pre oko 1 mesec

Već se dugo zadržao u istom klubu, vreme je za Mladost. I kako je to zamislio da u pravnoj Srbiji...

Vaskon

pre oko 1 mesec

Ne znam šta je pogrešno rekao?

Dejan Osmanovic

pre oko 1 mesec

Da smanjis malo dozu Lale
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Nestro masim ili Lalat poziva na utaju poreza? :D

Realno123

pre oko 1 mesec

ne nego da se igracima da unapred 30% ugovora tj 40e od 120 jer ce ostalo da se duguje i placa u ratama. To sto ste neupuceni je nesto drugo
@

@realno123

pre oko 1 mesec

Bravo, evo čitam i ne verujem da ljudi ne shvataju kako funkcionišu ugovori. To “na ruke” ne znači da se utaji porez nego da se daju pare unapred, zbog užasne prakse SVIH naših klubova da ne plaćaju igrače redovno. Ko god želi da angažuje igrača, mora da mu da deo para unapred, a ovaj je dužan da plati porez. Nego ljudi ne rade jedan dan posla, sede u kafanama na kevinu penziju i ne znaju ni kako se plaća porez, ni kako se naplaćuje plata ako nisi u državnoj službi.
m

maloKoncentracije

pre oko 1 mesec

Već se dugo zadržao u istom klubu, vreme je za Mladost. I kako je to zamislio da u pravnoj Srbiji nešto ide na ruke, mimo zakona?
G

Gotz

pre oko 1 mesec

Sledeće se Partizan bori za opstanak a tek Pazar i slični.Liga na 14 a ispadaju 4.Biće povuci potegni jer će se mnogi pojačati finansijski , sigurno.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

sta ovaj covek sve lupeta i ko vodi timove u srbiji to je za plakanje. Daj taj budzet nekom ko se razume u fudbal i nekom ko ne diluje sa menadzerima /igracima pa da vidis da budzet nije mali. Nasi idu u tungsta, Budzistan , gde sve vec sto znaci da u Srbiji nema para . Znaci kojih 3 miliona ovaj spominje ...
P

Profi servis vule

pre oko 1 mesec

U kom ti brate svetu živiš? Raapitaj se malo...plate igrača (prosečnih) u super ligi ,nisu ispod 3-5.000 eura...Tako da para ima i to mnogo više nego što ti igrači realno vrede...

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Tako je Lalate ako ostane trener mogu da se kladim prvo pojačanje koje dolazi U Novi Pazar Nedeljko Piščević kao da mu je rod rodjeni svuda ga vodi sa sobom.

acak477

pre oko 1 mesec

Pazar je i bez tebe postojao i postojat ce, ako si umislio da Pazar ne moze bez tebe grdno se varas, vratite Gacinovica
Z

Zula

pre oko 1 mesec

Pazar ce bez svakog moci ali Pazar ce onda da igra srpsku ligu a ne Superligu. I to je cinjenica.

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Možemo pričati da je ovakav i onakav ali je iskren i ovo što je rekao je tačno. Pazar ako ispadne sledeće godine jako teško će da se vrati, jer oni nemaju ništa sem publike da privuku igrača. Neki igrači tamo ne smeju zvog tetovaža(nekih srpskih velikaša) neki zbog objava na društvenim mrežama, nedavno je Bojat kao najbolji levi bek u ligi dobio otkaz jer je izjavio saučešće porodici Pavković zbog smrti generala na FB dobio otkaz, kome to treba... Za našu ligu je odlično štonse skraćuje jer nemamo mi dovoljno dobrih igrača da bi svaki tim imao roster od po 20 kvalitetnih igrača. Moraće više da se ulaže i da se dovode bolji igrači ko želi da igra u Superligi.
u

uefamafia

pre oko 1 mesec

Da bilo ko od igrača ima mozga, ne bi uopšte ni razmišljao da ode u grad u svojoj državi gde svaku drugu utakmicu skandiraju ubij Srbina, ovo je sandžak i tako dalje i tako bliže. I onda se evo već 10 godina čudimo, kao ju pa kako to.

Andrija Stojanovic

pre oko 1 mesec

hahahah lalat sto na um to na drum
B

Buraz realno..

pre oko 1 mesec

..sve je rekao..e sad što se to većini u komentarima ne svidja to je druga prića.Lično mrzite čoveka,ali u realnosti je tako...što pre shvate u NP ,bolje za njih,ali teška priča...
v

vukasin2015ks

pre oko 1 mesec

Zato sto mnogo prica,gde god da radi ne moze da sastavi polusezonu..
B

Belgrano

pre oko 1 mesec

Koliko nisko je ovo pljuvanje igraca, jos imenom...Bas onako ljigavo i jadno.
V

Vrbas

pre oko 1 mesec

Sledeća godina je presudna....na koga li me te izjave podsećaju

Kalif umesto kalifa

pre oko 1 mesec

Čovek je pravi pajac. Priča tek da bi pričao i da bi se pisalo o njemu.
N

Nebitan10

pre oko 1 mesec

Prica Lalat kao da igraju na 3 fronta...
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Не мора толики буџет,ал не би било лоше да се има.Требаће широк ростер и битка за сваки бод.Ал имаш сада Јавор,Напредак,Спартак,покупи по два играча,тражи играче који ће на Пазар гледати као одскочну даску за каријеру.У другој лиги има јаких клубова,талената па изволите.
ф

фкв

pre oko 1 mesec

овај опет кука. нема више смисла

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Kako da ne......
@

@

pre oko 1 mesec

kako da neeee samo sam tebe cekalaaa
v

vratite Gacina

pre oko 1 mesec

Pazar je i bez tebe postojao i postojat ce, ako si umislio da Pazar ne moze bez tebe grdno se varas, vratite Gacinovica

Dusan Maricic

pre oko 1 mesec

najjaci si lalateeeee!
B

Brat..

pre oko 1 mesec

Lala ako ostane za sledeću sezonu izdržaće maksimalno do septembra
P

Pjer Karden

pre oko 1 mesec

Da ti sračunam Lalate to ti je 120,000 evra godišnje puta pet to mu dođe 600,000 evra a gde su ostali igrači e moj lalate u belom praškastom svetu banane rastu na šljivi a zečevi su ružičasti u realnom svetu to tako ne funkcioniše.

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Pa šta je omanuo? 600 hiljada za kapitalce i još ostane 2,4 miliona za ostale igrače i za njegovu platu.
s

senada cinimi se da je tebi noga

pre oko 1 mesec

senada 1,6 je veliki novac za Pazar i sa tim novcem, Pazar je sa Gacinovicem igrao Evropu, ti bi 3 miliona pa da se talas sa igracima.
B

BCS Šabac

pre oko 1 mesec

Sa tim parama da igraju rukomet u Evropi i da naprave vaterpolo ekipu... Šabac će imati problem zbog Mačve. Stvarno je fudbal precenjen.
P

Popce

pre oko 1 mesec

Haos je tebi u glavi zbog nečeg drugog

Mozzart Nalog

pre oko 1 mesec

hahahaha kako da ne
Z

Zjsh

pre oko 1 mesec

Tako je, ne valjaju igraci. Nista novo od tebe. Sta kazes dal ostati ili otici? Od tebe moze da bude jadniji samo klub koji te placa...