Komentari na vest

Konatar otišao u Litvaniju

1Sale11

pre 27 minuta

Divna zemlja za razvoj igraca a

Stefan Nikolic

pre 31 minuta

srecno u daljoj karijeri
G

Gone

pre oko 1 sat

Srecan nastavak dalje momce
P

Petar1107

pre oko 2 sata

dobar je igrac konator trebao je ostane
r

rajaram

pre oko 3 sata

srecno za Konatara, sjecam se debija za prvi tim Zvezde, nadao sma se da ce ostati,,ali ni ovo nije lose,..uzivaj..